2 mies Ciri je bracia zmasakrowani cegłami i rzucani o beton

Uratowane, znalezione, podziękowania, w nowym domku... Szczęśliwe (i te mniej szczęśliwe) zakończenia

Moderator: Moderatorzy

2 mies Ciri je bracia zmasakrowani cegłami i rzucani o beton

Postprzez saga 7 maja 2007, o 16:15

cytuję Potter z innego forum:
Poniżej zdjęcia suni ze szczeniakiem, ocalałych z pogromu dokonanego przez przedstawicieli "złotej, polskiej" młodzieży, przyszłości tego narodu - 3 osobników, płci męskiej, lat 14, uczniów miejscowego gimnazjum, którzy bestialsko zakatowali pozostałe 2-5 dwumiesięcznych szczeniaków, rzucając nimi o betonową ścianę i miażdżąc im głowy cegłami
Suka, jej dzieci i 2 inne, dorosłe psy koczowały na terenie kolejki wąskotorowej w Jedrzejowie. Świadkiem mordu była grupa kilkuletnich dzieci, w tym dziewczynka, do której dotarłam i która zidentyfikowała jednego z tych bandytów. Jak znam polską policję, która leje na takie sprawy, to postępowanie będzie umorzone "z powodu braku dowodów", ale i tak złożę doniesienie o popełnieniu przestępstwa.

Ponieważ nie mam wolnych miejsc, planowałam zabrać tylko szczeniaka, i to tylko w drodze wyjątku, ponieważ psom groził schron w Dyminach (rodzice dzieci, które dokarmiały psy, wezwali policję, która zawiadomiła UM i miejscowego hycla, aby "zajęli" się psami, tak więc miały trafić do Dymin, których by ta mała sunieczna na pewno nie przeżyła - o ile by wcześniej nie trafiła w ręce tej hołoty). Jednak, na miejscu, okazało się, że matka jest w złym stanie fizycznym, a dziecko trochę za małe na odłączenie, więc zmuszona byłam wziąć obie.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Ciri ma teraz 2 mies waży 3kg, docelowo bedzie ważyła ok 15 kg, została odrobaczona wkrótce będzie szczepiona. Jest w Jędrzejowie, okolice Kielc, z transportem pomyślimy
saga
Młodszy Miskowy
Młodszy Miskowy
 
Posty: 12
Dołączył(a): 8 wrz 2006, o 20:36
Lokalizacja: Kielce

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez saga 24 maja 2007, o 11:16

ciri już w nowym domku! :lol:
saga
Młodszy Miskowy
Młodszy Miskowy
 
Posty: 12
Dołączył(a): 8 wrz 2006, o 20:36
Lokalizacja: Kielce


Powrót do Na ratunek - zakończone

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 17 gości

paw prints