Wyjątkowa AMSTAFKA czeka na wyjątkowego człowieka RUDA ŚL.

Uratowane, znalezione, podziękowania, w nowym domku... Szczęśliwe (i te mniej szczęśliwe) zakończenia

Moderator: Moderatorzy

Wyjątkowa AMSTAFKA czeka na wyjątkowego człowieka RUDA ŚL.

Postprzez Anka145 14 maja 2007, o 13:07

Witajcie!
Chcę wam przedstawić śliczną i łagodną amstafkę, która nazywa się Lila, Lila do schroniska trafiła jako 6-8 miesięczny piesek, obecnie będzie miała z 12 miesięcy. Suczka jest bardzo silna, zwalczyła parwowirozę, teraz ma kaszel. Suczka jest przed sterylizacją, nie zostanie wydana przed tym zabiegiem.
Jaka jest Lila?
Bardzo wyjątkowa! I szuka wyjątkowego człowieka, nie takiego, który będzie chwalił się ostrym psem, bo Lila jest łagodna, w stosunku do ludzi i do psów :) jedzenia również nie broni. Chcemy, aby trafiła na mądrą i rozważną osobę, która będzie potrafiła zająć się tym amstaffem, pielęgnować go w taki sposób, aby niczego suczce nie brakowało.
Jest pełna wdzięku, ma śliczny kolor sierści, niebieski i białą krawatę. Na pewno jej właściciel musi być świadomy, że suczka potrzebuje sporo ruchu, nie wystarczy jej spacer wokół bloku.
Jeśli szukasz psa średniej wielkości, który jest ładny a zarazem nie będziesz bał się wyjść wieczorem na spacer weź do siebie Lilę. Ta suczka miała kontakt z niepełnosprawnym dzieckiem, nie wiem dlaczego trafiła do schroniska, ale wiem że Pan chciał sunie odebrać, ale tak jednak się nie stało. Nie przejawia agresji, podczas głaskania, klepania i zabawy, to naprawdę miły pies!

Lila przebywa w schronisku dla bezdomnych zwierząt w Rudzie Śl.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

kontakt
anka145@op.pl
600911540
lub
510268586
Avatar użytkownika
Anka145
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 116
Dołączył(a): 16 lut 2007, o 14:56

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez Anka145 12 cze 2007, o 22:01

Lila trafiła w ręcę osoby znającej się na amstaffach, zamieszkała w Sosnowcu po kilku miesiącach pobytu w schronisku!
Avatar użytkownika
Anka145
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 116
Dołączył(a): 16 lut 2007, o 14:56


Powrót do Na ratunek - zakończone

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 18 gości

paw prints