Roczna sunia Kaja - posokowiec - szuka domu

Uratowane, znalezione, podziękowania, w nowym domku... Szczęśliwe (i te mniej szczęśliwe) zakończenia

Moderator: Moderatorzy

Roczna sunia Kaja - posokowiec - szuka domu

Postprzez Gość 17 sie 2007, o 17:19

Witam Was serdecznie. Jestem właścicielką rocznej suni Kaji - posokowca bawarskiego. Szukam pilnie domu dla mojej kochanej suczki, z powodu spraw rodzinnych zmuszona jestem znaleźć nowego Pana/Panią dla Kaji. Kaja jest bez rodowodu. Zależało nam by suczka była po rodzicach polujących, jest ze sprawdzonej hodowli. Potrafi już pracować na farbie, zna podstawowe komendy, nauczona czystości i pozostawania w domu (mieszkam w bloku). Od początku wychowywana z dziećmi, prawdziwy przyjaciel i towarzysz zabaw. Jednym słowem prawdziwy posokowiec ;)) Byłoby wspaniale gdyby trafiła w ręce myśliwego bo sunia uwielbia las i zabawy w "tropienie". Osoby zainteresowane przygarnięciem Kaji proszę o kontakt tel. 0509-554-830 lub 029 76-65-268.
Gość
 

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez Asmax 17 sie 2007, o 17:29

Rozumiem że piesek ze sprawdzonej CHodowli?? :roll: Skoro to taki ideał dlaczego go oddajecie :?: Tak tylko pytam....
Kamil
Avatar użytkownika
Asmax
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 358
Dołączył(a): 17 lip 2007, o 18:22
Lokalizacja: Kraków
Imię psa: Jocker SWNŻ
Rasa psa: Staffordshire Bull Terrier

Postprzez Gość 17 sie 2007, o 18:16

już odpowiadam - mój mąż, myśliwy wyjechał do pracy za granicę, ja zostałam sama z dwójka małych dzieci ( w tym jedno 3 tyg.) nie jestem wstanie zapewnić suni należytej opieki, spacerów. Próby załatwienie tymczasowej opieki wśród rodziny na miejscu spełzły na niczym i musimy rozstać się z naszym pupilem. Wina leży po naszej stronie, nie po stronie psa. :cry: Sunia jest ze sprawdzonej hodowli - z tej samej hodowli sa psy naszych znajomych.
Gość
 

Postprzez Asmax 17 sie 2007, o 19:46

Ahhh to dlatego.... Przepraszam że się tak czepiłem :oops:


Ale wydaje mi się że sunia pochodzi z pseudohodowli. Spójrz na mój banner.....
Kamil
Avatar użytkownika
Asmax
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 358
Dołączył(a): 17 lip 2007, o 18:22
Lokalizacja: Kraków
Imię psa: Jocker SWNŻ
Rasa psa: Staffordshire Bull Terrier

Postprzez Basia_sz 18 sie 2007, o 18:56

Kurcze, zawsze to samo :roll:
Czy to już teraz ważne, czy sunia pochodzi z Hodowli, czy CHodowli? Tego faktu nic już nie zmieni, jak myślę?
Szukamy dla niej domku a nie wałkujemy wiecznie ten sam temat :?
"Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać." A. de Saint-Exupery
Avatar użytkownika
Basia_sz
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 4804
Dołączył(a): 18 wrz 2005, o 11:50
Lokalizacja: Jejkowice

Postprzez Magda* 18 sie 2007, o 19:49

Zgadzam się z Basią. To nie jest teraz ważne czy sunia ma rodowód czy nie. Niezaleznie od tego faktu zasługuje na znalezienie nowego dobrego domku. . I tego jej życzymy.
Pozdrawiamy Magda & Atena


Obrazek
Magda*
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 1527
Dołączył(a): 2 sty 2006, o 16:02
Imię psa: Atena ( zwana Tolą ;))
Rasa psa: Labrador retriever

Postprzez Asmax 18 sie 2007, o 21:44

A czy ja neguje? Czy powiedziałem żeby nie znalazła sobie domu? Nie! Ja tylko uświadamiam tą osobę. A Suni życze dobrego domu.
Kamil
Avatar użytkownika
Asmax
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 358
Dołączył(a): 17 lip 2007, o 18:22
Lokalizacja: Kraków
Imię psa: Jocker SWNŻ
Rasa psa: Staffordshire Bull Terrier

Postprzez Gość 25 sie 2007, o 09:20

Kaja znalazła już dom, z czego bardzo si cieszymy...co do pochodzenia Kaji - mój posokowiec nie różni się niczym od posokowców z rodowodem - odpowiada wszystkim wymaganym wzorcom - dla mnie ważny jest pies a nie papierki. Kilka lat temu kupiłam cocker spaniela z jednej z największych w Polsce hodowli - pies był bardzo trudny w ułożeniu, mimo profesjonalnych szkoleń musieliśmy go oddać, bo był agresywny w stosunku do mojego synka - więc tym razem postawiłam na znajomość ludzi (i hodowli) od których wezmę psiaczka . Pozdrawiam.
Gość
 


Powrót do Na ratunek - zakończone

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości

paw prints