Już rok...

Gdy odejdzie nasz przyjaciel...

Moderator: Moderatorzy

Już rok...

Postprzez Michalbokser 20 lip 2007, o 15:48

Minął rok gdy straciłem przyjaciela. Był to wilczur kundelek duży i mądry. Byłem na wakacjach w Krakowie na dwa tygodnie u cioci. Gdy wróciłem nie słyszałem jak Cygan szczeka na samochód którym przyjechałem to nie w jego stylu. Wszyscy byli jacyś dziwni od razu zaprowadzili mnie do domu i do wieczora zagadywali o jakiś głupotach wiedziałem, że to coś z Cyganem wstałem i wybiegłem na podwórko do jego budy koło garażu. Nie było Go....
Spojrzałem na babcie powiedziała, że umarł......... Mój pies, który w zimie ciągał mnie na sankach nie żyje ,rozkleiłem się zacząłem płakać... wziąłem jego obroże do ręki i płakałem.
Dopiero na drugi dzień poszedłem tam gdzie został pochowany. Przez 14 lat swojego życie 12 lat był zemną . Gdy widzę tytuł Tęczowy Most na forum przypomina mi sie Cygan. Teraz jeszcze Puszek jest już coraz słabszy i boję sie, że koszmar powróci ... Dlatego w te wakacje nigdzie nie chce wyjeżdżać na dłużej. Minął rok a ja ciągle myślę o moim Cyganku to on szczekał, bawił się ze mną ... Jak byłem mały bronił mnie przed kogutek , który mnie ganiał
... Ale już sie pogodziłem z tą myślą, iz go nie ma. I dopiero teraz czuję czas na drugiego psa ....



A
TO
DLA
CIEBIE
CYGAN
[*][*][*][*][*][*][*][*]
Kocham psy.
Nasi, najlepsi przyjaciele dochowają tajemnicy, wysłuchają i pomogą.
Szkoda, że ludzie tego niedoceniają. To bardzo smutne.
Michalbokser
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 66
Dołączył(a): 2 maja 2007, o 19:22
Lokalizacja: woj.lubelskie

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez Ania_Ś 23 lip 2007, o 11:13

Dla Cygana [*][*][*]
Avatar użytkownika
Ania_Ś
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1172
Dołączył(a): 16 sie 2006, o 16:24
Lokalizacja: Rydułtowy
Rasa psa: Chow Chow

Postprzez kiler 24 lip 2007, o 17:30

[*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*]
Avatar użytkownika
kiler
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 150
Dołączył(a): 28 maja 2006, o 22:01
Lokalizacja: z Słupska

Postprzez olwo 24 lip 2007, o 18:09

(*) {*} (*)
Avatar użytkownika
olwo
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1475
Dołączył(a): 26 sie 2005, o 08:21
Lokalizacja: okolice Krakowa


Powrót do Tęczowy Most

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 8 gości

paw prints
cron