Sprzedam pejcz :)

Wszystko nie na temat. Wypowiedzi nie związane z psami.

Moderator: Moderatorzy

Sprzedam pejcz :)

Postprzez kuzi 13 lis 2005, o 20:08

http://allegro.pl/show_item.php?item=72182601

Witam!
Mam dziś do sprzedania znakomicie wykonaną krótką smycz - pejcz. Pejcz wykonany jest ze skóry naturalnej. Pejcz jest nowy - nieużywany. Jest koloru czarnego. Boki są ciemnobrązowe. Płaty skóry są przeszyte bardzo grubą i wytrzymałą nicią.
Cena sklepowa: 59,99 zł.
Długość pejcza: 65 cm. Grubość przy karabinku 2,5 cm, szerokość 2,6 cm. Grubość przy uchwycie 0,8 cm, szerokość 1,8 cm.
Karabinek jest srebrny, chromowany. Bardzo solidny.
Zapraszam do licytacji.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
kuzi
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1023
Dołączył(a): 3 maja 2005, o 18:14
Lokalizacja: Bytom

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez pauline_g 13 lis 2005, o 20:11

cena dobra (wiem, bo kuzyn się orientował, bo chciał kupić), ale niestety mi się nie przyda, bo po co takiemu reksiowi pejcz!! :D
Obrazek
Avatar użytkownika
pauline_g
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 1603
Dołączył(a): 3 lip 2005, o 22:21
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez marmara_19 13 lis 2005, o 20:48

ale drogo!!u nas takie same lub fajniejsze np. plecione grubsze sa w okolicach 30 zeta!!!! a raczka skorzana gruba dla mojego ONka kosztowala mnie 12 zeta a np smycz skorkowa cienka pojedyncza dla malego psa kosztuje 10 zeta!! no ale ok sa sklepy i sklepy przykladowo w sklepie obroz dla duzego psa parciana kosztuje 5 zeta a w sklepie pare ulic dalej tzn z innej strony rynku IDENTYCZNA OBROZ kosztuje az 15 zeta!!!
Obrazek
Avatar użytkownika
marmara_19
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 764
Dołączył(a): 20 wrz 2005, o 16:27
Lokalizacja: Gliwice

Postprzez pauline_g 13 lis 2005, o 20:51

jeżeli jest z prawdziwej skóry to cne dobra, a te u ciebie to chyba skóropodobne są!!
Obrazek
Avatar użytkownika
pauline_g
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 1603
Dołączył(a): 3 lip 2005, o 22:21
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez kuzi 13 lis 2005, o 21:11

marmara_19 napisał(a):ale drogo!!u nas takie same lub fajniejsze np. plecione grubsze sa w okolicach 30 zeta!!!! a raczka skorzana gruba dla mojego ONka kosztowala mnie 12 zeta a np smycz skorkowa cienka pojedyncza dla malego psa kosztuje 10 zeta!! no ale ok sa sklepy i sklepy przykladowo w sklepie obroz dla duzego psa parciana kosztuje 5 zeta a w sklepie pare ulic dalej tzn z innej strony rynku IDENTYCZNA OBROZ kosztuje az 15 zeta!!!

Zacznijmy od tego, że aktualna cena wynosi 5,50, więc nie sądze by była wysoka. Pejcz jest wręcz wybitnej jakości wykonania. Grubość skóry wynosi 2,5 cm co już o czymś świadczy. Jest to skóra naturalna wysokiej klasy. Nie chcesz - nie licytuj. Oczywiście - pejcze można taniej dostać, ale nie takie...

########

Dodam jeszcze, że sam taki karabinek kosztuje 8 zł...
Obrazek
Avatar użytkownika
kuzi
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1023
Dołączył(a): 3 maja 2005, o 18:14
Lokalizacja: Bytom

Postprzez marmara_19 14 lis 2005, o 13:06

ehh identyczne i inne sa wlasnie w takich cenach jak podalam!!tez sa bardzo dobre i z prawdziwej skory!!jak mowie to zalezy od sklepu bo w jednym obroz parciana kupie za 15 a w innym sklepie taka sama za 5 zeta!!
Obrazek
Avatar użytkownika
marmara_19
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 764
Dołączył(a): 20 wrz 2005, o 16:27
Lokalizacja: Gliwice

Postprzez Vectra 15 lis 2005, o 03:34

Cena nie jest wysoka ja zabuliłam za pejcz dwa razy więcej (w 100licy ceny są kosmiczne)

Kuzi dlaczego ty masz tylko przedmioty do licytacj?? Ja osobiście wole opcje kup teraz :D

Pozdr.
Avatar użytkownika
Vectra
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 457
Dołączył(a): 6 paź 2005, o 01:20
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez kuzi 28 lis 2005, o 17:56

Pejcz został wystawiony ponownie. Poprzednio cena doszła do 30,01 zł, lecz moje konto zostało zablokowane, aukcja została automatycznie wycofana.
http://allegro.pl/show_item.php?item=74691630
Obrazek
Avatar użytkownika
kuzi
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1023
Dołączył(a): 3 maja 2005, o 18:14
Lokalizacja: Bytom


Powrót do Café (Off-topic)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 10 gości

paw prints