kredyt we frankach pomoc

Wszystko nie na temat. Wypowiedzi nie związane z psami.

Moderator: Moderatorzy

kredyt we frankach pomoc

Postprzez Alfred3232 15 wrz 2021, o 08:21

Wsparcie prawne z kredytem we frankach jest według mnie bardzo ważna. Niektórzy zostali oszukani i podpisali bardzo niekorzystne umowy kredytowe. Ja uważam, że takie rzeczy są bardzo istotne szczególnie jeśli chcemy wytoczyć pozew bankowi. Wejdź na stronę Unieważnienie kredytu frankowego i zobcz na co możesz liczyć w ramach ich usług.
Alfred3232
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 82
Dołączył(a): 17 lip 2019, o 10:46

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Re: kredyt we frankach pomoc

Postprzez mery1998 15 wrz 2021, o 11:01

Bardzo współczuje tym co wzięli kredyt we frankach. Ale myślę że to była ich nieprzemyślana decyzja. Wiadomo że takie kredyty to duże ryzyko.

________________________
agencja reklamowa olsztyn
mery1998
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 909
Dołączył(a): 12 mar 2019, o 22:00

Re: kredyt we frankach pomoc

Postprzez inka2 24 wrz 2021, o 23:56

Wiesz co, ja nie jestem znawcą tego tematu więc nie pomogę. Ale w kwestiach pożyczek czy kredytów można doczytać wiele ważnych informacji na portalu finanse dla ciebie i z mojej strony polecam to zrobić
inka2
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 48
Dołączył(a): 25 lip 2011, o 20:15

Re: kredyt we frankach pomoc

Postprzez monikabert90 15 paź 2021, o 15:57

Jeśli posiadacie jeszcze kredyt we frankach pozew przeciwko bankowi może się okazać niezbędny, jeśli chcecie, aby Wasza sytuacja uległa poprawie. W zależności od kwoty, sprawa taka powinna najpierw trafić do sądu rejonowego lub do sądu okręgowego.
monikabert90
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 545
Dołączył(a): 31 gru 2016, o 10:19

Re: kredyt we frankach pomoc

Postprzez muszka 12 lut 2022, o 22:09

Widzę, że potrzebny jest wam prawnik kredyty frankowe, które pomoże rozwiązać. Tak się składa, że wiem do kogo możecie się zgłosić... A mianowicie mam tutaj na myśli firmę https://www.replan.pl/ , która już dłuższy czas działa na rynku i naprawdę cieszy się zaufaniem wśród klientów oraz pozytywnymi opiniami. To co przede wszystkim warto zaznaczyć, że nie płacicie na początku nic, dopiero po zakończeniu sprawy.
muszka
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 276
Dołączył(a): 29 lip 2019, o 08:57
Imię psa: Doris
Rasa psa: Berneński

Re: kredyt we frankach pomoc

Postprzez spike 11 kwi 2022, o 19:02

Ciężko uzyskać unieważnienie. Trzeba by udowodnić rażące zaniedbania po stronie banku. Jeśli szukasz kredytu, to pytaj u doradców np. Doradca kredytowy Bochnia https://krakowkredyty.pl/ekspert-finansowy-bochnia/
spike
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 92
Dołączył(a): 28 lut 2021, o 23:57
Imię psa: kajtek

Re: kredyt we frankach pomoc

Postprzez zdzichu12 31 sie 2022, o 06:55

Z tego powodu jedynym sensowym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług kancelarii specjalizującej się w unieważnianiu kredytów na podstawie postanowień bezpośrednio naruszających interesy konsumenta. Polecam sięgnąć do informacji na stronie https://biznesnaostro.pl/uniewaznienie- ... o-mozliwe/ . Pozytywne rozpatrzenie wniosku zależy od wielu czynników, ale na pierwszym miejscu jest, oczywiście sprzeczność treści umowy kredytowej ze wzorcem.
zdzichu12
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 276
Dołączył(a): 2 kwi 2020, o 12:17
Imię psa: Billie
Rasa psa: Seter Szkocki

Re: kredyt we frankach pomoc

Postprzez Inatka93 24 paź 2022, o 15:29

Na pewno dobrym pomysłem dla Was będzie kalkulator frankowy i liczę, że właśnie o tym też myślicie. Widzicie, mimo wszystko należy się szukać rozwiązań konstruktywnych, które pozwolą nam na pewne posunięcia i rozwiązania. Dlatego każdy ma prawo do wypowiedzi. Czekam na Wasze informacje, może jednak też mi coś poradzicie, z czymś się zatrzymacie. Co wy na to?
Inatka93
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 98
Dołączył(a): 17 maja 2018, o 14:09
Imię psa: Irina

Re: kredyt we frankach pomoc

Postprzez Diodik 3 lut 2023, o 13:40

Warto rozważyć przewalutowanie kredytu we frankach. Tutaj https://teoriabiznesu.pl/pieniadze/jak- ... -frankach/ na ten temat poczytajcie. Ten kredyt zniszczył już nie jednego człowieka więc trzeba działać, żeby się go pozbyć albo chociaż zmienić warunki na bardziej ludzie. Poczytajcie o tym przewalutowaniu, warto.
Diodik
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 205
Dołączył(a): 26 lip 2018, o 12:24
Imię psa: Diodik
Rasa psa: mieszaniec

Re: kredyt we frankach pomoc

Postprzez payok 9 lut 2023, o 07:03

Jeżeli mówimy o sytuacjach związanych z kredytem, to ja od siebie na pewno polecam Wam zerknąć na usługi oferowane przez specjalistów. W wielu przypadkach pomocny będzie doświadczony doradca kredytowy cena za ich pomoc nie jest jakoś szczególnie wysoka, a potrafi uchronić od dość poważnych problemów i pętli zadłużenia.
payok
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 351
Dołączył(a): 25 wrz 2021, o 14:09

Re: kredyt we frankach pomoc

Postprzez zdzichu12 10 lip 2023, o 13:34

W przypadku, kiedy sąd zarządzi nieważność zawartej z bankiem umowy kredytowej, traktowana jest ona tak, jakby w ogóle nie doszło do jej zawarcia. Prowadzi to do obowiązku dokonania rozliczenia między bankiem a klientem, a w efekcie – zwrócenia bankowi całej otrzymanej kwoty kredytu, bez kosztów dodatkowych i odsetek. Jak wygląda takie rozliczenie możecie poczytać na https://kancelariafrankowicza.pl/artyku ... e-sadowej/
zdzichu12
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 276
Dołączył(a): 2 kwi 2020, o 12:17
Imię psa: Billie
Rasa psa: Seter Szkocki

Re: kredyt we frankach pomoc

Postprzez agrus 26 wrz 2023, o 21:02

Jedną z największych zalet korzystania z usług radcy prawnego jest indywidualne podejście do klienta oraz profesjonalne doradztwo. Radca prawny analizuje naszą sytuację, oferuje rozwiązania dostosowane do naszych potrzeb i odpowiada na nasze pytania. Jeśli chodzi o sprawy frankowe, to na pewno tutaj https://www.galinski-kleina.pl/pomoc-fr ... -frankowe/ macie namiar na specjalistów. Ta kancelaria zajmuje się pomocom frankowiczom. Na stronie można sobie poczytać na temat ich usług.
agrus
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 143
Dołączył(a): 29 kwi 2016, o 21:12
Imię psa: wicio
Rasa psa: mix


Powrót do Café (Off-topic)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości

paw prints