Odszedłeś ...

Gdy odejdzie nasz przyjaciel...

Moderator: Moderatorzy

Odszedłeś ...

Postprzez bari 11 paź 2010, o 21:38

We czwartek pożegnałam mojego ukochanego psiaka... bari owczarek niemiecki lat niespełna 6!!! Została straszna pustka... w domu nikt nie szczeka, pod sklepem nikt nie czeka, nigdzie Cię nie ma moja mordko kochana... Twoje miejsca są puste... Tak bardzo bym chciała wierzyć, że jesteś teraz szczęśliwy i patrzysz tam z góry na nas i czekasz, a kiedyś przyjdzie taki czas, że znów będziesz ciągnął mnie na smyczy, zjesz moje kanapki, albo pod osłoną nocy porwiesz sznycle z blatu, które nieopacznie zostawię... źle mi bez Ciebie... Byłeś zawsze, gdy było mi źle, byłeś zawsze gdy byłam szczęśliwa.
bari
Kandydat
Kandydat
 
Posty: 3
Dołączył(a): 11 paź 2010, o 21:16
Imię psa: bari
Rasa psa: owczarek niemiecki

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Re: Odszedłeś ...

Postprzez czmtsz 12 paź 2010, o 09:18

Bardzo mi przykro. Trzymaj sie.
[*]
Rooney
Obrazek
czmtsz
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 177
Dołączył(a): 15 lut 2010, o 14:27
Lokalizacja: UK
Imię psa: Rooney
Rasa psa: Labradoodle

Re: Odszedłeś ...

Postprzez Artur 15 paź 2010, o 11:32

Wiem jak Ci ciężko, tym bardziej że to był młody pies [*], trzymaj się :(
Avatar użytkownika
Artur
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 40
Dołączył(a): 1 wrz 2009, o 11:33
Lokalizacja: Wrocław
Imię psa: Daira(już odeszła); Mika
Rasa psa: owczarek niemiecki

Re: Odszedłeś ...

Postprzez whiterose 15 paź 2010, o 22:48

Cholernie mi przykro [*] wiem co czujesz bo nie dawno pożegnałam moją zaledwie pół roczną suczkę... musimy wierzyć, że są teraz szczęśliwe i że chociaż minimalnie pustka po nich będzie zapełniona... trzymaj się! ;-C
Wszystko umarło, kiedy odeszłaś...
Nic nie może powstrzymać płynących łez
Powiedz, skarbie, gdzie popełniłam błąd?
Nic nie może odegnać tego smutku
Ponieważ nic nie jest równe Tobie....
Obrazek
Avatar użytkownika
whiterose
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 32
Dołączył(a): 1 lip 2010, o 15:34

Re: Odszedłeś ...

Postprzez bari 21 paź 2010, o 22:13

Jedyne co mnie pociesza i jakoś tłamsi ból to myśl, że on może faktycznie jest teraz szczęśliwy... i że ten " tęczowy most" gdzieś tam jest... wychodziłam rzadko z domu ostatnio, bo wcześniej do sklepu zawsze szłam z baruśkiem, ostatnio jak miałam wyjść z tego sklepu to łzy same płynęły mi po policzkach, bo bari nie czekał na mnie... a może i czekał?? Czasami gadam sobie w myślach do niego, wyobrażam sobie, że jego duszek chodzi za mną... i kiedyś wejdzie w ciało innego psiaka... kiedyś już przeżyłam odejście psinki, odeszła sobie na moich rękach, ale ona już była psią babcią... baruś faktycznie był młody... był pięknym, dużym owczarkiem, ważył jeszcze 8 miesięcy temu 56 kg, we wrześniu już 37 kg :( od początku miewał różne dolegliwości, cały czas na coś chorował... niestety ludzie tworzą hodowle ze związków kazirodczych zwierząt i tak się to kończy :cry: nie miałam kiedyś o tym pojęcia, nawet się szczerze mówiąc nie zastanawiałam, teraz już wiem, że chcąc mieć zdrowego rasowego psa trzeba go kupić z "pewnego" źródła!!! Strasznie się cieszę, że jesteście!!! I dziękuję Whiterose, Arturze i Czmtsz za ciepłe słowa...
bari
Kandydat
Kandydat
 
Posty: 3
Dołączył(a): 11 paź 2010, o 21:16
Imię psa: bari
Rasa psa: owczarek niemiecki

Re: Odszedłeś ...

Postprzez Dżeksik 27 lis 2010, o 15:09

Bardzo wspoczuję wiem jak bardzo boli właśnie przeżywam teraz utratę wspaniałego i ukochanego pieska :cry:
Dżeksik
Kandydat
Kandydat
 
Posty: 3
Dołączył(a): 27 lis 2010, o 12:53
Imię psa: Dżekson
Rasa psa: kundelek

Re: Odszedłeś ...

Postprzez tropka 27 lis 2010, o 16:31

Bardzo ci współczuję :cry: :cry: :cry:
tropka
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 56
Dołączył(a): 5 lis 2010, o 06:50
Imię psa: tropek,tofi
Rasa psa: pontier,mieszaniec

Re: Odszedłeś ...

Postprzez and17 26 gru 2010, o 12:20

Zawsze staramy się pomóc dobrym słowem współczucia - choć żadne jego wyrazy nie cofną czasu,nie zatrą żalu. Jednak próbujemy. Żeby kiedyś i nam ktoś spróbował pomóc?
and17
Młodszy Miskowy
Młodszy Miskowy
 
Posty: 5
Dołączył(a): 22 gru 2010, o 19:46
Imię psa: Sushi
Rasa psa: coś z labradora

Re: Odszedłeś ...

Postprzez miłośniczka 13 sty 2011, o 14:10

Bardzo współczuję. Doskonale rozumiem ten ból bo w minioną sobotę pochowałam mojego wieloletniego przyjaciela- sznaucera miniaturę Fuksika :( Zupełnie sobie nie radzę z tą pustką i ciszą.... Ale on cierpiał i mam nadzieję że teraz mu lepiej... Jeszcze jak go usypiałam liznął mnie w nos.... a potem zasnął..... :(
miłośniczka
Młodszy Miskowy
Młodszy Miskowy
 
Posty: 5
Dołączył(a): 13 sty 2011, o 13:39


Powrót do Tęczowy Most

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 9 gości

paw prints