Specjaliści od liczenia szczeniaczków, tutaj :)

Wszystko nie na temat. Wypowiedzi nie związane z psami.

Moderator: Moderatorzy

Ile osób widzicie na tym obrazku?

6
13
57%
7
2
9%
8
3
13%
9
4
17%
10
1
4%
 
Liczba głosów : 23

Postprzez Basia_sz 31 paź 2005, o 07:16

Ja też coś mam dla spostrzegawczych - ile tu widzicie twarzy?


[img=http://img496.imageshack.us/img496/9164/obraz3jm.th.jpg]
"Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać." A. de Saint-Exupery
Avatar użytkownika
Basia_sz
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 4804
Dołączył(a): 18 wrz 2005, o 11:50
Lokalizacja: Jejkowice

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez cogar 31 paź 2005, o 07:41

Ja mam 11
Obrazek
Obrazek
cogar
Administrator
Administrator
 
Posty: 1163
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 22:45
Lokalizacja: Bytom

Postprzez Basia_sz 31 paź 2005, o 08:06

He he, no ja też, ale wyszło na to, że z moim Markiem jest coś nie tak, bo się upiera, że widzi dwunastą, ale tam, gdzie pokazuje, ja niczego dojrzeć nie mogę... :shock: A może to nie z nim, a ze mną? :lol:

__________

Po tej zagadce ValdQa nie jest to już aż tak trudne, bo człowiek już wie mniej więcej jak i czego szukać :lol:
"Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać." A. de Saint-Exupery
Avatar użytkownika
Basia_sz
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 4804
Dołączył(a): 18 wrz 2005, o 11:50
Lokalizacja: Jejkowice

Postprzez cogar 31 paź 2005, o 09:18

Zmieniam swoje wyliczenia. Chyba jestem schizofrenikiem paranoidalnym, ale zobaczcie sami (dla ułatwienia zakreśliłem moje twarze). Tak jeszcze wspomnę, że już po zamieszczeniu tego zdjęcia na hotofoto doszukałem się jeszcze jednej twarzy, ale póki co czekam na potwierdzenie tych zakreślonych przeze mnie.

Obrazek


ps. strzałeczka wskazuje twarz człowieka na koniu.
Obrazek
Obrazek
cogar
Administrator
Administrator
 
Posty: 1163
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 22:45
Lokalizacja: Bytom

Postprzez Basia_sz 31 paź 2005, o 09:40

To ja jestem chyba jeszcze gorszym przypadkiem, bo zakreśliłeś niektóre, których przedtem nie widziałam, ale za to ja widzę jeszcze trzy przez Ciebie nie zakreślone. Nie umiem zakreślać, więc może opiszę jakoś słownie, tylko jeszcze raz zobaczę, jak je określić.



No więc tak (tylko nie dzwońcie po sanitariuszy), ja widzę 15! :shock:
Między tą największą (po prawej) a tą obok konia, widać jeszcze jedną, taką jakby z wąsem. A właściwie to jakby 2 w 1, bo jeden większy z wąsem patrzy w prawo, a jeden mniejszy w lewo.
A po lewej ta największa, to też jakby 2 w 1, bo w brodzie tego gościa też jest twarz. Hihihi, założą nam ładne ubranka! :lol:
"Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać." A. de Saint-Exupery
Avatar użytkownika
Basia_sz
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 4804
Dołączył(a): 18 wrz 2005, o 11:50
Lokalizacja: Jejkowice

Postprzez ValdeQ 31 paź 2005, o 10:57

Ja niestety oprócz zaznaczonych przez Cogara i wymienionych przez Basię widzę jeszcze dalsze :shock:
W tym niektóre zwierzęce. Na przykład w prawym oku (czyli tym z lewej) twarzy tej na dole w centrum, jest głowa płowego kotowatego. :?
Chcesz żeby inni wiedzieli o Twoich urodzinach? Wpisz swoją datę urodzenia w profilu.
Twoje konto -> zakładka Profil -> Urodziny (na dole)
Avatar użytkownika
ValdeQ
Administrator
Administrator
 
Posty: 4592
Dołączył(a): 23 lut 2005, o 14:05
Lokalizacja: Józefów

Postprzez Basia_sz 31 paź 2005, o 11:32

Mało tego, oprócz płowego, którego teraz też widzę, jest jeszcze kotowaty czarny, pod nosem tego faceta na pierwszym planie, który jest z profilu. (na lewo od tego z lwem). Poza tym wydaje mi się, że widzę pawiana, choć nie do końca może, ale malutkiego diabełka to na 100%.
:shock: :shock: :shock:

Ten diabełek jest na lewym oku, tego dużego ludzia z przodu. Jest jakby pochylony do przodu i patrzy w górę, robi krok prawą nogą i ma rozłożone, długie ręce.

Obrazek A miało być 11 twarzy! Obrazek
"Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać." A. de Saint-Exupery
Avatar użytkownika
Basia_sz
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 4804
Dołączył(a): 18 wrz 2005, o 11:50
Lokalizacja: Jejkowice

Postprzez Jadzia 31 paź 2005, o 12:47

:ojej:O Boże, jaki jest numer na pogotowie psychiatryczne :?: :rotfl:
prawdziwy miłośnik pinczerów
Avatar użytkownika
Jadzia
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 15 mar 2005, o 21:33
Lokalizacja: Kwidzyn
Imię psa: AKSAMITKA Czezbig, LULKA i ORKA spod Katedry FCI
Rasa psa: pinczer miniaturowy - hodowla spod Katedry FCI

Postprzez ValdeQ 31 paź 2005, o 12:52

To nie jest żaden diabełek tylko biegnący foksik, sznaucerek lub pudelek. :) :mrgreen:

A diabełek jest, tylko gdzie indziej: na kości policzkowej poniżej oka z pudelkiem tej samej twarzy :lol:

Hmmm. Poza tym wydaje mi się, że widzę rozproszone różne tzw. drugorzędne cechy płciowe :oops:
Chcesz żeby inni wiedzieli o Twoich urodzinach? Wpisz swoją datę urodzenia w profilu.
Twoje konto -> zakładka Profil -> Urodziny (na dole)
Avatar użytkownika
ValdeQ
Administrator
Administrator
 
Posty: 4592
Dołączył(a): 23 lut 2005, o 14:05
Lokalizacja: Józefów

Postprzez cogar 31 paź 2005, o 13:09

Taaaaa, wprowadzamy nowy punkt do regulaminu- osoby, które na tym rysunku widzą mniej niż 12 twarzy nie mogą zostać pełnoprawnymi członkami naszej społecznośći. Im kto ważniejszy na forum, tym więcej twarzy musi widzieć (brawa dla ValdQa- daje doskonały przykład :D )
Obrazek
Obrazek
cogar
Administrator
Administrator
 
Posty: 1163
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 22:45
Lokalizacja: Bytom

Postprzez Basia_sz 31 paź 2005, o 13:20

Nie nie nie! Ja się upieram, że to diabełek! Jaki foksik?
A na kości policzkowej, owszem coś jest, ale mnie to raczej przypomina ducha w - powiedzmy - szalonym pędzie. Obrazek
"Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać." A. de Saint-Exupery
Avatar użytkownika
Basia_sz
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 4804
Dołączył(a): 18 wrz 2005, o 11:50
Lokalizacja: Jejkowice

Postprzez ValdeQ 31 paź 2005, o 14:11

DUcha to masz pomiędzy nogami siwego konia i tego drugiego. Na policzku jest diabełek, na lewo od kotwicy i trochę wyżej :twisted:
Chcesz żeby inni wiedzieli o Twoich urodzinach? Wpisz swoją datę urodzenia w profilu.
Twoje konto -> zakładka Profil -> Urodziny (na dole)
Avatar użytkownika
ValdeQ
Administrator
Administrator
 
Posty: 4592
Dołączył(a): 23 lut 2005, o 14:05
Lokalizacja: Józefów

Postprzez Basia_sz 31 paź 2005, o 14:24

Obrazek Ciekawe kto pierwszy nie wytrzyma i zadzwoni na 999? Obrazek

Fakt, między nogami koni jest DRUGI duch, ale to jeszcze nic! Znalazłam następną gębusię! :lol: Jest za brązawym koniem, jedno oko pożyczył od tego, którego zaznaczył Cogar. :rotfl:

Natomiast kotwicy to ja nie widzę :shock:
"Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać." A. de Saint-Exupery
Avatar użytkownika
Basia_sz
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 4804
Dołączył(a): 18 wrz 2005, o 11:50
Lokalizacja: Jejkowice

Postprzez Atena 31 paź 2005, o 15:23

:ojej: ja sie z Wami nie zadaje 8) bo jeszcze i mi sie udzieli :lol:
Nitimur in vetitum semper cupimusque negata :twisted:
Avatar użytkownika
Atena
Moderator
Moderator
 
Posty: 6026
Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 10:54
Lokalizacja: Ruda Śląska
Rasa psa: morświn i dzikoświn

Postprzez Basia_sz 31 paź 2005, o 15:32

Obrazek Nareszcie! Brakowało nam Twojego wnikliwego osądu! :lol: Poszukaj, może dojrzysz jeszcze coś ciekawego? :mrgreen:
"Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać." A. de Saint-Exupery
Avatar użytkownika
Basia_sz
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 4804
Dołączył(a): 18 wrz 2005, o 11:50
Lokalizacja: Jejkowice

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Café (Off-topic)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 39 gości

paw prints