Do adopcji młoda suczka beagle NUTKA.

Zagubione, porzucone, szukają domu, potrzebna pomoc...

Moderator: Moderatorzy

Do adopcji młoda suczka beagle NUTKA.

Postprzez KrysiaS 26 sty 2012, o 18:05

Mam na imię NUTKA.
Mam 9 miesięcy. Do tej pory żyłam w klatce 1,5 m x1,5 m niewiele widziałam, byłam szczęśliwa gdy ktoś dał coś do jedzenia. Czasami podchodziły do mnie dzieci przynosiły coś pysznego. Dlatego bardzo lubię dzieci, kojarzą mi się z samym dobrem. Pewnego dnia ten człowiek który zabrał mnie od mamy i zamknął w klatce zabrał mnie do samochodu i zawiózł gdzieś gdzie było dużo ludzi i światła. Bardzo się bałam.
Tam zaopiekowała się mną pewna Pani, która wzięła mnie na ręce zaniosła do swojego auta i pojechaliśmy do innej Pani, która mnie głaskała, dała mi lekarstwa.
Później zabrała mnie ta Pani do swojego domu gdzie były dzieci i inny pies, wszystko takie nowe, ale dzieci mnie bardzo polubiły i ja ich bardzo polubiłam, dawałam im całuski, a Pani się śmiała, że jestem taka pocieszna.
Pani mnie wykąpała, odrobaczyła i odpchliła. Mówi mi codziennie że jestem cudowna. Teraz uczymy się chodzić na smyczy. A pani się śmieje, że jestem taka piękna. A ja bardzo chcę robić wszystko tak dobrze by Pani zawsze mi mówiła ”grzeczna dziewczynka” Wszystkiego się nauczę, bo Pani mówi że jestem bystra.


Nutka – odebrana z pseudohodowli - obecnie przebywa w domu tymczasowym w Ostrowie Wielkopolskim. Sunia zostanie wysterylizowana, oraz będzie miała przeprowadzony zabieg usunięcia trzeciej powieki.
Szukamy dla niej kochającego domu, ludzi odpowiedzialnych, dla których pies nie jest zabawką, lub chwilowym kaprysem, ale pełnoprawnym członkiem rodziny.

Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej.
Kontakt:
Tomasz 663599892
Magda 516053358

Adopcję patronuje Stowarzyszenie Beagle w potrzebie.

Obrazek

http://www.e-beagle.pl/forum/viewtopic. ... sc&start=0
Obrazek
KrysiaS
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 868
Dołączył(a): 1 paź 2010, o 19:23

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Re: Do adopcji młoda suczka beagle NUTKA.

Postprzez KrysiaS 9 mar 2012, o 18:02

Nutka także ma dom :)
Obrazek
KrysiaS
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 868
Dołączył(a): 1 paź 2010, o 19:23


Powrót do Na ratunek!

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości

paw prints