ZAGINĘŁA TESA- BRZEZINY KOŁO ŁODZI

Uratowane, znalezione, podziękowania, w nowym domku... Szczęśliwe (i te mniej szczęśliwe) zakończenia

Moderator: Moderatorzy

ZAGINĘŁA TESA- BRZEZINY KOŁO ŁODZI

Postprzez m.m 16 maja 2007, o 20:41

Wczoraj wieczorem (15.05.2007) w miejscowości Brzeziny (koło Łodzi) zaginęła 5 miesięczna czekoladowa labradorka Tesa. Cytuję słowa właścicielki:
"Dzis wieczor Tesa nie zwarzajac na moje wolanie pobiegla za bezowym psem(blizej nie okreslonej rasy).Mijja dwie godziny odkad chodzilAM PO CALYM MIASTECZKU NAWOLYWUJAC JEJ IMIE>Ja wiem ze ,,labki,, sa porzadane w tej chwili.Czekamy na wiesci.Czekoladka to w naszym okregu rzadkosc.Ma czarna obroze,na slowo Tesa,Tesiunia , Malutka reaguje.BARDZO PROSZE KONTAKT.Bog jeden wie gdzie ja poniesie :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: "
"Moze jesli ja ktos znajdzie i bedzie chcial zatrzymac,zabierze ja do wetwrynarza w łodzi.Przy okazji najblizszej wizyty poproscie weterynarza czy pracownika lecznicy zeby zwrocil szczegolna uwage na mlode czekoladowe labradory w najblizszym czasie."

Obrazek

Przy czarnej obroży miała nieśmiertelnik z danymi właścicieli.
Gdybyście byli w stanie pomóc, będę wdzięczna. Jeśli będziecie wiedzieć cokolwiek o Tessie, proszę dajcie mi znać.
Marta&Kama
Obrazek
Obrazek
Obrazek - Zobacz mnie na GoldenLine
Avatar użytkownika
m.m
Moderator
Moderator
 
Posty: 857
Dołączył(a): 13 sie 2006, o 13:45
Lokalizacja: Łódź

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez m.m 17 maja 2007, o 12:15

Temat można już zamknąć- na szczęście Tesa została odnaleziona :D :D :D :D
Nie licząc złamanego pazura i nieprzyjemnego zapachu nic jej się nie stało :)
Marta&Kama
Obrazek
Obrazek
Obrazek - Zobacz mnie na GoldenLine
Avatar użytkownika
m.m
Moderator
Moderator
 
Posty: 857
Dołączył(a): 13 sie 2006, o 13:45
Lokalizacja: Łódź


Powrót do Na ratunek - zakończone

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 20 gości

paw prints