Ponad 11 lat schroniska. zwykły, stary, brzydki Bury czeka

Uratowane, znalezione, podziękowania, w nowym domku... Szczęśliwe (i te mniej szczęśliwe) zakończenia

Moderator: Moderatorzy

Ponad 11 lat schroniska. zwykły, stary, brzydki Bury czeka

Postprzez Pianka 8 lip 2009, o 09:20

Do schroniska przyszli ludzie,
Siedzi Bury w swojej budzie,
Wybierają sobie pieska,
A Burkowi płynie łezka,
Buruś,Buruś nasz kochany,
czemu jesteś pomijany...




SPÓJRZ W JEGO OCZY! NIE ODWRACAJ WZROKU!

CZY MOŻESZ POZOSTAĆ OBOJĘTNYM???


Obrazek


To Zwykły Burek z podwórka...

]Obrazek


Przyszedłem na świat ponad 11 lat temu. Byłem najmniejszym i najbardziej niepozornym szczeniakiem w miocie. Moje rodzeństwo szybko znalazło dom, niestety mnie nikt nie chciał, nikt nawet na mnie nie spojrzał, urodziłem się jako zwykły ,pospolity Burek.
Moja właścicielka postanowiła się mnie pozbyć, ,,Nikt takiego brzydala nie weźmie "-powiedziała, i...znalazłem się sam, w ciemnym lesie. Długo płakałem i szukałem mamy, aż zjawił się pewien człowiek który się nade mną zlitował i zabrał, niestety nie do domu. Pewnie byłem za brzydki.
Trafiłem do schroniska. Tam poznałem współbraci w mojej niedoli. Codziennie przychodzili ludzie aby zabrać któregoś z nas do domu.
Na mnie nikt nigdy nie zwrócił uwagi, nikt nie zachwycał się moją urodą, nikt nie mówił,, jaki ten piesek biedny''. Byłem po prostu zwykłym Burkiem.
Po pewnym czasie przestałem podchodzić do ludzi, moi współbracia znajdowali domy , a ja...czekam już 11 lat.
Pokochałem pracowników i wolontariuszy, dla nich nie jestem "niewidzialny". Oni widzą moje wielkie kochające serce ,ale ciągle marze o swoim własnym domu i o ,,swoim człowieku. Czy kiedyś przestanę być zwykłym Burkiem ze schroniskowego podwórka?
Podobno nadzieja umiera ostatnia!


Obrazek



WOLONTARIUSZE APELUJĄ DO LUDZI DOBRYM SERCU. MOŻE AKURAT TY SZUKASZ PRZYJACIELA. KTÓRY POKOCHA CIE MIMO WAD? NIGDY NIE POSKARŻY SIĘ NA CIEBIE? NIE WYPOMNI WAD? BĘDZIE ZAWSZE WSPIERAŁ W DOLI I NIEDOLI? BĘDZIE ZAWSZE PRZY TOBIE? W ZDROWIE I CHOROBIE. W SMUTKU I RADOŚCI? TO DOBRZE TRAFIŁEŚ! BUREK CZEKA WŁAŚNIE NA CIEBIE!

To ogromne serce w niepozornym ciele , bije dla Ciebie. On potrzebuje tak niewiele. 11 lat życia-11 lat schroniska, nie pozwól umrzeć nadziei.



kontakt
piankaa@interia.pl
kom.501208670

Obrazek


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Jeśli będziesz rozmawiać ze zwierzętami, one też będą do ciebie mówić i poznacie się wzajemnie. Jeśli nie będziesz z nimi rozmawiać, nie poznacie się. To, czego nie znasz, będzie napełniało Cię strachem. Zaś to czego się boisz...zniszczysz...zabijesz...
Avatar użytkownika
Pianka
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 65
Dołączył(a): 8 lip 2006, o 16:37
Lokalizacja: Łaziska

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Re: Ponad 11 lat schroniska. zwykły, stary, brzydki Bury czeka

Postprzez mArGoSiA 10 wrz 2009, o 12:55

Piesek od niedawna ma już nowy domek.
RASOWY=RODOWODOWY
http://www.stoppseudohodowcom.org/
http://arka.strefa.pl/rasa.html

Przeczytaj! To nic nie kosztuje.
mArGoSiA
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1461
Dołączył(a): 16 lis 2007, o 16:06


Powrót do Na ratunek - zakończone

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości

paw prints