Atomek

Gdy odejdzie nasz przyjaciel...

Moderator: Moderatorzy

Postprzez imperatrice 5 paź 2008, o 18:00

Jeżeli był to pies twojej babci to oczywiście nie możemy Cię obwiniać, ale z Twojego pierwszego postu wynikało (w moim odczuciu), że to Twój pies.
Zwroty jakie użyłaś ("Zabili mojego Atomka!!!! Mojego maleńkiego 2 miesięcznego szczeniaczka! Moje kochanie małe,moje słoneczko,moja żabusia jedyna..... A jeszcze wczoraj przytulałm go.bawiłam się z nim.... Nawet nie mam jego zdjęc! Miałam dopiero dzisiaj robic i wstawic.... Ta jego słodka mordeńka:biały pasek pomiędzy oczkami i rudzielec kochany.... Co ja bez niego zrobie.... Nawet niemogę pisac,bo ledwo qwidzę przez łzy...") wskazywały na to, że byłaś do niego bardo przywiązana dlatego byłam pewna, że to Ty za niego odpowiadałaś i że Atom był właśnie Twój.
W nadziei, że jutro będzie lepiej, że coś wreszcie się zmieni...
Obrazek
Avatar użytkownika
imperatrice
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 54
Dołączył(a): 5 paź 2008, o 12:01
Lokalizacja: Żywiec/Monachium/Zakopane

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez Sissy 6 paź 2008, o 15:10

To niby był pies babci,ale JA byłam tak do niego przywiązana-zawsze musiałam do niej iśc żeby się z nim pobawic. Dlatego pisałam ,,mojego" bo tak go kochałam,czułam że jest m,ój
Avatar użytkownika
Sissy
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 1897
Dołączył(a): 18 cze 2008, o 08:29
Lokalizacja: Ossów
Imię psa: Fido
Rasa psa: Yorkshire terrier

Poprzednia strona

Powrót do Tęczowy Most

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości

paw prints
cron