Biedny - nikt go nie chce :(

Uratowane, znalezione, podziękowania, w nowym domku... Szczęśliwe (i te mniej szczęśliwe) zakończenia

Moderator: Moderatorzy

Biedny - nikt go nie chce :(

Postprzez Juli8888 10 wrz 2007, o 13:55

Po mojej miejscowosci okolice POZNANIA blaka sie psiak od okola miesiaca. Jest to pies z umaszczeniem czarnym podpalanym, wlos srednio dlugi. Bardzo ladny tylko troche zaniedbany. Poszukuje swojego wlasnego dom. Z mila checia bym go przygarnela ale niestey nie jestem w stanie mam juz swoja gromadke. Pies ma jakies 40 cm w klebie. Nie jest agresywny. Przyjazny do innych psow. Zbliza sie zima i w zwiazku z tym moze zamarznac, konieczne bedzie oddanie go do schroniska czego bym nie chciala :((( Prosze o kontakt zainteresowanych pomoca. Piesek napewno sie odwdzieczy za zaoferowana pomoc.
Juli8888
 

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez juli1988 25 wrz 2007, o 22:54

Psiak zostal przygarniety przeze mnie. Nie wiem jak ktos mogl sie pozbyc tak wspanialego pieska.
"Pies jest jedynym stworzeniem na ziemi, które kocha cię więcej niż siebie samego" - Josh Billings

Obrazek

[*] MIKO [*] - byłeś - jesteś - będziesz
"Jeśli w niebie nie ma psów, to chcę pójść tam, gdzie po śmierci idą one"
Avatar użytkownika
juli1988
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 292
Dołączył(a): 26 lip 2007, o 14:31
Lokalizacja: okolice Poznania
Imię psa: Goliat, Miko, Rosa, Bubu

Postprzez juli1988 15 paź 2007, o 23:05

No wiec dalam psiaka do internetu (myslac ze moze sie zgubil i ktos go szuka) no i po miesiacu odezwala sie kuzynka wlascicielki :!:
Dowiedzialam sie jak psiak ma na imie w jakich warunkach byl trzymany na co byl szczepiony i czy na cos chorowal. Straszne ze po dwoch miesiacach wolania na psiaka Borys dowiedzialam sie dopiero teraz ze to Teri :( no i dowiedzialam sie ze razem z nim wyrzucony z samochodu zostal jeszcze jeden psiak wiec albo juz go ktos przygarnol albo tego nie przezyl :cry: Jak mozna po paru latach pozbyc sie psa wyrzycic go jak jakiegos smiecia :!: Wiem tez ze zrobili to zeby kupic sobie nowego lepszego pieska :x choc ja wiem ze ten jest wspanialym psem Ale ciesze sie ze poznalam jego historie :D , ale z wrazenia zapomnialam zapytac ile ma lat :oops:
"Pies jest jedynym stworzeniem na ziemi, które kocha cię więcej niż siebie samego" - Josh Billings

Obrazek

[*] MIKO [*] - byłeś - jesteś - będziesz
"Jeśli w niebie nie ma psów, to chcę pójść tam, gdzie po śmierci idą one"
Avatar użytkownika
juli1988
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 292
Dołączył(a): 26 lip 2007, o 14:31
Lokalizacja: okolice Poznania
Imię psa: Goliat, Miko, Rosa, Bubu

Postprzez juli1988 2 lis 2007, o 17:17

To straszne ze po 12 latach wspolengo zycia wyrzucili go i kupili sobie nowego "rasowego" owczarka Niemieckiego! Czasami to brakuje mi sil na rozmowe z takimi ludzmi :( Co zrobic. Szkoda ze psiak jest strasznie agresywny! Ale w sam raz na pilnowanie posesji :) Co szczerz czasami mi sie przydaje :) Narazie biedak trzymany jest w kojcu poniewaz duzo ludzi kreci sie u nas na posesji. Co za ludzie jak mozna wyrzucic najlepszego przyjaciela! Ciekawe czy sa za to jakies kary?
"Pies jest jedynym stworzeniem na ziemi, które kocha cię więcej niż siebie samego" - Josh Billings

Obrazek

[*] MIKO [*] - byłeś - jesteś - będziesz
"Jeśli w niebie nie ma psów, to chcę pójść tam, gdzie po śmierci idą one"
Avatar użytkownika
juli1988
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 292
Dołączył(a): 26 lip 2007, o 14:31
Lokalizacja: okolice Poznania
Imię psa: Goliat, Miko, Rosa, Bubu


Powrót do Na ratunek - zakończone

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 18 gości

paw prints