Zamyka serce by.. nie czuć.. cierpiąca KROPKA..WROCŁAW

Uratowane, znalezione, podziękowania, w nowym domku... Szczęśliwe (i te mniej szczęśliwe) zakończenia

Moderator: Moderatorzy

Zamyka serce by.. nie czuć.. cierpiąca KROPKA..WROCŁAW

Postprzez desdemona 17 paź 2007, o 13:55

Idę na oślep.Ocieram się o ściany i upadam, napotykając pod sobą przeszkodę w postaci zmoczonych moczem desek.Nie chcę otwierać oczu, boje się.Nie chcę widzieć tego, co jest obok.Bo to już nie jesteś Ty.To brudny, zimny beton, to inne psy, które cierpią tak jak ja.To tęsknota, którą czuć w powietrzu...


Zamykam oczy bo nie chcę widzieć.


Zatykam uszy bo nie chcę słyszeć.


Zamykam serce bo nie chcę czuć.


Ty już Panie jesteś w swoim niebie, tańczysz na obłokach i śpiewasz z Aniołkami.Wierzę, ze jest Ci tam dobrze.I tylko to utrzymuje mnie przy zyciu.Bo ja chce zyc i byc szczesliwa.Chce - dla Ciebie.Wiem, ze chociaz kazdy z Twoich dni jest teraz pelny i slodki, to nie daje Ci spokoju moje cierpienie na ziemi.


Tylko, ze ja potrzebuje cudu...


Czy ten cud bedzie mi dany??


Panie, ja juz nie wierze...


Kocham Cie.I czekam juz tylko na jedno.Bo ja juz niczego dobrego nie zaznam na ziemi.Tu jest ciemno i mroczno.Wyciagnij swe dlonie..


Kropka


Kropka - 7 lat, suczka, mieszaniec jamnika. Trafiła do schroniska po śmierci właściciela. Jest bardzo oddana, wylewna, przyjazna i urocza. Kocha ludzi. Typowy kanapowiec. Watek uroczej Kropeczki na dogomanii http://www.dogomania.pl/forum/showthrea ... erid=13019
desdemona
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 255
Dołączył(a): 22 wrz 2007, o 16:45
Lokalizacja: olsztyn

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez desdemona 29 paź 2007, o 15:31

Kropeczka juz w nowym domku :D
desdemona
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 255
Dołączył(a): 22 wrz 2007, o 16:45
Lokalizacja: olsztyn


Powrót do Na ratunek - zakończone

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 15 gości

paw prints