blagam o pomoc

For all visitors not speaking Polish here is our Hyde Park. (Or should we name it Barker's Corner?)

Moderator: Moderatorzy

blagam o pomoc

Postprzez Gość 6 gru 2008, o 16:51

Bardzo prosze o przetlumacznie ponizszego tekstu :oops:

Nazywam się Weronika i mam 12 lat. Mieszkam w Cisiu, pod Warszawą.
Moim hobby jest fotografia. Lubię fotografować zwierzęta oraz kwiaty, bardzo dobrze mi to wychodzi. Moim hobby jest również akrobatyka. Uczęszczam na zajęcia akrobatyczne w Warszawie. Lubię także czytać książki, siedzieć w internecie i oglądać telewizję. Kocham psy, zajmuję się ich szkoleniem. Bezdomne psy zabieram z ulicy, w razie potrzeby leczę i szukam nowego, dobrego domu. Mam psa, owczarka podhalańskiego o imieniu Bary. Jest ze schroniska. Mam również pekińczyka, Killera. On również jest ze schroniska. W domu oprócz psów posiadam także wiele rybek akwariowych oraz papugę, nimfę o imieniu Niunia. Od tygodnia nie jestem już jedynaczką - mam siostrę, Oliwię.
Gość
 

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez Psiarka 6 gru 2008, o 20:39

Pekińczyk Killer? Hihi mam deja vu i chyba nie ja jedna 8)
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Psiarka
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 1976
Dołączył(a): 10 sie 2005, o 11:15
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Tęczova 6 gru 2008, o 20:41

I is called Weronika and lat (summer; year) beguile 12. I live in (to) Cisiu, under warsaw. Photo is my hobby. I like to photograph animals and flowers, it leaves (go out) very me well < goods (right) >. Acrobatics is my hobby also. I attend on acrobatic occupance (studies) in warsaw. I like to read books also, sit in internet and observe television. I love dogs, I deal with instruction (training) . I carry away homeless dogs from street, if necessary, I cure and I search new, good house. Dog mum < beguile > < have >, bars about name of the tatra highlands sheep-dog. There is from resort. Pekinese mum < beguile > < have > also, Killera. He (it) is from resort also. I own many fishes in house except dogs also akwariowych and papugę, about name nymph Niunia. I am not only child from week already sister - mum < beguile > < have >, I oil.


to z translatora, haha xd
Obrazek
Karolina i Daisy :)
Obrazek
-
Saba, o Tobie nigdy nie zapomnę.. [*]
Avatar użytkownika
Tęczova
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1269
Dołączył(a): 12 sie 2008, o 15:47
Lokalizacja: się tutaj wzięłam? :)

Postprzez Psiarka 6 gru 2008, o 20:43

Tęczova błaaaaagam! Jak ona takie coś przyniesie do szkoły to ją nauczyciel zjedzie z góry na dół. Translator przetłumaczalna wszystko dosłownie i tak się nie da nic sensownego napisać 8)

A tak wgl. to czy my jesteśmy sciaga.pl ? Niech sobie dziewczyna sama napisze ten tekst, bez przesady...
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Psiarka
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 1976
Dołączył(a): 10 sie 2005, o 11:15
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Tęczova 7 gru 2008, o 08:45

Ja wiem, dlatego się śmieję :lol:
Mamy takich znajomych, którzy tłumaczą z niemieckiego na polski w translatorze, i wysyłają do nas listy. Nie da się praktycznie ich odczytać :lol:
Obrazek
Karolina i Daisy :)
Obrazek
-
Saba, o Tobie nigdy nie zapomnę.. [*]
Avatar użytkownika
Tęczova
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1269
Dołączył(a): 12 sie 2008, o 15:47
Lokalizacja: się tutaj wzięłam? :)

Postprzez Psiarka 7 gru 2008, o 10:30

W wakacje w Norwegii przesiadywałam w biurze taty z kilkoma Norwegami, nieźle można było się po śmiać jak ludzie przysyłali listy w translatorze ;)
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Psiarka
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 1976
Dołączył(a): 10 sie 2005, o 11:15
Lokalizacja: Gdańsk


Powrót do Speaker's Corner (English Forum)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości

paw prints