Trzyłapek potrzebuje kochającego domu

Uratowane, znalezione, podziękowania, w nowym domku... Szczęśliwe (i te mniej szczęśliwe) zakończenia

Moderator: Moderatorzy

Trzyłapek potrzebuje kochającego domu

Postprzez Dogsia 23 sty 2008, o 17:14

Niosłeś mnie w ciepłej kurtce. Było mi tak dobrze. Nagle ująłeś mnie w swoje dłonie i postawiłeś na zimnej podłodze. Zostałem sam. Popiskiwałem cichutko, aż nagle inne ciepłe dłonie otuliły moje maleńkie ciałko. Właściciel dłoni zaniósł mnie gdzieś i długo rozmawiał z innym dużym. Mówił, że coś mu podrzucono pod drzwi, i że to pewnie dlatego, bo jest wybrakowane. Nie rozumiałem o czym mówicie. Teraz jestem już troszkę większy i wiem, że chodziło o moją łapkę, której nie mam. Czy ja naprawdę nie zasługuję na dom??

Maleńki trzyłapek został przyniesiony do schroniska w listopadzie. Ktoś podrzucił go komuś pod drzwi, a ten kolejny ktoś nie mógł go z kolei zatrzymać. Wtedy trzyłapek był okruszynką o wciąż granatowych oczkach. Dziś jest już nieco większy. Ma 4 miesiące, oczka zmieniły barwę. Wciąż jest pogodnym szkrabem, ale już staje się nieśmiały. Do obcych podchodzi z pupką przy ziemi, zataczając wokół nich coraz mniejsze kółka. Ogonek kręci helikopterki. Jednak Trzyłapek wzięty na ręce zamiera w bezruchu. Nie pozwólmy, aby jego wiara w człowieka również zaczęła zamierać. Dajmy mu dom.


Trzyłapek prawdopodobnie jutro pojedzie do DT, ale to za mało dla takiego pieska. On jak najszybciej potrzebuje cudownego DS. Gdy dorośnie pewnie już nikt go nie zechce :(

Tak wygląda teraz (4 miesiące)
Obrazek

Tak wyglądał w wieku 2 miesięcy.
Obrazek

Tu można więcej poczytać o Trzyłapku: http://www.dogomania.pl/forum/showthrea ... ght=Muszka

Allegro Trzyłapka
http://allegro.pl/item301071799_czy_jes ... _dom_.html
Obrazek
Dogsia
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 802
Dołączył(a): 4 lut 2006, o 18:27
Lokalizacja: Leszczyny

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez Dogsia 25 sty 2008, o 14:12

Trzyłapek znalazł nowy domek w Katowicach. Teraz nazywa się Fafik :D
Obrazek
Dogsia
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 802
Dołączył(a): 4 lut 2006, o 18:27
Lokalizacja: Leszczyny

Postprzez Ewka 25 sty 2008, o 17:07

Kamień z serca! :)
Pies jedynym stworzeniem na ziemi, które kocha cię więcej niż siebie samego.
Josh B.


Obrazek
Ewka
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 2726
Dołączył(a): 20 wrz 2007, o 15:23
Lokalizacja: Sprzed monitora

Postprzez Jadzia1 25 sty 2008, o 22:13

Witam bardzo się cieszę ,że Fafik ma nowy domek :lol: Dogsia wielkie ukłony w Twoją stronę.Powodzenia
Avatar użytkownika
Jadzia1
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 874
Dołączył(a): 19 lis 2007, o 17:55

Postprzez Tofik1 27 sty 2008, o 20:31

Gratuluję :)
Avatar użytkownika
Tofik1
Młodszy Miskowy
Młodszy Miskowy
 
Posty: 8
Dołączył(a): 24 sty 2008, o 17:42


Powrót do Na ratunek - zakończone

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 10 gości

paw prints