Przesympatyczny bokser BĄBEL prosi o dom!

Zagubione, porzucone, szukają domu, potrzebna pomoc...

Moderator: Moderatorzy

Przesympatyczny bokser BĄBEL prosi o dom!

Postprzez KrysiaS 30 lis 2011, o 21:13

Na imię mam Bąbel. Właściwie kiedyś nazywałem się Hektor, a „Bąblem” ochrzcił mnie mój opiekun w schronisku. Fajne imię, prawda?
Jestem w schronisku w Gaju już drugi raz…

Kiedyś miałem dom w Szczecinie. Mieszkałem z moim Państwem i ich synem. Kiedyś młody mnie zdenerwował, i Go chapnąłem. Wiem, nie powinienem był, ale… Nie lubię dzieci… Dzieci mnie denerwują.
No i stało się… Zostałem oddany do pilnowania pustego PGRu. Przypięli mnie łańcuchem do budy, w dziurawych miskach rzadko była woda i coś do jedzenia.
Wykupili mnie pracownicy schroniska z Gaju i tak znalazłem się tam po raz pierwszy.

Potem znalazłem nowy dom, a właściwie nowy dom znalazł mnie w Gaju. Mieszkałem w nim dwa lata, ale pewnego razu u mojego nowego Pana pojawiło się dziecko… Moja niechlubna przeszłość była znana mojemu Panu, więc… Nietrudno się domyślić… Wylądowałem w Gaju po raz drugi.

Ogólnie jestem bardzo miłym i wesołym psem, słucham opiekunów, lubię się bawić, spacerować (wracam grzecznie na wołanie), lubię pieszczoty.
Chciałbym znaleźć wreszcie dom, taki prawdziwy. Opiekunowie w schronisku są fajni, ale wiecie… To nie TO. Jeżeli znajdzie się ktoś, kto nie ma dzieci, a chce mieć najwierniejszego Przyjaciela, to ja jestem chętny. OD ZARAZ.
Kontakt: Kajetan 602751299
Adopcję Bąbla wspiera forum e-beagle.pl

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek
KrysiaS
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 868
Dołączył(a): 1 paź 2010, o 19:23

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Re: Przesympatyczny bokser BĄBEL prosi o dom!

Postprzez KrysiaS 21 cze 2012, o 17:42

Nieaktualne.
Obrazek
KrysiaS
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 868
Dołączył(a): 1 paź 2010, o 19:23


Powrót do Na ratunek!

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 30 gości

paw prints