Do pilnej adopcji pies beagle Czort - Nowy Targ

Zagubione, porzucone, szukają domu, potrzebna pomoc...

Moderator: Moderatorzy

Do pilnej adopcji pies beagle Czort - Nowy Targ

Postprzez KrysiaS 11 sty 2012, o 20:16

Witaj.
Mam na imię Czort i kilka latek już za sobą.
Tak, wiem, nie jestem już najmłodszy, żaden ze mnie szczeniak i w kolejce do mnie nie ustawi się pewnie kolejka chętnych… Niestety, w odróżnieniu od moich dużo młodszych kolegów, nie jestem już niesforny i nie dokonam w Twoim domu zniszczeń, jakie przyprawić mogą niemal o zawał serca wracających z pracy właścicieli. Nie w głowie mi już psoty i obgryzanie wszystkiego, co nawinie mi się pod ostre ząbki – mebli, dywanów, butów, kabli, telefonów, kwiatków i ogólnie wszystkiego w zasięgu moich możliwości. Nie będę ganiał za Tobą skubiąc Twoje skarpetki i skacząc na Ciebie w najmniej odpowiednim momencie. Nie zasikam Ci również domu ze szczęścia, z nudów, z tęsknoty, czy ogólnie dla zabawy.

Ale kiedy spojrzysz na mnie musisz przyznać, że przystojny ze mnie, choć stateczny kawaler.
A to, co mogę Tobie zaoferować to swoje spokojne towarzystwo i dozgonną, najszczerszą przyjaźń.

Jeżeli szukasz po prostu swojej bratniej duszy, lubisz spokój, jak ja i pragniesz móc od czasu do czasu się do kogoś przytulić… kogoś, kto będzie kochał Cię nie za to jaki jesteś, ale za to po prostu że jesteś… to być może jestem właśnie odpowiednim przyjacielem dla Ciebie.

Być może to z Tobą właśnie będzie mi dane przeżyć najlepsze lata mojego życia.

KONTAKT:
Tel.: 721-652-394
e-mail: beagle@pogotowiedlazwierzat.pl


Moją adopcję patronują przyjaciele ze Stowarzyszenia Beagle w Potrzebie.

Obrazek
Obrazek
KrysiaS
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 868
Dołączył(a): 1 paź 2010, o 19:23

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Re: Do pilnej adopcji pies beagle Czort - Nowy Targ

Postprzez KrysiaS 19 sty 2012, o 18:42

Widzę, że temat Czorta trochę zdublowałam... w każdym razie już nieaktualne.
Obrazek
KrysiaS
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 868
Dołączył(a): 1 paź 2010, o 19:23


Powrót do Na ratunek!

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 22 gości

paw prints