po śmierci psa

Gdy odejdzie nasz przyjaciel...

Moderator: Moderatorzy

po śmierci psa

Postprzez zwolszczok@interia.pl 28 gru 2008, o 19:35

Kochani, moj Deksio odszedł 21 grudnia, miał 9 lat, zdrowy jak rydz, do dziś nie wiemy co się stało, uchachany wpadł do domu, zero objawów i padł całym ciałem tylko jęknał i już. Zawałów psy nie mają. Boli kur* jak czytam o waszych kundlach żyjących po 17 lat, cholera tyle miał przed sobą...taka glupia śmierć niepojęta Wy którzy tu piszecie znacie ten straszny bół tą cisze tą pustkę więc co bede tłumaczyć. Ja nie wiem jak z tym żyć za to proszę o pomoc w ustaleniu co się dzieje z psami po śmierci.Nie mają duszy, ale mają ducha, kochają, czy jest szansa na spotkanie gdzieś kiedy po śmierci, czy ktoś wie gdzie o tym poczytać, piszczie na zwolszczok@interia.pl Aska
zwolszczok@interia.pl
 

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez Atena 28 gru 2008, o 19:38

przykro mi, że twój pies nie żyje, ale hamuj troszkę ze słownictwem. Kundel, nie kundel, każdy jest kochany.
Nitimur in vetitum semper cupimusque negata :twisted:
Avatar użytkownika
Atena
Moderator
Moderator
 
Posty: 6026
Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 10:54
Lokalizacja: Ruda Śląska
Rasa psa: morświn i dzikoświn

Postprzez Sissy 31 gru 2008, o 16:26

Wydaje ci się,że nie znamy tego bólu.... Każdy po śmierci swojego przyjaciela jest załamany. Ale to minie. Prawdą jest,że czas goi rany. Teraz może nie wyobrażasz sobie życia bez swojego psa-tak jak większość z nas,ale za jakiś czas-nie mówię,że krótki-spojrzysz na to inaczej. Pomyśl-tam gdzie teraz jest,jest mu lepiej. A o tym ciepłym miejscu gdzie jest przeczytaj sobie tutaj .
Współczuję. Trzymaj się cieplutko.
Dla twojego psiaka (*)
Avatar użytkownika
Sissy
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 1897
Dołączył(a): 18 cze 2008, o 08:29
Lokalizacja: Ossów
Imię psa: Fido
Rasa psa: Yorkshire terrier

Postprzez Mateusz* 1 sty 2009, o 12:00

[*]
Obrazek
''Kochaj psiaka swego, bo mogłeś mieć gorszego'' x)
Avatar użytkownika
Mateusz*
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 22
Dołączył(a): 1 sty 2009, o 11:34

Postprzez zakochana w psach 4 sty 2009, o 21:53

Współczuję ci :cry: Dla twojego psa: [*] [*] [*]
zakochana w psach
 


Powrót do Tęczowy Most

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości

paw prints
cron