Moje małe osobiste szczęście.. wróć do mnie!

Gdy odejdzie nasz przyjaciel...

Moderator: Moderatorzy

Re: Moje małe osobiste szczęście.. wróć do mnie!

Postprzez whiterose 29 sty 2011, o 15:44

Dlaczego, dlaczego tak wiele osób nie dba o psy? Nawet nie dają im odrobinę miłości tylko przywiązują do budy. A ja? Ja co tydzień chodziłam na kontrolę {bo z pieskiem ze śmietnika nic nigdy nie wiadomo}, poświęcałam jej każdą wolną chwilę. Ona wiedziała, że ja ją kocham, a ja wiedziałam, że ona mnie. Dlaczego więc mi ją zabrano? Co zrobiłam źle... I chyba jestem zbyt egoistyczna żeby cieszyć się tym, że ona jest teraz szczęśliwa.Oczywiście głęboko w to wierzę, jest mi dzięki temu tysiąc razy lepiej, ale nie potrafię się z tego cieszyć. Kiedy spotykam ludzi, a oni wspominają o niej, nie potrafię uśmiechnąć się i powiedzieć 'nic się nie stało, ona jest teraz szczęśliwa'. Zawsze wtedy czuję ogromny ból, chcę żeby tutaj była, bo ja bez niej nie umiem sobie poradzić. Normalnie żyję, śmieję się i bawię ale zawsze czuję pustkę po niej. Zwłaszcza w takie dni jak wracam zmęczona do domu i mój pies biegnie do mnie szczęśliwy, zabiera piłkę z przed moich nóg i ucieka.Wołam go, a on tylko popatrzy z miną 'zostaw mnie kobieto'. Zwłaszcza wtedy przypominają mi się chwile jak ona na mój widok rzucała wszystko cokolwiek robiła i z ogromnym optymizmem biegła do mnie ile sił w nogach. Dlaczego nie może do mnie wrócić ? Czy kiedykolwiek zapełni się po niej pustka? Wszystkie wspomnienia są już takie blade i odległe. I tylko dokładnie pamiętam chłód jej ciała zmieszany z mokrymi łzami kiedy 7 miesięcy temu zasnęła na zawsze.
Wszystko umarło, kiedy odeszłaś...
Nic nie może powstrzymać płynących łez
Powiedz, skarbie, gdzie popełniłam błąd?
Nic nie może odegnać tego smutku
Ponieważ nic nie jest równe Tobie....
Obrazek
Avatar użytkownika
whiterose
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 32
Dołączył(a): 1 lip 2010, o 15:34

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Re: Moje małe osobiste szczęście.. wróć do mnie!

Postprzez whiterose 14 maja 2011, o 19:32

Znowu się robi ciepło, a ja wyobrażam sobie, że mała gdzieś biega po ogródku. Naprawdę czuję jakby była gdzieś obok... Dużo zdań zaczyna się "Pamiętam jak mała..." i ogarnia mnie wtedy wielkie ciepło i szczęście. Szczęście, że była kiedyś przy mnie i oddała mi to co miała najcenniejsze - swoją miłość i zaufanie. Mam nadzieję, że jest teraz bardzo szczęśliwa.. że nie tęskni tak jak ja.
Wszystko umarło, kiedy odeszłaś...
Nic nie może powstrzymać płynących łez
Powiedz, skarbie, gdzie popełniłam błąd?
Nic nie może odegnać tego smutku
Ponieważ nic nie jest równe Tobie....
Obrazek
Avatar użytkownika
whiterose
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 32
Dołączył(a): 1 lip 2010, o 15:34

Poprzednia strona

Powrót do Tęczowy Most

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 9 gości

paw prints