Przejazd z Blabla car

Wszystko nie na temat. Wypowiedzi nie związane z psami.

Moderator: Moderatorzy

Przejazd z Blabla car

Postprzez Ania22 7 gru 2016, o 09:45

Jeździcie w ten sposób? Ja chciałam ostatnio skorzystać, ale zrezygnowałam, bo uznałam, że autokar bezpieczniejszy.
Ania22
Podsmyczy
Podsmyczy

Imię psa: Pimpuś
Rasa psa: maltańczyk

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt

Re: Przejazd z Blabla car

Postprzez Bożena 8 gru 2016, o 10:26

I masz rację, ja nie lubię blablacar, bo nigdy nie wiadomo z kim tak naprawdę jedziemy. Na święta też pewnie pojadę do rodziny OK busem, choć mam kilka alternatyw.
Bożena
Podsmyczy
Podsmyczy

Imię psa: Negri
Rasa psa: Mieszaniec

Postprzez Natan81 3 sty 2017, o 12:56

A ja jechałem kilka razy i nigdy nie doświadczyłem żadnych nieprzyjemności. Za to cena dużo niższa niż za pociąg lub autobus.
Natan81
Podsmyczy
Podsmyczy

Imię psa: Kajtek
Rasa psa: mieszaniec

Postprzez monikabert90 28 maja 2017, o 08:44

Teraz jest już to coraz mniej popularne. Na to miejsce raczej wszedł Uber. Dobrą opcją jest też wypożyczenie auta, na przykład jeśli chcemy jechać nad jezioro na weekend na 3 dni, mozemy taki samochód sobie wynająć, na przykład w firmie Fat Car. Ceny zaczynają się od 55 złotych za dobę, oczywiście w zależności od marki i klasy auta. Moim zdaniem jest to dużo wygodniejsze, wszystko ustalamy sobie sami, nie musimy się do nikogo dostosowywać itp ;)
monikabert90
Obrożny
Obrożny

Postprzez mery1998 31 lip 2019, o 04:22

Hej. Każdemu kto posiada własny samochód polecam zapoznać się z treścią artykułu na stronie https://www.portel.pl/spoleczenstwo/ile ... 11621?sh=1 z którego dowiecie się między innymi ile kosztuje ubezpieczenie OC w Elblągu. Naprawdę gorąco polecam.
mery1998
Młodszy Miskowy
Młodszy Miskowy

Postprzez Alfred3232 9 lis 2019, o 19:02

Jeśli chcecie mieć niezapomniane przeżycia albo nie wiecie co robic w wolnym czasie to polecam wypożyczalnia samochodów Kraków . Taka jazda takim samochodem może okazać się super pomysłem. Jeśli nie wiem co dać chłopakowi na prezent to wynajem takiego samochodu będzie extra planem…
Alfred3232
Młodszy Miskowy
Młodszy Miskowy

Powrót do Café (Off-topic)