Tula-starsza czarna dama (labrador) szuka domu.

Uratowane, znalezione, podziękowania, w nowym domku... Szczęśliwe (i te mniej szczęśliwe) zakończenia

Moderator: Moderatorzy

Tula-starsza czarna dama (labrador) szuka domu.

Postprzez m.m 8 paź 2009, o 19:09

Tula, starsza czarna dama z siwą mordką, labrador. Zabrana do domu ze schroniska potrzebowała... jednej minuty, aby pokazać, że ona nadal kocha i ufa człowiekowi, a drzemie w niej labrador z krwi i kości – po przekroczeniu progu szybko chwyciła piłkę do pyska i radośnie zaczęła merdać ogonem. Taka właśnie jest Tula – oddana człowiekowi, ufna, chętna do zabawy i pieszczot. Spędziła 5 miesięcy w schronisku, i choć brak ruchu i pobyt w boksie wpłynął na jej masę znacząco, nie odcisnął piętna na psim zdrowiu i psychice.
Uwielbia spacery, wodę, aportowanie, zna podstawowe komendy, nie wykazuje agresji wobec dzieci ani wobec innych psów, a jedyne, czego jej brakuje, to prawdziwej miłości człowieka, który odwzajemni jej przywiązanie i z którym będzie dalej mogła cieszyć się beztroskim psim życiem.
Tula ma ok. 7-8 lat, została dokładnie przebadana i jest zdrowym psem. Ma problemy ze wstawaniem, co związane jest z jej masą, którą już powoli zaczyna tracić.
Jest zachipowana, wysterylizowana, zaszczepiona, odrobaczona. Bez problemów podróżuje samochodem, tramwajem oraz autobusem. Pies idealny, zakochany w człowieku. Choć niemłoda, jednak psią mądrością przewyższa niejednego labradora – jest z niej prawdziwy wierny towarzysz. Brakuje jej tylko kochającego właściciela i własnego domu – może właśnie Ty przytulisz Tulę?

Tula obecnie znajduje się pod opieką Fundacji Pomocy Labradorom PRIMA i przebywa w domu tymczasowym w Poznaniu. Historia Tuli na forum Fundacji Pomocy Labradorom PRIMA: http://www.fundacjaprima.pl/forum/viewt ... 4e19d1842a

Warunki adopcji :
Nie wydajemy psów na łańcuch, do budy, ma to być typowy pies domowy .
Osoba chętna do zaadoptowania Tuli musi zgodzić się na wizytę przedadopcyjną oraz zobowiązuje się podpisać umowę adopcyjną.

Dane kontaktowe:
aleksandra.maciejewska@fundacjaprima.pl
tel. 603 464 603
gg 6154002
Marta&Kama
Obrazek
Obrazek
Obrazek - Zobacz mnie na GoldenLine
Avatar użytkownika
m.m
Moderator
Moderator
 
Posty: 857
Dołączył(a): 13 sie 2006, o 13:45
Lokalizacja: Łódź

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Re: Tula-starsza czarna dama (labrador) szuka domu.

Postprzez violaa 8 paź 2009, o 20:03

pozwoliłam sobie na nowe wklejenie linku ( tamten się nie otwierał)

http://www.fundacjaprima.pl/forum/viewt ... 4e19d1842a
Boże, pomóż mi być takim człowiekiem, za jakiego uważa mnie mój pies...
[*Obrazek]
Avatar użytkownika
violaa
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 395
Dołączył(a): 17 lip 2008, o 20:38
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Imię psa: Figa i Alma[*]
Rasa psa: spanielki

Re: Tula-starsza czarna dama (labrador) szuka domu.

Postprzez m.m 8 paź 2009, o 20:48

Link w pierwszym poście poprawiony.

Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz w tej chwili zamieszkać z Tulą, możesz adoptować ją wirtualnie. Szczegóły znajdziesz tutaj: http://www.fundacjaprima.pl/index.php/a ... -wirtualne

Tula:
Obrazek

Obrazek
Marta&Kama
Obrazek
Obrazek
Obrazek - Zobacz mnie na GoldenLine
Avatar użytkownika
m.m
Moderator
Moderator
 
Posty: 857
Dołączył(a): 13 sie 2006, o 13:45
Lokalizacja: Łódź

Re: Tula-starsza czarna dama (labrador) szuka domu.

Postprzez m.m 22 lis 2009, o 11:22

Tula ma już nowy dom :D
Marta&Kama
Obrazek
Obrazek
Obrazek - Zobacz mnie na GoldenLine
Avatar użytkownika
m.m
Moderator
Moderator
 
Posty: 857
Dołączył(a): 13 sie 2006, o 13:45
Lokalizacja: Łódź


Powrót do Na ratunek - zakończone

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości

paw prints