ZAGINAŁ UKOCHANY PIES MOJEGO MALUTKIEGO SYNKA!!

Uratowane, znalezione, podziękowania, w nowym domku... Szczęśliwe (i te mniej szczęśliwe) zakończenia

Moderator: Moderatorzy

ZAGINAŁ UKOCHANY PIES MOJEGO MALUTKIEGO SYNKA!!

Postprzez hana 19 lut 2007, o 01:43

WCZORAJ (18.02.07) UCIEKŁ WŁAŚCICIELOWI /PRAWDOPODOBNIE ZA INNYMI PSAMI/, CZARNY WILKOWATY KUNDEL, WYSOKI DO KOLAN, ZE STOJĄCYMI USZAMI I ZAKRECONYM OGONEM ZŁAMANYM NA KOŃCU ORAZ JEDNYM JĄDREM. WESOŁY, LAT OKOŁO 7, ZACHOWUJE SIĘ NA MNIEJ-NA DWORZE ROZSZCZEKANY, W DOMU BARDZO SPOKOJNY, WABI SIĘ CYGAN. ZGINĄŁ W OKOLICY UCZELNI (UKSW), PRZY TARASIE WIDOKOWYM NA KOŃCU UL.DEWAJTIS. MIAŁ NA SOBIE CZERWONĄ OBROŻĘ.
CZEKA NA NIEGO MAŁY CHŁOPCZYK !!! bardzo sie martwimy bo jest bardzo zimno, a on w najlepszym razie błąka się zmarzniety gdzieś po lesie, a nawet nie jadł dziś kolacji!! (je raz dziennie)
KTOKOLWIEK GO WIDZIAŁ BARDZO PROSIMY O KONTAKT:

HANKA: 501034412
MAREK: 501032669
DOM: 22 6449384

żeby zobaczyć psiaka wejdźcie na stronę:

http://img413.imageshack.us/my.php?image=cyganokhm9.jpg

będę bardzo wdzięczna za wszelką pomoc!!!
hana
 

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez Anka145 19 lut 2007, o 22:50

koniecznie rozwiescie ogloszenia w calym miescie, rowniez odwiedzajcie schroniska, osobiscie-nie dzwoncie bo czasem taki pies jest, a schronisko o tym nie wie, lub nie kojarzy...a takich czarnuszkow jest sporo...mam nadzieje ze psiak się znajdzie.
Avatar użytkownika
Anka145
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 116
Dołączył(a): 16 lut 2007, o 14:56

Postprzez Gaja75 19 lut 2007, o 23:38

Podejrzewam, że chodzi tu o Warszawę i gminę Bielany
polecam odwiedzić schronisko " Na Paluchu" bo tam najczęściej trafiają znalezione psiaki...
Polecam też odwiedzić strony:
www.paluch.org.pl

- są tu dwa działy zgubione /znalezione i w dziale zwierzęta są pieski na kwarantannie czyli 14 dni od przybycia do ośrodka.

http://zaginionepsy.waw.pl/index.php?redir=1

Mam nadzieje, że psiak się znajdzie. Obiecuje że na spacerze rozejrzę się za nim, mieszkam w okolicy.
Ostatnio edytowano 19 lut 2007, o 23:41 przez Gaja75, łącznie edytowano 1 raz
Gaja75
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 62
Dołączył(a): 26 sty 2007, o 14:48

Postprzez ValdeQ 19 lut 2007, o 23:39

Anka, to jest Warszawa, w całym mieście sie nie da rozwiesić.

Może gdzieś w okolicy jest cieczka, skoro uciekł z innymi psami?
Chcesz żeby inni wiedzieli o Twoich urodzinach? Wpisz swoją datę urodzenia w profilu.
Twoje konto -> zakładka Profil -> Urodziny (na dole)
Avatar użytkownika
ValdeQ
Administrator
Administrator
 
Posty: 4592
Dołączył(a): 23 lut 2005, o 14:05
Lokalizacja: Józefów

ZAGINAŁ UKOCHANY PIES MOJEGO MALUTKIEGO SYNKA!!

Postprzez hana 20 lut 2007, o 00:05

dziekuje wam bardzo za pomoc i rady, bylam dzis na paluchu, jest tam mnostwo psow takich jak moj, ale mojego nie ma na razie. nie wiem czy sie cieszyc, bylo tam strasznie, ale jednak maja dach nad glowa, a za dwa dni ma byc -20, bardzo sie o niego martwie, synek mowi "au au" i robi pytajace oczka, a ja nie wiem co powiedziec, okropnosc.
rozkleilismy ogloszenia na bielanach w okolicy zgubienia, troche na osiedlach obok, dalam ogloszenie na strone palucha i na inych stronach.
lazilam dzis po lasku bielanskim, widzialam sarny,przyszly mi do glowy wnyki, az boje sie myslec..nie mam jak go szukac po lesie, mieszkam na ursynowie! a ten glupek nie wroci do domu, zawsze jezdzil samochodem..buu :cry:
hana
 

Postprzez Anka145 20 lut 2007, o 10:04

ValdeQ napisał(a):Anka, to jest Warszawa, w całym mieście sie nie da rozwiesić.

Może gdzieś w okolicy jest cieczka, skoro uciekł z innymi psami?

Jeśli nie sama to za pomoca innych ludzi! Ogloszenia masz juz napisane wystarczy poprosic innych psiarzy o pomoc, na forach gdzie juz napisalas ogloszenie zapyta czy nie pomoga? Ludzi z Wawy z reguly jest bardzo duzo i pewnie wielu bedzie chcialo pomoc... trzymam kciuki za znalezienia pieska...

Moj kiedys zwial mi z centrum miasta, a nigdy nie był tam na pieszo i dotarl do swojej dzielnicy...
Avatar użytkownika
Anka145
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 116
Dołączył(a): 16 lut 2007, o 14:56

znalazł sie!!

Postprzez hana 22 lut 2007, o 11:18

znalazl sie cygan, ukochany pies mojego synka, ledwo zywy po trzech dobach tulaczki, ale szczesliwy bo w domu. wszystkim dziekuje za pomoc!
h
hana
 


Powrót do Na ratunek - zakończone

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 14 gości

paw prints