co mi w duszy gra

Wszystko nie na temat. Wypowiedzi nie związane z psami.

Moderator: Moderatorzy

Postprzez alex4 31 sie 2006, o 10:17

Ta Paris Hilton to taka jakaś pusta jest :roll: I w ogóle brzydka
Nasze forum :arrow: CyberMix
Obrazek
Avatar użytkownika
alex4
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 225
Dołączył(a): 30 sie 2006, o 16:52
Lokalizacja: Śrem

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez Michał 31 sie 2006, o 10:58

Wiesz, ja nie wiem jak ona śpiewa na żywo, więc nie mogę ją komentować... Mandaryna jest okropna na żywo... Pamiętam jak śpiewała w Sopocie (zeszły rok) :? . Tak jakby mieszały się słowa. Według mnie powinna uczyć tańczy, bo to lepiej umie. Nie oglądałem programu "Let's dance", bo nie chce tracić niepotrzebnie czasu...
Obrazek
Avatar użytkownika
Michał
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 1031
Dołączył(a): 27 lip 2005, o 16:43
Lokalizacja: Kraków
Imię psa: Anabel
Rasa psa: West Highland White Terrier

Postprzez Ania_Ś 31 sie 2006, o 11:52

Ja słucham wszystkiego po trochu :wink: .
A co do Mandaryny to fakt nie umie śpiewac a ten jej nowy program to istne głupoty :rotfl: . Widziałam urywki jak tańczyła z nią Renata Begger :rotfl:
Avatar użytkownika
Ania_Ś
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1172
Dołączył(a): 16 sie 2006, o 16:24
Lokalizacja: Rydułtowy
Rasa psa: Chow Chow

Postprzez GRYFONIK 31 sie 2006, o 12:19

ja od siostry czasem slysze ze wygladam jak Paris Hilton :/
GRYFONIKI RULZZ!!!
Avatar użytkownika
GRYFONIK
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 18
Dołączył(a): 29 sie 2006, o 16:34

Postprzez Taki tam 31 sie 2006, o 12:24

A właśnie coś słyszałem o tym programy Mandaryny , ale w ogóle niechce tego oglądać i nie oglądam . Teraz ona chce udowodnić jaka to jest :D
Zielona Magia ]:->
Obrazek
Avatar użytkownika
Taki tam
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 534
Dołączył(a): 31 lip 2005, o 08:59
Lokalizacja: Śrem

Postprzez Psiarka 31 sie 2006, o 14:04

Zgadzam się z poprzednikami, Paris to taka blondynka z dowcipów. już po jej minie widać że jest pusta:
Obrazek

Ale lubię jej piosenki ;)
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Psiarka
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 1976
Dołączył(a): 10 sie 2005, o 11:15
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez alex4 31 sie 2006, o 14:35

Na pierwszy rzut oka myslałem, że to manekin ze sklepów, ale się pomyliłem :(
Nasze forum :arrow: CyberMix
Obrazek
Avatar użytkownika
alex4
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 225
Dołączył(a): 30 sie 2006, o 16:52
Lokalizacja: Śrem

Postprzez Taki tam 31 sie 2006, o 14:39

alex4 napisał(a):Na pierwszy rzut oka myslałem, że to manekin ze sklepów, ale się pomyliłem :(


Hehehehe ale dlaczego smutek na twarzy , aż tak jej nie lubisz ?? To znaczy też jej nie lubie ale jest mi wszystko jedno co robi , jak wygląda , i co tam tylko jeszcze może być . Tylko troche mnie jedno dziwi ?! Dlaczego nazwała swoją płyte Paris Hilton :?: :roll: Chyba zakochana jest w sobie i to torche przesada
Zielona Magia ]:->
Obrazek
Avatar użytkownika
Taki tam
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 534
Dołączył(a): 31 lip 2005, o 08:59
Lokalizacja: Śrem

Postprzez alex4 31 sie 2006, o 14:41

Ona powiedziała, że będzie największą gwiazdą teogo półwiecza, lepszą od choćby Merlin Monroe :shock:
Nasze forum :arrow: CyberMix
Obrazek
Avatar użytkownika
alex4
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 225
Dołączył(a): 30 sie 2006, o 16:52
Lokalizacja: Śrem

Postprzez mas 24 mar 2007, o 11:50

po co o niej piszecie skoro jej tak nielubicie? :P w ten sposob zyskuje rozgłos :D
ja miałem bardzo rozne etapy w zyciu dotyczace muzyki.
jak chodzilem do podstawowki to sluchalem hip-hopu :D
paktofonika (ktora lubie i szanuje do dzis), Krs-One i ogolnie takie typowe Old-Scholowce :D
jednak potem HH zaczoł robic sie dla mnie zbyt komercyjny, nie lubie komercji wiec przerzucilem sie na metal.
napoczatku sluchalem Black Sabbath choc wielu zaczyna od nirvany to ja jakos nigdy jej nie lubilem.Bardzo milo wspominam te czasy Black Sabbaci, Iron Meiden, Metallica.
Jedak znowu zaczelo to sie robic "modne" wiec tez przestalem sluchac zbytnio.zaczoł sie okres buntu i słuchalem Punka :D
Dezertera (genialy zespol), Sex Pistolsow, Explointed i takie tam.
Punka slucham do dzis dnia :] jednak samym Punkiem człowiek niezyje :D
słucham Boba Marleya, Rage Against The Machine i wielu innych :D
to chyba dzieki RATM kupiłem gitare zreszta :P lubie tez Jazz :D
mas
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 25
Dołączył(a): 22 mar 2007, o 15:51

Postprzez bartex 24 mar 2007, o 11:54

Ja najbardziej lubie

Eminem
Peja (jest najlepszy)
i hemp gru :wink:
;)
Avatar użytkownika
bartex
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 130
Dołączył(a): 27 sty 2007, o 16:14
Lokalizacja: Wgw

Postprzez mas 24 mar 2007, o 11:56

no dobra za duzo sie rozpisałem :lol:
mas
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 25
Dołączył(a): 22 mar 2007, o 15:51

Postprzez pauline_g 24 mar 2007, o 12:21

O nie. O Paris to ja się będę biła na gołe klaty :lol:

To był oczywiście żart.. Osobiście nie wiem czmu ludzie się tak jej czepiają. I nie porównujmy jej z Mandrayną :!: Mandaryna to skrajność, po prostu WIEŚ, TANCZY I "ŚPIEWA" - super pasuje do niej to określenie.

Co do moich obecnych upodobań muzycznych to troszkę się pozmieniało, nie zwracam uwagi na to czy coś jest komercyjne, czy nie (nie lubię tego słowa). Słucham różnych piosenek, różnych wykonawców. Jedyne czego nie lubię to pseudo punkowych zespołów (i ich fanów) myślących, że są super mroki. :?
Jak patrzy się na taką emo bitch to odrazu widać, że to pozer jakich mało.
Obrazek
Avatar użytkownika
pauline_g
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 1603
Dołączył(a): 3 lip 2005, o 22:21
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez mas 24 mar 2007, o 12:25

ooo! emowcy ! :D moje dzienne sniadanie :twisted:
ja nie lubie komercji wedlog mnie najlepsz zespoly to takie ktore daja przesłanie jakies.
Kazdy ma problemy czemu o tym nie mowic? albo czemu nie szukac w sobie radosci, to na maksa trudnee bo dajesz w utworze wlasne wnetrze nie handlujesz produktem tylko soba.
jak słucham piosenek w ktorej dziewczyna zali sie ze ja facet zostawil, w drugiej zas boleje nad kilogramowym pudełkiem czekoladek lub ze jej zycie jest do kitu, a w trzeciej odchodzi z innym - to słabo czuje zeby mnie to dotyczyło.jaki walor edukacyjny niosa te piosenki?!. po polgodziny sluchania wiem juz, która z piosenkarek ostatnio rzucil facet, a jak poslucham dluzej to dowiem sie nawet dla ktorej.
mas
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 25
Dołączył(a): 22 mar 2007, o 15:51

Postprzez pauline_g 24 mar 2007, o 12:35

mas, w takim razie (skoro nie lubisz komercji) wymień mi znany zespół, który nie działa w celu zarabiania kasy :?:
w dzisiejszych czasach wszystko opiera się na kasie i nawet jeżeli zarabianie nie jest głównym celem, to którymś tam z kolei jest.

nie możliwe jest, żeby zespół znany załóżmy na skalę światową nie był komercyjny :!: gdyby muzyka nie była komercyjna to wykonawcy rozdawaliby płyty za darmo, albo w takiej cenie, żeby zwracało im się jedynie za produkcję, a tak nie jest :!:

są oczywiście zespoły wyprodukowane tylko do zarabiania kasy.. takie np. us5. dla mnie czysta komercha nie ma w nich nic naturalnego, zaczynając od tego, że są z castingu :?


a co do emo, to nic nie mam do prawdziwych emo, którzy słuchają muzyki naładowanej emocjami, delikatnych, uczuciowych ludzi.
ale dziewczynki poubierane w różowe czachy słuchające MCR i myślące co by tu zrobić, żeby być bardziej imoł to naprawdę żal.pl
Obrazek
Avatar użytkownika
pauline_g
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 1603
Dołączył(a): 3 lip 2005, o 22:21
Lokalizacja: Wrocław

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Café (Off-topic)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 35 gości

paw prints