Te trzy wspaniałe psiaki Mika, Persi i Gruby

Gdy odejdzie nasz przyjaciel...

Moderator: Moderatorzy

Te trzy wspaniałe psiaki Mika, Persi i Gruby

Postprzez Red-PIT'ka&Pepsi 4 lis 2005, o 19:39

Oki. Oto krótka historia psiaczków mojej przyjaciółki Kamili. kamila kiedyś mieszkała w Żorach (na Śląsku). Gdy miała 3-4 lata- jak to dziecko- bardzo chciała mieć psa. No i co? Jej mama jej go kupiła. Początkowo wybrali się po jamnika, ale kupili ON'ka (wybrali się na giełdę po psa i pseudo hodowca zapewniał, że ON jest rasowy) No cóż jednak z ON'ka wyrusł zwykły biszkoptowy kundele, sięgający do kolana o stojących uszkach z brązowym noskiem. Kamila nazwała psinkę Persi (tak miał na imię pies z Pokachontas <nie wiem jak to się pisze>-psina była suką). Niuńka była agresywna do innych psów. Już w wieku 6- miesięcy zdarzało jej się zwiać na 3-4 dni. Wracała cała poturbowana. W końcu gdy Persi miała 4 latka, a Kamila 7 przeprowadzili się do Golczewa. Już (przez niedopilnowanie Kamili rodziców) za pierwszą cieczką w Golczewie Persi urodziła szczeniaka. Zatrzymali go sobie. Nazwali go Bambaryła (potocznie Gruby). Ale pewnej niefortunnej nocy gdy to Gruby był na łańcuchu zaczepił się o szopę i wisiał całą noc. Gdy zmarł miał 2 lata. Za jakiś czas przybłąkała się Funia (kundelek). No i mieli znowu 2 psy. A w zeszłe wakacje Kamili brat kupił im jamnika Mikę (początkowo to był Killer, ale później okazało się, że to suczka). Ale niestety zimą Mika została potrącona przez samochód. Gdy Kamili brat wiózł małą do weta, ona zdechła w samochodzie. A jakiś miesiąc temu bardzo tragicznie umarła Persi.... Pewnej nocy została uwiązana na łańcuchu. I aqrat tamtej nocy przylazł (jak wywnioskował wet) pies ze wścieklizną i rozszarpał starusieńką Persi . ... I taka to historia trzech cudownych psiaków... Aqtualnie mieszka z nimi Fuńka i jeszcze jeden pies- Ralf (pies drugiego brata Kamili. Mika była Bogdana <27 lat>, a Ralf jest Roberta <30 lat>, kam,ila ma duże podwórko i tam na tym podwórku mają dom kamila z rodzicami, drugi dom to Roberta jego żony i dzieci, a trezci to Bogdana jego żony i synka) Ralf to mieszany wyżeł szorstkowłosy. Mam nadzieję, że pozostałe 2 psiaki umrą ze starości, a nie w jakiś przykry sposób.... [*][*][*]
Red-PIT'ka&Pepsi
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 26
Dołączył(a): 4 lis 2005, o 14:53

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Dingo odeszedł

Postprzez bokserek-tigerek 5 sty 2006, o 08:11

Moj piesek mial 10 lat jak odszedł :( niewiem jak to sie stalo mnie nie było wtedy w domu :( jak wrucilam dowiedzialam sie ze Dingo niezyje ;( bylam zawiedziona ale nikt mi nie chcial powiedziec co tak naprawde sie stało :(

Obrazek Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
bokserek-tigerek
Młodszy Miskowy
Młodszy Miskowy
 
Posty: 5
Dołączył(a): 1 sty 2006, o 18:02
Lokalizacja: Chorzów


Powrót do Tęczowy Most

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 27 gości

paw prints