W prywatnej klinice!

Gdy odejdzie nasz przyjaciel...

Moderator: Moderatorzy

Postprzez Psiarka 27 sie 2007, o 12:44

Nie rozumiem...Jak można otruć jakiekolwiek stworzenie? Rozumiem, że np. ktoś może nie lubić właściciela, ale żeby otruwać jego pieska?! Ludzie są okrutni :(

Uwierz mi, że żal mi twojego pieska prawie tak samo jak tobie :( I do tego husky-moja ukochana rasa :(
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Psiarka
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 1976
Dołączył(a): 10 sie 2005, o 11:15
Lokalizacja: Gdańsk

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez Marysia 28 sie 2007, o 01:48

Wspolczuje(***).Naprawde bardzo mi przykro.Nie mozesz teraz zastanawiac sie czy podjelas sluszna decyzje.Bo to sie juz stalo.Tak juz w zyciu byla.Wyobrazam sobie co czujesz....
Avatar użytkownika
Marysia
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 928
Dołączył(a): 24 lip 2007, o 10:06

Postprzez Dogsia 28 sie 2007, o 08:15

Bardzo mi przykro :cry: :cry: :cry:
Obrazek
Dogsia
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 802
Dołączył(a): 4 lut 2006, o 18:27
Lokalizacja: Leszczyny

10

Postprzez Klaudia 28 sie 2007, o 09:20

marysia napisał(a):Wspolczuje(***).Naprawde bardzo mi przykro.Nie mozesz teraz zastanawiac sie czy podjelas sluszna decyzje.Bo to sie juz stalo.Tak juz w zyciu byla.Wyobrazam sobie co czujesz....

Trafilas w 10 ! zastanawiam sie cały czas... :cry:
masz racje stało sie...
:cry:
Klaudia
 

grobek dla pieisa

Postprzez magdao 23 paź 2007, o 09:49

witajcie,
ja mieszkam w Niemczech, w niewielkim schweinfurcie i nie mam gdzie pochowac mojej malej suni, ktora odeszla w niedziele...lezy w piwnicy, ale ilez mozna?
W lecznicy mi powiedziano, ze mam sie skontaktowac sie z zakladem utylizacji...czy to normalne??Nie...a wszyscy uwazaja, ze na Zachodzie cmentarze dla psow i innych zwierzakow to norma.Nieprawda!Nie mieszkasz w wielkim miescie, to Ci zostaje utylizacja...ja sie nie zgadzam!Moze ktos ma inne doswiadczenia z pochowkiem zwierzaczka w Niemczech?
W niedziele 2 godziny chodzilam po lakach szukajac jakiegos miejsca, ale tylko glina...nie dalo sie wykopac dziury. Zostaje mi las.Dzis tam pojade i zakopie moja mala 8-tygodniowa sunie.

POzdrawiam i piszcie jesli macie jakies pomysly...nie mam ziemi, mieszkam na osiedlu, a Niemcy to dziwny narod...wczoraj na przyklad zadzwonila do mnie wlascicielka psa, z ktorym miala kontakt moja mala sunia przed smiercia i powiedziala, ze mam jej pokryc koszty lekarza, bo ona musi sprawdzic, czy pies jest zdrowy...no i leki, jesli bedzie potrzeba...koszmar...gdybym wiedziala, ze moja sunia jest chora, to bym nie puszczala jej do psow! :evil: prosze o teczowy most!!
magdao
Kandydat
Kandydat
 
Posty: 2
Dołączył(a): 23 paź 2007, o 07:59

Ice ...

Postprzez Klaudia 29 paź 2007, o 15:00

Witam !!!

Mój Ice był spalony,
oczywiście w specjalnym zakładzie,
kosztowało mnie to 273 zł, koszty to od 200 do 300 zł (w tej klinice)
Nie radze Ci trzymać zwłok psa w piwnicy...
...chyba wiadomo dla czego... .
Nie wiem co masz robić,
ale ja nie zakopała bym psa w lesie...
ale pod przymusem (tak jak Ty) i jakby nie było innego wyjścia...

Pozdrawiam !!!

:cry: Mój Ice tyle już minęło!!! :cry:
Klaudia
 

Poprzednia strona

Powrót do Tęczowy Most

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 11 gości

paw prints
cron