Amstaff - 3 mc Miki szuka kochającego domu.

Uratowane, znalezione, podziękowania, w nowym domku... Szczęśliwe (i te mniej szczęśliwe) zakończenia

Moderator: Moderatorzy

Amstaff - 3 mc Miki szuka kochającego domu.

Postprzez desdemona 19 gru 2007, o 14:49

Miki - to młody niespełna 3 miesięczny amstaff, nigdy nie miał kochających włascicieli ponieważ urodził się w schronisku. Jest ideałem asta , łagodny do psow, z którymi od razu chce się bawic, za kotami goni, ale żadnemu krzywdy nie zrobił, wiem bo od 10.12.07 jest u mnie w domu na tymczasie. A jak niektórym wiadomo mam dwa koty i czteroletniego boksera. Miki to złoty chłopak, cały czas chce się bawić. Zostaje sam w domu i jak dotąd nic mi nie zniszczył. Trafił do mnie ze schroniska we Wrocławiu, był zaziębiony ale już wraca do zdrowia i dlatego szukam dla niego kochanych i odpowiedzialnych właścicieli, którzy będą potrafili wychować Mikiego na wspaniałego psa, psa który nigdy już nie trafi do schroniska.

Kontakt telefoniczny pod numerem 668 382 581

lub

gg: 7687032

Nie odpisuję na sms'y.

Watek Mikiego znajduje sie tutaj, na dogomanii http://www.dogomania.pl/forum/showthrea ... erid=13019
desdemona
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 255
Dołączył(a): 22 wrz 2007, o 16:45
Lokalizacja: olsztyn

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez desdemona 19 gru 2007, o 15:14

Miki znajduje sie w Niemodlinie. iIstnieje mozliwosc dowozu na trasie Wroclaw-Opole-Nysa.
desdemona
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 255
Dołączył(a): 22 wrz 2007, o 16:45
Lokalizacja: olsztyn

Postprzez desdemona 27 gru 2007, o 11:44

piesek ma juz dom i ma na imie Ramzes :lol:
desdemona
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 255
Dołączył(a): 22 wrz 2007, o 16:45
Lokalizacja: olsztyn


Powrót do Na ratunek - zakończone

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 16 gości

paw prints