Nurcik gwiazdka gajowa

Gdy odejdzie nasz przyjaciel...

Moderator: Moderatorzy

Nurcik gwiazdka gajowa

Postprzez Gość 5 wrz 2007, o 20:40

fakt ze bylo to w czerwcu ale chcialabym sie podzielicsmutnym doswiadczeniem ktore nadal boli..
Nurcik byl to pinczerek miniatorowy ur. 18 lutego 1997r. kiedy mial niespena roczek zachorowal na ta chorobe pokleszczowa.. weterynarz dawal mu nie wiecej jak 3% szans na przezycie.. nie jadl nie pil nie chodzil ledwo glowe podnosil.. tydzien chodzenia dwa razy dziennie na kroplowki i sterte zastrzykow, drugi tydzien - raz dziennie.. ale wyszedl z tego.. wiedzialam ze ma do konca zycia zachowywac sie jak szczeniak bo niestety choroba zdazyla wplynac na mozg psa, ale prognozy na dluzsze zycie byly bardzo dobre.. 10 lat 3 miesiace i 3 tygodnie wspolnych zabaw, wyjazdow, mnostwo szczescia mnostwo troski.. niestety nasi sasiedzi z dzialki letniskowej w nocy z 8 na 9 czerwca niezle sobie popili i chyba im odbilo bo przezocili kosci z kurczaka na nasza dzialke ktora jest pozadnie ogrodzona.. o tych kosciach dowiedzielismy sie dopiero 9 po poludniu (niedziela) myslelismy ze pies jeszcze ich nie znalazl.. mylilismy sie... w poniedzialek tuz po polnocy moj piesek zacza wymiotowac piana i krwia.. zacza sie dusic.. nie zdazylismy do weterynarza.. pozegnalam ukochanego pieska cztery dni po wlasnych urodzinach (+10.06.2007)
teraz ma wlasny pagorek tabliczke i iglaczka tuz obok swojego ojca (+poczatek kwietnia 2003) (*)(*)
Gość
 

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez Diana S 6 wrz 2007, o 11:15

Bardzo współczuję :cry: :cry:
Avatar użytkownika
Diana S
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 3047
Dołączył(a): 30 lip 2007, o 00:16

Postprzez Dogsia 6 wrz 2007, o 15:41

Bardzo mi przykro :cry:
Obrazek
Dogsia
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 802
Dołączył(a): 4 lut 2006, o 18:27
Lokalizacja: Leszczyny

Postprzez Gość 22 wrz 2007, o 20:31

[*][*][*] biedactwo... ale już spi spokojnie... słodkich snów Nurcik [*]
Gość
 

Postprzez arulka 22 wrz 2007, o 20:34

post wyżej to ja, wylogowało mnie
Obrazek
Avatar użytkownika
arulka
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 83
Dołączył(a): 16 sie 2007, o 10:48
Lokalizacja: Poznań

Postprzez _izka_ 24 wrz 2007, o 20:54

Przykro mi :cry:
_izka_
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 58
Dołączył(a): 26 lip 2007, o 19:21


Powrót do Tęczowy Most

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 10 gości

paw prints