Straciłam najlepszego przyjaciela...

Gdy odejdzie nasz przyjaciel...

Moderator: Moderatorzy

Postprzez Smutna 9 lut 2008, o 16:11

6 dni.... Smutno i strasznie...
Smutna
 

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez Smutna 17 lut 2008, o 13:20

2 tygodnie.Jest coraz gorzej.Po prostu koszmar.Nie wyobrażam sobie dalszego życia bez Areska.Tak go kochałam. Co mam zrobic?
Smutna
 

Postprzez Ewka 17 lut 2008, o 16:28

Przywiąż się do innego z twoich psiaków. Dzieliłaś swoje serce między ich wszystkich, spróbuj się im poświęcić. Trzymaj się! :(
Pies jedynym stworzeniem na ziemi, które kocha cię więcej niż siebie samego.
Josh B.


Obrazek
Ewka
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 2726
Dołączył(a): 20 wrz 2007, o 15:23
Lokalizacja: Sprzed monitora

Postprzez Lauruśka 23 lut 2008, o 13:54

Pamiętaj...Twój piesek hula sobie w Psim Raju, patrzy na Ciebie i na pewno nie chce żebyś płakała. Pogodzisz się w końcu z tym. Kochaj pozostałe psiaki.
Trzymaj się 8)

Ludzie są okrutni! :evil:
Lauruśka
 

Postprzez Smutna 3 mar 2008, o 10:52

Od jego śmierci minął miesiąc...dlaczego On umarł? Dlaczego mnie zostawił! Ciągle myślę że to przeze mnie-gdybym go oddała to by pewnie zył, a tak, co mi zostało? płacz i tęsknota za moim maleńkim serduszkiem,Areskiem...
Smutna
 

Smutna

Postprzez Gość 5 kwi 2008, o 14:49

Od jego śmierci minęły 2 miesiące. Czasem ogromnie za nim tęsknie.Okazało się,że Aresik przed śmiercią zrobił mi miłą,,niespodziankę". 29 marca około godz.18 przyszło na świat 5 małych szczeniaczków.Niestety,5 dni później,jeden z nich zmarł. Nadal jednak cieszę sie tygodniowymi na razie pieskami. Wiem,że to dzieciaczki mojego Aresika. Jeden z nich jest bardzo do niego podobny. Teraz,choć przez pewien czas będę miała przy sobie jego cząstkę. I pamiętaj: KOCHAM CIę ARESKU!!!!!!!!!
Gość
 

Postprzez Smutna 12 cze 2008, o 16:28

Od śmierci Aresa minęły 4,5 miesiąca.... Jego dzieci są 2 miesięcznymi szczeniakami....Pamiętam o nim,myślę i czasem naprawdę nie mogę normalnie życ....Ale gdy widzę ,,uśmiechnięte" pyszczki Leili,Rity,Daisy i Falco,jego ślicznych dzieci, to wiem,że tak do końca mnie nie opuścił. Czas goi rany,to prawda.....ale blizny zawsze pozostają... Dziękuję ty,którzy mnie wspierali,byli dla mnie wielką podporą w okresie żałoby po moim serduszku Aresku...Nigdy o tobie nie zapoimnę Aresku........................
Smutna
 

Postprzez Olusi@ 12 cze 2008, o 16:41

Ojejku :( Przykro mi :( (*) Jeśli masz zdjęcia swojego psiaczka i jego dzieci chętnie pooglądmy....


Pozdrawiam
Pozdrawiam, Ola z owczarkami
Nero 1997-2011
Obrazek
Avatar użytkownika
Olusi@
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1059
Dołączył(a): 9 kwi 2008, o 20:59
Lokalizacja: Izabelin / Warszawa
Imię psa: Nero (*), Roy
Rasa psa: Owczarek Niemiecki

Postprzez Spanielu$Koczka 13 cze 2008, o 10:15

Strasznie współczuję. Widzę, że bardzo przeżyłaś smierć pieska :(
"Jesteś odpowiedzialny za to co oswoiłeś"

MaRta i ...
Obrazek
Avatar użytkownika
Spanielu$Koczka
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1088
Dołączył(a): 5 mar 2008, o 19:37
Lokalizacja: Piła

Postprzez Gość 15 cze 2008, o 16:34

[quote="Olusi@"]Ojejku :( Przykro mi :( (*) Jeśli masz zdjęcia swojego psiaczka i jego dzieci chętnie pooglądmy....


Dzieci nie mam jeszcze,ale zrobię i postaram się wstawic. A Jego??? Miałam. Jedno. Na telefonie.Ale nie da się go przerzucic na komputer. O Boże to już tyle czasu od jego śmierci....mój maluszek....
Gość
 

Postprzez Smutna 18 cze 2008, o 08:18

Wczoraj,17 czerwca zostały oddane moje 2 sunie,dzieci mojego kochanego Aresa-Rita i Daisy. Mam nadzieję że będą miały przyjemne życie.....
Smutna
 

Postprzez Sissy 20 cze 2008, o 07:20

Aresku ..... Nie umiałam bez ciebie żyć,musiałam się nauczyć...
Avatar użytkownika
Sissy
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 1897
Dołączył(a): 18 cze 2008, o 08:29
Lokalizacja: Ossów
Imię psa: Fido
Rasa psa: Yorkshire terrier

Postprzez Aisha 23 cze 2008, o 13:08

Wiem jaka to ogromna tragedia stracić istotkę, którą tak kochałaś i która była z Tobą tak krótko...
Bardzo współczuje...
Dla Twojego Areska (*) (*) (*)
Aisha
Kandydat
Kandydat
 
Posty: 3
Dołączył(a): 22 maja 2008, o 17:40

Postprzez Sissy 5 lip 2008, o 14:43

Tydzień temu dzieci Areka skończyły 3 miesiące....Jego nie ma ze mną 5 miesięcy...
Avatar użytkownika
Sissy
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 1897
Dołączył(a): 18 cze 2008, o 08:29
Lokalizacja: Ossów
Imię psa: Fido
Rasa psa: Yorkshire terrier

Postprzez Sissy 22 lip 2008, o 15:55

Lepiej byłoby gdybym zamieściła to w ogłoszeniach,ale....wolałam tu,skoro znacie historię mojego pieska.To co napiszę tyczy się jego dzieci:muszę je oddać. I tu zwracam się do was: weźcie te maleństwa,one naprawdę są śliczne i kochane....ja nie mogę ich zatrzymać...Muszę oddać wszystkie swoje psy,okazało się że moja siostra ma uczulenie na ich sierść...:( Małe mają już prawie 4 miesiące i najwyższy czas się z nimi rozstać... 3 sunie i 1 piesek czekają na dobry dom....Bardzo mi na tym zależy....

Warszawa,woj.mazowieckie

Proszę,jeśli zechcielibyście wziąć któregoś z tych maleństw(a naprawdę warto) to proszę o kontakt na forum tym lub e-mail paulina.pl@go2.pl
Dziękuję...
Avatar użytkownika
Sissy
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 1897
Dołączył(a): 18 cze 2008, o 08:29
Lokalizacja: Ossów
Imię psa: Fido
Rasa psa: Yorkshire terrier

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Tęczowy Most

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 10 gości

paw prints