nie potrafie zyc bez niego:(

Gdy odejdzie nasz przyjaciel...

Moderator: Moderatorzy

nie potrafie zyc bez niego:(

Postprzez beazim9225 16 lis 2010, o 20:45

wczoraj o 13:30 odzszedl moj kochany kubus :( mial 12 lat -jamnik byl ze mna od szczeniecia kochalam go i on byl kochany wierny dobry rozumial wszystko:( wczoraj musialam podjac decyzje i uspic go :( to bylo trudne i bardzo bolalo -ale teraz dzis :(( nie potrafie opisac co czuje -nie potrafie zyc....zyc bez niego:(
beazim9225
Kandydat
Kandydat
 
Posty: 2
Dołączył(a): 16 lis 2010, o 20:22
Imię psa: kuba
Rasa psa: jamnik

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Re: nie potrafie zyc bez niego:(

Postprzez Artur 21 lis 2010, o 12:29

Musisz pamietać , że decyzja o uspieniu była podyktowana tylko i wyłacznie miłością do niego aby nie męczył się dłużej, wiem jak cięzko jest zdecydować się na taki krok i jak ciężko jest po tym żyć.Trzymaj się i wierz że na Tęczowym Moście jest szczęśliwym psiakiem ,czekającym na spotkanie z Tobą
Avatar użytkownika
Artur
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 40
Dołączył(a): 1 wrz 2009, o 11:33
Lokalizacja: Wrocław
Imię psa: Daira(już odeszła); Mika
Rasa psa: owczarek niemiecki

Re: nie potrafie zyc bez niego:(

Postprzez Sissy 21 lis 2010, o 12:31

Bardzo współczuję. To musi być okropne,być z psem przez wiele lat i...I Go stracić... :( Rozumiem,że to była bardzo ciężka decyzja. Zachowałaś się jak kochający właściciel-wyzbyłaś się egoizmu i ulżyłaś cierpieniu psa.
Trzymaj się-wiem,to brzmi banalnie,ale czas leczy rany i Twoją na pewno też zagoi... Może...może warto byłoby zastanowić się nad adoptowaniem psiej bidy? One potrzebują miłości i domu-a Ty potrzebujesz kogoś do kochania. Nowy pies pozwoli Ci podnieść się z tej traumy-wiem,że nie zastąpi Ci Kubusia,ale pomoże Ci żyć bez niego.
(*)
Avatar użytkownika
Sissy
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 1897
Dołączył(a): 18 cze 2008, o 08:29
Lokalizacja: Ossów
Imię psa: Fido
Rasa psa: Yorkshire terrier

Re: nie potrafie zyc bez niego:(

Postprzez tropka 21 lis 2010, o 13:36

Bardzo współczuję :cry: :cry:
tropka
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 56
Dołączył(a): 5 lis 2010, o 06:50
Imię psa: tropek,tofi
Rasa psa: pontier,mieszaniec

Re: nie potrafie zyc bez niego:(

Postprzez beazim9225 22 lis 2010, o 20:16

:( dzis minal tydzien -tydzien najgorszy w moim zyciu :( pustka i zal mysle o kupne szczeniaka ale problem tkwi w tym,ze brakuje mi jego :( tylko jego ....zycie stalo sie inne..zupelnie inne i wiem ze juz nigdy nie wroca piekne chwile i radosc jaka wniosl w moje dni :( ,,,teraz dopiero wiem jak wielka to byla radosc
beazim9225
Kandydat
Kandydat
 
Posty: 2
Dołączył(a): 16 lis 2010, o 20:22
Imię psa: kuba
Rasa psa: jamnik


Powrót do Tęczowy Most

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 6 gości

paw prints
cron