Pinczerka i jej szczenięta

Uratowane, znalezione, podziękowania, w nowym domku... Szczęśliwe (i te mniej szczęśliwe) zakończenia

Moderator: Moderatorzy

Pinczerka i jej szczenięta

Postprzez Cavalier 11 kwi 2009, o 21:32

"Co ja tutaj robię...? Moknę w rzęsistym deszczu i cierpię nieopisany głód... Całymi dniami błąkam się po obcych mi ulicach... Szukam Ciebie mój "przyjacielu"... Na próżno... Dlaczego mnie zostawiłeś...? Nie mam pana, nie mam domu... Nie mam nic... Wokół setki bezdusznych ludzi... nawet na mnie nie spojrzą... Tacy sami jak Ten, który mnie porzucił... Pozostały tylko nieśmiałe marzenia... Czy ja mam prawo żyć...?"
Jestem przekonana, że podobnymi słowy opowiedziałaby swoją historię porzucona sunia, gdyby... gdyby tylko potrafiła mówić... Według świadka, ktoś wyrzucił ją z pędzącego samochodu. Dlaczego to zrobił? Czy to nagroda za bezgraniczną miłość i dozgonną wierność, jaką go obdarzyła...? No to wygląda...
Sonia dłuższy okres czasu spędziła na ulicy. Zaszła w ciążę i wydała na świat w podziemnej norze 2 suczki, które w obecnej chwili mają ok. 1,5 msc. Są odrobaczone, niedługo zostaną zaszczepione. Będą średniej wielkości psami. Są bardzo żywiołowe i spragione kontaktu z człowiekiem, tak, jak ich matka, Sonia. Sonia jest oazą spokoju. Jest średniej wielkości psem, podobnym do pinczera. W ogóle nie szczeka. Bardzo lubi jeździć samochodem. Jest nauczona czystości w domu, nic w nim nie niszczy. Może na długo zostawać sama. Umie chodzić na smyczy, choć trochę się jej boi; widać, że w przeszłości ktoś bił ją sznurem. Bardzo lubi dzieci. Nie ma w niej cienia agresji. Toleruje inne suczki i psy.
Psy przebywają obecnie w domu tymczasowym; brak jest środków na jego opłacenie, w związku z czym szukamy im pilnie domu.



Adoptując któregoś z tych psów zyskasz prawdziwego przyjaciela, który odwdzięczy Ci się bezgraniczną miłością, wiernością i przywiązaniem...

Jest szansa dowozu psów do każdego miejsca w Polsce.



Kontakt:
Tel.: 692696087
Mail: cavalier20@vp.pl
GG: 3328777


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Nie występuje takie zjawisko, jak "pies rasowy bez rodowodu". Przykro mi. RR.
Avatar użytkownika
Cavalier
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 225
Dołączył(a): 6 lip 2007, o 09:54
Lokalizacja: Halinów

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez Cavalier 25 cze 2009, o 22:03

Szczenięta znalazły już nowe domu. Sonia wciąż szuka swojego człowieka.
Nie występuje takie zjawisko, jak "pies rasowy bez rodowodu". Przykro mi. RR.
Avatar użytkownika
Cavalier
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 225
Dołączył(a): 6 lip 2007, o 09:54
Lokalizacja: Halinów

Re: Pinczerka i jej szczenięta

Postprzez Cavalier 10 sty 2010, o 15:59

Nieaktualne.
Nie występuje takie zjawisko, jak "pies rasowy bez rodowodu". Przykro mi. RR.
Avatar użytkownika
Cavalier
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 225
Dołączył(a): 6 lip 2007, o 09:54
Lokalizacja: Halinów


Powrót do Na ratunek - zakończone

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości

paw prints
cron