Rufus-nasz psi anioł stróż

Gdy odejdzie nasz przyjaciel...

Moderator: Moderatorzy

Rufus-nasz psi anioł stróż

Postprzez anulka2004 21 lis 2006, o 07:21

17.11.2006r godzina 19.15 odszedł nasz najwierniejszy przyjaciel-Rufus. Serce płacze tak ciężko jest sie z tym pogodzic. To była nie potrzebna śmierc, zbyt szybka i niespodziewana. Dwa tygodnie temu dowiedzieliśmy się, że Rufek ma białaczke!!! Skąd, dlaczego- dlaczego on??? Zaczelismy walkę z podstępnym wrogiem, ale... przegrał Rufek i przegralismy my!!!
Cały czas mieliśmy nadzieję, nadziejęmiał Rufus, chcial biegać, a njie mógł, chciał jesć a nie mógł. Z pięknego, potężnego owczarka niemieckiego , zrobił się drobny piesek, który ledwo stał na łapach. Wredna choroba nie dała mu zednych szans, nie litowała sięnad nim, była brutalna i nie wiadomo dlaczego??? Przecież Rufus był wspaniałym psem, nikomu nigdy krzywdy nie zrobil, mamy dwóch synow 1,5-rocznego i półrocznego, a Rufi był ich największym przyjacielem. Dzięki temu psu jesteśmy z mężem razem, wiec tym bardziej to rozstanie boli!!!
Rufusku nasz najukochańszy, straszni etęsknimy za Tobą, pięc wspólnych lat to za mało, za szybko odszedłes, ale wierzymy że jesteśz nami, pilnujesz naszego domowego ogniska i tak jak nas połączyłeś tak nie pozwolisz abyśmy kiedykolwiek byli osobno. KOCHANY NASZ NAJPIEKNIEJSZE NAJDROŻSZY tak pusto tu bez CIEBIE, SERDUSZKO NASZE...[/b]
anulka2004
 

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez Aleksandra 21 lis 2006, o 08:38

Ogromnie mi przykro. Ja w marcu straciłam najwspanialszego psa i przyjaciela- też nowotwór-mastocytoma. Przegraliśmy 10- miesięczną walkę o Jego życie. To nadal bardzo boli i dlatego tak bardzo Was rozumiem i tak bardzo Wam współczuję. Z pewnością nasi Przyjaciele nad nami czuwają i z pewnością są szczęśliwi, bo już nie cierpią. Dla Waszej Kochanej Psiny (*)(*)(*)
Aleksandra
 

Postprzez Jadzia 21 lis 2006, o 10:48

Dla RUFUSA [*] [*] [*]
prawdziwy miłośnik pinczerów
Avatar użytkownika
Jadzia
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 15 mar 2005, o 21:33
Lokalizacja: Kwidzyn
Imię psa: AKSAMITKA Czezbig, LULKA i ORKA spod Katedry FCI
Rasa psa: pinczer miniaturowy - hodowla spod Katedry FCI

Postprzez Basia_sz 21 lis 2006, o 11:04

Tak bardzo mi przykro... :cry:
[*][*][*]
"Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać." A. de Saint-Exupery
Avatar użytkownika
Basia_sz
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 4804
Dołączył(a): 18 wrz 2005, o 11:50
Lokalizacja: Jejkowice

Postprzez olwo 21 lis 2006, o 14:25

[*] [*] [*] Dla Rufuska
Avatar użytkownika
olwo
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1475
Dołączył(a): 26 sie 2005, o 08:21
Lokalizacja: okolice Krakowa

Był świetnym przyjacielem ....

Postprzez Kamila1996 21 lis 2006, o 19:57

Bardzo mi przykro...Znałam go bardzo dobrze i był naprawdę pełnym życia pieskiem... Był takim super owczarkiem i miał same superlatywy...
Bardzo mi go szkoda... Ale jesteśmy z tboba Rufus [*][/b]
Kamila1996
 

Postprzez mwijatak 22 lis 2006, o 18:30

Tak mi przykro :cry:
Dla Rufusa [*][*][*]
Pozdrawiam
Marta

Kaja / Lalka [*]
15.04.2005 - 19.08.2016
Demon [*]
07.05.1997 - 13.08.2009
Na zawsze w moim sercu...


...outsiderka... :roll:

Jeżeli jesteśmy tym co jemy, to ja jestem łatwa, szybka i tania...
Avatar użytkownika
mwijatak
Moderator
Moderator
 
Posty: 3158
Dołączył(a): 1 cze 2005, o 11:01
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez szczotek 22 lis 2006, o 20:20

(*) :cry: (*) :cry: ( *)
Obrazek
Avatar użytkownika
szczotek
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1398
Dołączył(a): 28 sie 2006, o 16:30
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

dziękujemy!!!

Postprzez anulka2004 23 lis 2006, o 08:44

Chciałabym z całego serca podziękować Wam Wszystkim za miłe słowa i chwile zadumy nad naszym przyjacielem Rufusem!!! On gdyby tylko mógł napewno podzięklował by Wam sam wesołym pomachaniem ogonem i i szczeknięciem!!!
Dzięki Wam tak jakoś łatwiej zapomina się o smutku, bo wiem, że jest ktoś na Ziemi kto nas rozumie i wspiera, ktoś kto wie że śmierć psa boli jak odejsćie kogoś z rodziny-bo czy piesek , który mieszka z nami, kocha nas i zrobiłby dla nas wszystko to nie rodzina??? Jak go nie kochać i nie pamiętać o nim!!!
Jeszcze raz DZIĘKUJEMY!!!
anulka2004
 

Postprzez kilerka 23 lis 2006, o 19:44

Bardzo mi przykro że nie masz już swego kochanego przyjaciela rufuska :cry: :cry:
To dla niego (*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)
Kocham wilki!
Zapraszam na strone: http://www.wolf.wild.art.pl/
Avatar użytkownika
kilerka
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 225
Dołączył(a): 5 lis 2006, o 08:21

Postprzez Milena5_12 23 lis 2006, o 20:05

Mnie również przykro [*][*]
Avatar użytkownika
Milena5_12
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1162
Dołączył(a): 17 sie 2006, o 13:21
Lokalizacja: Szczecin

wiersz

Postprzez anulka2004 24 lis 2006, o 15:37

" Ta część nieba nazywana jest Tęczowym Mostem.

Kiedy odchodzi zwierzę, które było szczególnie bliskie komuś, kto pozostał po tej stronie, udaje się
na Tęczowy Most. Są tam łąki i wzgórza, na których wszyscy nasi mali przyjaciele mogą bawić się i
biegać razem. Mają tam dostatek jedzenia, wody i słońca; jest im ciepło i przytulnie.
Wszystkie zwierzęta, które były chore i stare powracają w czasy młodości i zdrowia; te które były
ranne lub okaleczone są znów całe i silne, takie, jakimi je pamiętamy marząc o czasach i dniach,
które przeminęły. Zwierzęta są szczęśliwe i zadowolone, z jednym małym wyjątkiem: każde z nich
tęskni do tej jedynej, wyjątkowej osoby, która pozostała po tamtej stronie.

Biegają i bawią się razem, lecz przychodzi taki dzień, gdy jedno z nich nagle zatrzymuje się i
spogląda w dal. Jego lśniące oczy są skupione, jego spragnione ciało drży. Nagle opuszcza grupę,
pędząc ponad zieloną trawą, a jego nogi poruszają się wciąż prędzej i prędzej.

To ty zostałeś dostrzeżony, a kiedy ty i twój najlepszy przyjaciel wreszcie się spotykacie,
obejmujecie się w radosnym połączeniu, by nigdy już się nie rozłączyć. Deszcz szczęśliwych
pocałunków pada na twoją twarz, twoje ręce znów pieszczą ukochany łeb; patrzysz znów w ufne oczy
swego przyjaciela, który na tak długo opuścił twe życie, ale nigdy nie opuścił twego serca.

A potem przekraczacie Tęczowy Most - już razem..."
anulka2004
 

Postprzez bery-m 24 lis 2006, o 21:31

Anulka Trzymaj się ! :cry: [*]
Avatar użytkownika
bery-m
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 518
Dołączył(a): 11 maja 2006, o 22:40
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Franciszka 25 lis 2006, o 13:08

(*)
Etyka szacunku dla życia nakazuje nam wszystkim poszukiwać sposobności, by za tyle zła, wyrządzonego zwierzętom przez ludzi, pośpieszyć im z jakąkolwiek pomocą...
Avatar użytkownika
Franciszka
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 21
Dołączył(a): 17 lis 2006, o 17:08

Postprzez kaylegh 25 lis 2006, o 14:26

(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*) :cry:
kaylegh
 

Następna strona

Powrót do Tęczowy Most

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 31 gości

paw prints
cron