Weterynarz mi go zabil!

Gdy odejdzie nasz przyjaciel...

Moderator: Moderatorzy

Weterynarz mi go zabil!

Postprzez ciemnooka 29 cze 2005, o 17:24

Kiedys ponad 10 lat temu mialam psa tej samej rasy co dzis (pinczerek malutki) po tej samej suczce; po ok 2 latach weterynarz po kolejnej wizycie powiedzial ze piesek ma przepuchline (chociaz ja tam nic dziwnego nie widzialam )a co najgorsze to moja mama decydowala bo ja mialam 14 15 lat wiec co moglam tam wiedziec weterynarz stwierdzil i koniec;pamietam dzien kiedy mama wziela naszego pieska i poszla na "zabieg" niestety wrocila sama :cry: bo co sie okazalo pies dostal za duza dawke narkozy!!!!!nie da sie opisac co czulismy co czulam ja, to tak jakby zmarl ktos z domownikow na pare miesiecy przestalam zyc :cry: i wyobrazcie sobie ze temu lajdakowi nic nie zrobiona ;gbyby to sie stalo dzis wzielabym sprawy w swoje rece :!: bylo minelo ale bolec nie przestalo chociaz jestem juz dorosla ,jedyna pociecha jest to ze los zwrocil mi go jeszcze raz ,jest dokladnie taki jak tamten identyczny z wygladu tylko bardziej szalony no i tak samo sie wabi -MOJ TOCIO.
Avatar użytkownika
ciemnooka
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 263
Dołączył(a): 27 cze 2005, o 16:00
Lokalizacja: podlaskie/Belgia

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez Jadzia 29 cze 2005, o 18:24

Nie możesz winić weta. Sama piszesz, że to było 10 lat temu. Wtedy weterynarze nie mieli takiego sprzętu, jak teraz, więc nie mogli zrobić dokładnych badań. Akurat mam też pinczery miniaturowe i wiem, że większość z nich ma za duże serduszka w stosunku do masy ciała i w związku z tym, żle znoszą narkozę. A w niektórych przypadkach wogóle nie powinny dostawać narkozy. Jeśli już kogoś winić, to w tym wypadku winiłabym hodowcę, bo przepuklina, to przypadłość, którą psiaki mają od urodzenia i wtedy trzeba było coś z tym zrobić. :shock: Moja 9-letnia sunia w kwietniu przeszła poważną operację, brzuszek miała pocięty na całej długości(na stronie, w galerii jest jej fotka po operacji), a oprócz za dużego serca jeszcze ma nie domykającą się zastawkę. Wet wiedział o tym, i tak dobrał rodzaj narkozy, że teraz śladu nie ma po tej operacji. :D
prawdziwy miłośnik pinczerów
Avatar użytkownika
Jadzia
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 15 mar 2005, o 21:33
Lokalizacja: Kwidzyn
Imię psa: AKSAMITKA Czezbig, LULKA i ORKA spod Katedry FCI
Rasa psa: pinczer miniaturowy - hodowla spod Katedry FCI

Postprzez Gość 7 lip 2005, o 13:39

ja wiem jak to boli ona poprostu nie może o tym zapomnieć
Gość
 

Postprzez Asiek 16 lip 2005, o 21:19

Kiedyś miałam kota chorego na wścieklizne, miałam jakieś 8 lat. weterynarz chciał uśpić moje ukochane 2psy, postawiłam się. Rodzice doszli do wniosku, że to będzie kosztować mnie i ich zbyt wiele. Nie zgodzili się. Peżyk- zginął pare lat później Sonia- żyje po dzisiejszy dzień i jest szcząśliwa razem z Lessiakiem...bynajmniej mam taką nadzieję :P
Avatar użytkownika
Asiek
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 161
Dołączył(a): 16 kwi 2005, o 11:14

Postprzez Brutel 25 lip 2005, o 15:35

..
Brutel
 

Postprzez pauline_g 25 lip 2005, o 20:39

koleś nie zaczynaj bo jak cię jakiś z forumowiczów spodka na ulicy to ci nogi powyrywa i wsadzi do odbytnicy aż po kolana!! ale po co ty to robisz dla frajdy!!!!?
Obrazek
Avatar użytkownika
pauline_g
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 1603
Dołączył(a): 3 lip 2005, o 22:21
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez cogar 25 lip 2005, o 20:54

Co ty się tak unosisz, przecież to jakiś gówniarz pisze, a błędów tyle, że łatwo też poznać, że wyjątkowo mało rozgarnięty gówniarz. A swoją drogą ValdeQ to nie mógłbyś mu na ip bana nałożyć?
Obrazek
Obrazek
cogar
Administrator
Administrator
 
Posty: 1163
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 22:45
Lokalizacja: Bytom

Postprzez cogar 25 lip 2005, o 21:10

Proste i mało skomplikowane- pasuje do autora wypowiedzi jak ulał.
Jeśli oczywiście rozumiesz co mam na myśli.
Obrazek
Obrazek
cogar
Administrator
Administrator
 
Posty: 1163
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 22:45
Lokalizacja: Bytom

Postprzez pauline_g 25 lip 2005, o 21:18

ej to może idż na inne foru?? np. na " dla katów"!!!! no tak trzeba nałozyć mu bana
Obrazek
Avatar użytkownika
pauline_g
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 1603
Dołączył(a): 3 lip 2005, o 22:21
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez kuzi 25 lip 2005, o 21:28

Brutel napisał(a):Aahaha żeby za psem płakać czeba być zdrowo rąbnientym sam zabiłem 2 psy a ze zwierzą to lubie ino pierwotniaki nie czeba karmic same sie sobą zajmą a przez mikroskop fajnie popaczeć :) a ze wielokomurkowymi zwierzętami to ino sie porzywidz idzie.


Co Wy się tak unosicie? Toż to istna prowokacja. Ignorować i tyle.
Obrazek
Avatar użytkownika
kuzi
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1023
Dołączył(a): 3 maja 2005, o 18:14
Lokalizacja: Bytom

Postprzez Asiek 25 lip 2005, o 21:55

Dokładnie :!: ..śmiać mi sią chce jak to czytam...Człowieku zawód rzeźnika jest dla Ciebie wprost idealny...mało skomplikowany a jaka frajda..tyle, żebyś umiał noże ostrzyć..a jakie motody zabijania preferujesz..może topisz??
...Prostych słów boi się największy nawet twardziel
Proste słowa z gardła nie chcą wyjść najbardziej
Avatar użytkownika
Asiek
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 161
Dołączył(a): 16 kwi 2005, o 11:14

Postprzez ValdeQ 25 lip 2005, o 23:16

IP dynamiczny, z TPSA, ban nic nie da. Ignorować należy.
Avatar użytkownika
ValdeQ
Administrator
Administrator
 
Posty: 4592
Dołączył(a): 23 lut 2005, o 14:05
Lokalizacja: Józefów

Postprzez Lucjusz 26 lip 2005, o 10:45

to chyba jakis dzieciak , watpie zeby dorosly robil tyle bledow , jakis du*** co sie che popisac..chyba ze moze i lubi zwierzeta , ( jest dzieciakiem ) i koledzy powiedzieli ze jesli takie cos tu napisze to go przyjma do jakiegos gangu czy cos w tym stylu...
Lucjusz
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1016
Dołączył(a): 18 lip 2005, o 10:22
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez cogar 26 lip 2005, o 10:51

Lucjusz napisał(a): i koledzy powiedzieli ze jesli takie cos tu napisze to go przyjma do jakiegos gangu czy cos w tym stylu...


Twoja pomysłowość i fantazja wprawiły mnie w prawdziwe osłupienie. Przez chwilę to mnie autentycznie zamurowało.
Obrazek
Obrazek
cogar
Administrator
Administrator
 
Posty: 1163
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 22:45
Lokalizacja: Bytom

Postprzez cogar 26 lip 2005, o 16:18

No i admin w końcu zrobił co trzeba.
Obrazek
Obrazek
cogar
Administrator
Administrator
 
Posty: 1163
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 22:45
Lokalizacja: Bytom

Następna strona

Powrót do Tęczowy Most

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 21 gości

paw prints