Presto Gaśnie

Uratowane, znalezione, podziękowania, w nowym domku... Szczęśliwe (i te mniej szczęśliwe) zakończenia

Moderator: Moderatorzy

Presto Gaśnie

Postprzez Pianka 13 wrz 2007, o 10:41

Nazywam się Presto
Miałem kiedyś dom, ale byłem tylko zabawką, która jak tylko się znudzi idzie w kąt. Nie chciałem tak żyć. Ciągle wierzyłem w to, że będzie inaczej, że się zmieni, ale nie zmieniło się przez tyle lat. Pomyślałem, że nie wytrzymam ani chwili dłużej i zostawiłem moich właścicieli. Poszedłem szukać kogoś kto doceni moją psią wierność. Nie znalazłem....
Ale znalazłem chyba jeszcze gorsze miejsce. Może lepiej było nie ruszać się z domu? Tu, gdzie teraz jest bardzo smutno, w nocy ciągle słyszy się płacz innych psów. Ja na to już nie mam siły. Leże sobie w jednym miejscu, żeby nikomu nie zawadzać, tyle lat nikomu nie byłem potrzebny niby dlaczego teraz miałoby się to zmienić? Z początku jeszcze bawiły mnie spacerki, a teraz? Teraz już nie jestem taki młody i bardzo bolą mnie stawy przy chodzeniu.
Marze o prawdziwym przyjacielu, czasami przyśni się- widzę nas uradowanych na spacerach, obaj się uśmiechamy do siebie a potem przytulamy i obiecujemy wieczną przyjaźń. Ale rzeczywistość jest okrutniejsza- budzę się i widzę pustkę.... pustkę, która boli....


Presto to bardzo smutny pies, który stracił nadzieje. Nie przechodź obojętnie, zlituj się nad losem pokrzywdzonego psa.
On ma dopiero 10 lat jeszcze drugie tyle przed nim! Mimo, że nie lubi chodzić na smyczy ale ładnie chodzi na spacerkach bez niej.
W schronisku lata szybciej biegną i jego życie może zostać skrócone. Presto nie umie odnaleźć się w tym świecie, bardzo schudł odkąd przebył do schroniska. Musimy zapewnić mu godne życie tych ostatnich chwil! On przecież już powoli zaczyna wierzyć, że to koniec. Zmieńmy to!


Tak wyglądał po przyjściu do schroniska:
Obrazek

A tak teraz:
(myślę, że to najbardziej pokazuje jak bardzo schudł)
Obrazek

kontakt
gg: 3276883
e-mail: sarus@poczta.onet.pl
kom. 665298414

Z Prestem jest coraz gorzej

Dostaje leki, które nic mu nie pomagaja. Stawy są coraz słabsze.
Leki kosztują 90 zł na 10 dni.
Bardzo prosimy o pomoc dla niego.

Prosimy o pomoc finansowa
KONTO POMOCY PSOM
mBank
nr konta 28114020040000300245428483

Wł. Maria Stranz

Z dopiskiem "Presto"
Jeśli będziesz rozmawiać ze zwierzętami, one też będą do ciebie mówić i poznacie się wzajemnie. Jeśli nie będziesz z nimi rozmawiać, nie poznacie się. To, czego nie znasz, będzie napełniało Cię strachem. Zaś to czego się boisz...zniszczysz...zabijesz...
Avatar użytkownika
Pianka
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 65
Dołączył(a): 8 lip 2006, o 16:37
Lokalizacja: Łaziska

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez Pianka 25 gru 2007, o 17:32

Ma dom
Jeśli będziesz rozmawiać ze zwierzętami, one też będą do ciebie mówić i poznacie się wzajemnie. Jeśli nie będziesz z nimi rozmawiać, nie poznacie się. To, czego nie znasz, będzie napełniało Cię strachem. Zaś to czego się boisz...zniszczysz...zabijesz...
Avatar użytkownika
Pianka
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 65
Dołączył(a): 8 lip 2006, o 16:37
Lokalizacja: Łaziska

Postprzez Amstaff88 19 mar 2008, o 19:02

Ciesze sei ze znalazl dom,macie jakies terazniejsze zdjecia Presta ? jak tak to wrzuccie.Pozdro
Peace
\,,,/MsKo\,,,/
Amstaff88
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 226
Dołączył(a): 18 mar 2008, o 20:15
Lokalizacja: Dom
Imię psa: Yogi
Rasa psa: Pluszowy

Postprzez Diana S 20 mar 2008, o 14:43

Cudownie Pianka :D .
Avatar użytkownika
Diana S
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 3047
Dołączył(a): 30 lip 2007, o 00:16


Powrót do Na ratunek - zakończone

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 13 gości

paw prints