pomoc bezdomnym zwierzętom

Gdy odejdzie nasz przyjaciel...

Moderator: Moderatorzy

pomoc bezdomnym zwierzętom

Postprzez dafne10 1 lut 2008, o 20:39

Często jak widzę bezdomne koty lub psy , albo aukcje charytatywne jest to dla mnie niewyobrażalne jak można tak traktować zwierzęta które chą być kochane i chcą kochać.Jak można zadawać im taki ból?! W przyszłości jeśli uda mi się namówić rodziców będę zbierać pieniądze dla zwierząt ze schronisk ,albo na aukcjach charytatywnych na allegro wpłacać nawet nieduże sumy. Jest to tak niedużo a tyle może zmienić i pomóc . Wszystkich do tego zachęcam :!: I nie bijmy swoich zwierząt gdy zrobią coś złego , ponieważ robią to bezmyślnie , a kiedy my je bijemy nie jesteśmy lepsi od tych którzy znęcają się nad zwierzętami...
dafne10
 

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez Ewka 1 lut 2008, o 20:53

To prawda co mówisz. Na wielu forach spotykam się z przypadkami bicia zwierząt, gdy zrobią coś złego - klaps w pupę. Taaa, ale się nie trafiło, pies dostał prosto w pysk i teraz może oślepnąć :roll:
(nie ten dział)
Pies jedynym stworzeniem na ziemi, które kocha cię więcej niż siebie samego.
Josh B.


Obrazek
Ewka
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 2726
Dołączył(a): 20 wrz 2007, o 15:23
Lokalizacja: Sprzed monitora

Ludzie często zrobią coś nad czym się nie zastanawiają!!!

Postprzez dafne10 2 lut 2008, o 11:52

A właśnie ja uważam że to jest ten dział , ponieważ chodziło mi tutaj oto że psy i koty też stykają się ze śmiercią tylko nie same , ale z pomocą ludzi... A my powinniśmy im pomagać gdy widzimy potrzebujące zwierzęta.
dafne10
 


Powrót do Tęczowy Most

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości

paw prints