Chucky ;(((

Gdy odejdzie nasz przyjaciel...

Moderator: Moderatorzy

Re: Chucky ;(((

Postprzez ana29 29 wrz 2006, o 20:35

Edekziom napisał(a):Chucky zmarł !! ;( Nie moge sie pozbierać i chyba nie dam już rady 2 raz ;( Chycky był chory na poważna chorobe od 1 roku, a mianowicie na padaczke ;( Dziś w nocy dostał ataku, a jego serce nie wytrzymało tego ;( Nie mogę w to uwierzyć i nie chce !! ;( nienawidze tego zycia, zawsze mi się przytrafia takie cos !!!! , 3 lata temu zmarł mi kundelek ;( Chucky był moim pierwszym psem ;( Nie się z tym pogodzić, nie dam rady ;( Miał dopiero 3 lata !! ;(




-po stracie Sakerka jest mi ciężko ale rozważam myśl o wzięciu następnego pieska... może jeszcze nie teraz...bo byłoby to jak zdrada,tak przynajmniej narazie czuje ale przecież inne stworzonka czekaja na opiekę z naszej strony..., gdyby nie my...musiałyby ONE spędzić swoje życie na tułaczce albo w schronisku... pomyśl o tym i Ty...
Może ofiarownie miłości i opieki następnemu psiakowi pomoże Ci zaakceptować tą brutalną prawdę o życiu i być może ukoi Twoją rozpacz ...
Powodzenia i trzym się... Psia wiara jest z Tobą...

Z odejsciem naszego przyjaciela nie jest łatwo sie pogodzić... mój Sakerek odszedł pare dni temu a ja ciagle płacze... zmieniam mu codziennie wodę w misce na świeżą... nie jestem w stanie ich schować...chce aby mógł w każdej chwili sie z niej napić ...w nocy słyszę jego oddech... chrapanie które było tak charakterystyczne dla NIEGO... pomimo,że już GO niema dla mnie ON ciągle jest żywy !!!!
Pozdrawiam ...
Avatar użytkownika
ana29
Młodszy Miskowy
Młodszy Miskowy
 
Posty: 7
Dołączył(a): 22 wrz 2006, o 09:18
Lokalizacja: Gdańsk

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez Edekziom 30 wrz 2006, o 19:41

Coraz bardziej poglębia się tęsknota, coraz bardziej odechciewa mi się zyć. Nie wiem co mam ze sobą zrobić, chodze jak obląkany, nie moge sobie znaleśc miejsca. Nie daje już rady, nie wytrzymam tak długo ... :(
Mówie to co myśle, mało myśle więc dużo nie powiem , LIVE ;)

Obrazek
Avatar użytkownika
Edekziom
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 148
Dołączył(a): 27 wrz 2006, o 12:35
Lokalizacja: Psia kraina :( Chucky :(

Postprzez Paulinka 30 wrz 2006, o 20:45

Trzymaj się... Jesteśmy z Tobą. Chuck znajduje sie tam gdzie nie czuć bólu i cierpienia. Patrzy na Ciebie z góry i wi że kiedyś będziecie znowu razem, ale już na zawsze... [*]
Avatar użytkownika
Paulinka
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 477
Dołączył(a): 21 maja 2006, o 13:36
Lokalizacja: Jestem z okolic wawy bo temu głupiemu bocianowi nie chciało się lecieć na Ibizę!!! Nieznosze drobiu!

Postprzez Basia_sz 1 paź 2006, o 07:26

I znów tragedia... :cry: Co się dzieje :?: :!:
Trzymaj się... :cry:
[*] [*] [*]
"Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać." A. de Saint-Exupery
Avatar użytkownika
Basia_sz
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 4804
Dołączył(a): 18 wrz 2005, o 11:50
Lokalizacja: Jejkowice

Postprzez olwo 3 paź 2006, o 13:21

Trzymaj się :(
On jest teraz szczęśliwy na tęczowym moście
Dla Chuckiego [*] [*] [*]
Avatar użytkownika
olwo
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1475
Dołączył(a): 26 sie 2005, o 08:21
Lokalizacja: okolice Krakowa

Postprzez Ania_Ś 3 paź 2006, o 16:20

Bardzo mi przykro :cry: :cry: :cry:
Avatar użytkownika
Ania_Ś
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1172
Dołączył(a): 16 sie 2006, o 16:24
Lokalizacja: Rydułtowy
Rasa psa: Chow Chow

Postprzez bery-m 3 paź 2006, o 17:55

Edek nie było mnie parę dni ! To straszne.Tak pięknie prezentował się w galerii .Nie mogę uwierzyć. Trzymaj się. Masz jeszcze przecież inne psiaki ,które Cię potrzebują i kochają nie mniej niz Chucky. On juz nie musi walczyć z tą straszną choroba. Za Chuckyego [*]
Avatar użytkownika
bery-m
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 518
Dołączył(a): 11 maja 2006, o 22:40
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Holka7 4 paź 2006, o 21:34

[*] to dobrze, że mogłeś cieszyć się jego miłością, chyba bez tego życie byłoby uboższe...
Milucha - Klucha
Avatar użytkownika
Holka7
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 740
Dołączył(a): 13 lut 2006, o 00:36
Lokalizacja: Trojmiasto

Poprzednia strona

Powrót do Tęczowy Most

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 34 gości

paw prints