Rasowa bassetka porzucona przy trasie E-7

Uratowane, znalezione, podziękowania, w nowym domku... Szczęśliwe (i te mniej szczęśliwe) zakończenia

Moderator: Moderatorzy

Rasowa bassetka porzucona przy trasie E-7

Postprzez Jenny19 19 lip 2007, o 17:07

W dniu dzisiejszym ta sunia siedziała na parkingu przy ruchliwej trasie w okolicach Elbląga. W tej chwili znalazła dom, lecz na kilka dni. Sunia ma około 7-8 lat, jest bardzo otłuszczona, ma problemy z swobodnym poruszaniem się, na brzuchu wisi fałda tłuszczu. Pies ma tatuaż na uchu, mało widoczny, odczytałyśmy tylko 3 cyfry-018... i tego też do końca nie jesteśmy pewne. Sunia jest spokojna,Ci co znają tę rasę dobrze wiedzą, że te psiaki nie lubią zostawać same w domu. W chwili obecnej chodzi za mna krok w krok, piszczy, gdy zostaje sama, nie mogę jej zatrzymać, bo mam amstafa, który nie daje jej spokoju, zachęca do "małżeństwa" .
Proszę miłośników tej rasy, by poinformowali o suni miłośników bassetów. Zaznaczam, że sunia potrzebuje długiej kuracji odchudzającej, czestych, a krótkich spacerów, dużo cierpliwości i czasu. Jest powolna, ma chęci do zabawy, ale nie ma możliwości przez swą tuszę.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=75699
Avatar użytkownika
Jenny19
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 40
Dołączył(a): 17 maja 2007, o 10:15
Lokalizacja: Czeladź

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez Bordomaniak 20 lip 2007, o 07:42

Biedna klusezka kolejna ofiara wakacji... :evil:
Ufaj ludziom, których znasz i poznawaj ludzi, którym ufasz...
Avatar użytkownika
Bordomaniak
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 157
Dołączył(a): 17 mar 2007, o 14:05
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Jenny19 5 sie 2007, o 20:15

sunia nadal szuka domu...
Wielkość narodu i jego postęp moralny można poznać po tym w jaki sposób obchodzi się on ze swymi zwierzętami.
Gandhi
Avatar użytkownika
Jenny19
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 40
Dołączył(a): 17 maja 2007, o 10:15
Lokalizacja: Czeladź

Postprzez Marysia 6 sie 2007, o 12:27

Nie rozumiem jak ludzie moga tak postepowac :evil: . Lubie bassety.Mam do nich wielki sentyment.Jak bylam dzieckiem moja sasiadka miala psa tej rasy.Zabieralam go dosc czesto na spacery.Byl poprostu swietnym psem,choc troszke upartym ,ale to mnie chyba w nim urzeklo,no i ta smutna ,niewinna minka rozbrajala mnie zawsze. Mam nadzieje,ze sunia znajdzie kochajacy dom.
Avatar użytkownika
Marysia
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 928
Dołączył(a): 24 lip 2007, o 10:06

Postprzez Jenny19 23 sie 2007, o 19:56

sunia znalazła dom ale szukamy dla niej transportu z Pasłęka do Warszawy(Gdańsk-Warszawa)!!!
Wielkość narodu i jego postęp moralny można poznać po tym w jaki sposób obchodzi się on ze swymi zwierzętami.
Gandhi
Avatar użytkownika
Jenny19
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 40
Dołączył(a): 17 maja 2007, o 10:15
Lokalizacja: Czeladź

Postprzez Jenny19 25 sie 2007, o 21:46

sunia już w nowym domku :)
Wielkość narodu i jego postęp moralny można poznać po tym w jaki sposób obchodzi się on ze swymi zwierzętami.
Gandhi
Avatar użytkownika
Jenny19
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 40
Dołączył(a): 17 maja 2007, o 10:15
Lokalizacja: Czeladź


Powrót do Na ratunek - zakończone

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 19 gości

paw prints