Kajtek i Mruczek

Uratowane, znalezione, podziękowania, w nowym domku... Szczęśliwe (i te mniej szczęśliwe) zakończenia

Moderator: Moderatorzy

Kajtek i Mruczek

Postprzez olwo 22 wrz 2006, o 16:56

Moja ciocia jest chora. Z tego powodu nie może (i pewnie nie będzie już mogła :( ma 80 lat, starość nie radość) zajmować się Kajtkiem (zdjęcia w galerii) i Mruczkiem (kotem). Z tego powodu obydwa zwierzaki szukają domków.

Mruczej jest dorosłym kociakiem koloru szarego w czarne i białe prążki. Lubi siedzieć na kolanach i (jak wskazuje imię) mruczeć. Jak się go zawoła to przychodzi

Kajtek urodził się w grudniu 2005 i jest bardzo wesoły, żywiołowy, nie potrafi usiedzieć bez ruchu (dosłownie). Większość swojego krótkiego jak dotąd życia spędził na łańcuchu (jak biegał luzem to podkopywał sie pod ogrodzeniem i uciekał, raz nie było go przez tydzień) jak się go puszczało luzem, to tak gonił, że nie dało się go złapać (ja sama łapałam go przez 5 minut, jak nie dłużej). Rzadko przychodzi na zawołanie, nie zna żadnych komend. Nie jest przyzwyczajony do bycia w domu, chociaż chętnie do niego wchodził, ale nie wie, że należy załatwiać się na polku.

No i chyba tyle

Proszę, pomóżcie znaleźć im domki :(

EDIT:

Kajtek nie potrafi chodzić na smyczy i jest przyjazny dla innych psów (kotów też).

Jeszcze raz proszę, pomóżcie znależć im domki :!: :!: :!:
Avatar użytkownika
olwo
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1475
Dołączył(a): 26 sie 2005, o 08:21
Lokalizacja: okolice Krakowa

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez olwo 28 wrz 2006, o 13:20

Przepraszam, że jedem post pod drugim

Moja ciocia wczoraj zmarła :cry: , z tego powodu proszę o pomoc w szukaniu domkó dla zwierzaków osoby z okolic krakowa i nie tylko, może jacyś znajomi chcieliby pieska :?:

Proszę, jeśli domki się nie znajdą, to najprawdopodobniej zwierzaki zostaną uśpione :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Avatar użytkownika
olwo
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1475
Dołączył(a): 26 sie 2005, o 08:21
Lokalizacja: okolice Krakowa

Postprzez olwo 30 paź 2006, o 20:31

Znowu jedno pod drugim :oops:

Kajtek i Mruczek zostali dziś odwiezieni do schroniska w Olkuszu :(
Mam nadzieję, że szybko znajdą nowe domki

Proszę o zamknięcie tematu.
Avatar użytkownika
olwo
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1475
Dołączył(a): 26 sie 2005, o 08:21
Lokalizacja: okolice Krakowa


Powrót do Na ratunek - zakończone

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 29 gości

paw prints