CHOW-CHOW, grozi mu UŚPIENIE. PILNE !!! Katowice

Uratowane, znalezione, podziękowania, w nowym domku... Szczęśliwe (i te mniej szczęśliwe) zakończenia

Moderator: Moderatorzy

CHOW-CHOW, grozi mu UŚPIENIE. PILNE !!! Katowice

Postprzez Gość 11 lip 2007, o 15:09

Skopiowane z forum dogomanii"
Dziś rano zadzwoniła do mnie pani kierownik katowickiego schroniska z informacją, że został tam oddany 9-letni chow-chow. Trzeba mu szybko znaleźć dom, bo grozi mu uśpienie... Schronisko jest przepełnione (wakacje, ech wakacje... ), psy w zatłoczonych boksach robią się coraz bardziej agresywne, niewątpliwie pogryzły by chow-chowa. On nie jest agresywny, ale zaatakowany będzie się zaciekle bronić. I wiadomo jakby się to skończyło...
Na razie kierowniczka umieściła go na wybiegu hotelowym, ale tam może zostać tylko 3 dni !!! Sprawa jest pilna ! Potem może jeszcze znajdzie się dla niego jakies lokum na terenie schronu, ale to nic pewnego, a nawet jesli to na na bardzo krótko.
Pies to 9-letni samiec, jest wykastrowany. Bez papierów, ale wygląda jak 100% chow-chow. Rudego umaszczenia. Właścicielka oddała go z powodu pilnego wyjazdu za granicę. Pies ma książeczkę zdrowia, ale szczepienia są już nieważne (ost. wirusówki w 2001, wścieklizna w 2005). Jest spokojny, zrównoważony. Łagodny w stosunku do dorosłych i do dzieci. W domu zachowuje się grzecznie i leniwie Jest nauczony podstawowych komend. Przyjaźnie nastawiony do innych zwierząt, ale zaatakowany będzie się zaciekle bronił.
Wydany zostanie bezpłatnie.
Sprawa jest pilna. POMÓŻCIE !!! Potrzebny domek. Najlepiej stały...
Potrzebna też pomoc w ogłaszaniu, rozpowiadaniu o psie na prawo i lewo , podnoszeniu wątku.


wątek psa na dogomanii
http://www.dogomania.pl/forum/showthrea ... ost6329175
Gość
 

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez Gość 13 lip 2007, o 18:55

Obrazek

Obrazek
Gość
 

Postprzez Ania_Ś 14 lip 2007, o 13:56

Chowek jedzie do domu tymczasowego :D .
Avatar użytkownika
Ania_Ś
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1172
Dołączył(a): 16 sie 2006, o 16:24
Lokalizacja: Rydułtowy
Rasa psa: Chow Chow

Postprzez Gość 16 lip 2007, o 13:06

piesek znalazł DT

na dogomanii maciaszek napisała:
"Chowek odebrany. Prawdopodobnie (sądząc po godzinie) jest już u Muki.
Kontakt z nim miałam krótki, ale mogę powiedzieć kilka rzeczy. Jest bardzo spokojny, zrównoważony. Ładnie chodzi na smyczy. Wygląda na rasowego chow chowa (dla osób nie będących znawcami razy na pewno). I na imię ma Roki (skąd mi się wziął ten Rudi? Chyba od koloru...). Po kąpieli, rozczesaniu/ostrzyżeniu będzie naprawdę ładnym psem. Już teraz jest A wygląda tak:"
Obrazek
Obrazek

Muka (u której piesek przebywa obecnie):
"no i przyjechał!Pies bardzo sympatyczny ale niespokojny.Wiadomo po przejściach.Figu mówiła ,że bardzo grzecznie zachowal się w podróży.Było pierwsze zapoznanie z kotem...to dlas mnie najważniejsze .Z sunią tak sobie ona czuje się tu górą poza tym jest wieksza od Rudiego!Pies jest zaniedbany jeżeli chodzi o szatęi to od długiego już czasu.Chodzi dziwnie przednimi łapkami(chyba zbyt dlugie pazury bo je słychac..Pierwsze czesanie nie idzie najlepiej bo troszkę się boi a nie chcemy robic tego na siłę.Liczę na to ,że może jeszcze dzisiaj uda się go wykąpac .Pachnie brzydko...Przyszłam napisac choć te dwa zdania i ide go dalej czasać.Wieczorem może coś więcej będę miała do powiedzenia!"
Gość
 

Postprzez Jenny19 22 lip 2007, o 14:32

komu pięknisia?

Obrazek
Obrazek[/list]
Avatar użytkownika
Jenny19
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 40
Dołączył(a): 17 maja 2007, o 10:15
Lokalizacja: Czeladź

Postprzez Jenny19 20 sie 2007, o 20:34

Chowek dalej szuka domu..zobaczcie jak pięknieje w domu tymczasowym:)

Obrazek
Obrazek
Wielkość narodu i jego postęp moralny można poznać po tym w jaki sposób obchodzi się on ze swymi zwierzętami.
Gandhi
Avatar użytkownika
Jenny19
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 40
Dołączył(a): 17 maja 2007, o 10:15
Lokalizacja: Czeladź

Postprzez Jenny19 28 sie 2007, o 12:13

piesek zostaje na zawsze u muki :D
Wielkość narodu i jego postęp moralny można poznać po tym w jaki sposób obchodzi się on ze swymi zwierzętami.
Gandhi
Avatar użytkownika
Jenny19
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 40
Dołączył(a): 17 maja 2007, o 10:15
Lokalizacja: Czeladź


Powrót do Na ratunek - zakończone

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 26 gości

paw prints