"Czytam błyskawicznie, uczę się skutecznie"

Wszystko nie na temat. Wypowiedzi nie związane z psami.

Moderator: Moderatorzy

Postprzez Atena 16 sty 2008, o 13:45

a dla mnie to to jest jakieś takie pokręcone...
Nitimur in vetitum semper cupimusque negata :twisted:
Avatar użytkownika
Atena
Moderator
Moderator
 
Posty: 6026
Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 10:54
Lokalizacja: Ruda Śląska
Rasa psa: morświn i dzikoświn

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez Ewka 16 sty 2008, o 14:02

W jakim konkretnie znaczeniu?

Ja powiem tak: ja się przy tym fajnie bawiłam, poznałam SKUTECZNE metody, stosuję je i jestem zadowolona. A jak wy to widzicie, to już wasza sprawa, ja się chciałam tym podzielić, żebyście trochę bardziej zapoznali z tym, niż z powszechnymi mniemaniami i zdaniami kolegów.
Pies jedynym stworzeniem na ziemi, które kocha cię więcej niż siebie samego.
Josh B.


Obrazek
Ewka
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 2726
Dołączył(a): 20 wrz 2007, o 15:23
Lokalizacja: Sprzed monitora

Postprzez ValdeQ 16 sty 2008, o 14:39

Ewka napisał(a):Mapa myśli u mnie bardzo skutkuje, i totalnie mnie nie obiega, że wyszła z mody.


Przecież nie o to chodzi, czy jest modna, tylko o to, że gadżety, które się pojawiają jak meteory, stają modne, szybko znikają - sa najczęściej nieprzydatne. I to już o nich wiadomo, zweryfikowane. Na przykład takie siatkowe "filtry" na ekran monitora, każdy to miał i "chronił oczy", a teraz juz nikt nie chroni :lol:

A czy w Twoim wypadku mapa skutkuje? Po pierwsze tego jeszcze nie wiesz, bo to sie okaże za kilka lat, czy takie notatki są w ogóle dla Ciebie czytelne.

A po drugie, jak juz wspomniałem, nie możesz tego użyć do komunikacji. Spróbuj napisać notatkę ze spotkania dla zarządu albo koleżance napisz o czym był film, albo napisz szkolne wypracowanie - w postaci "mapy". Musisz przepisać notatki do bardziej klasycznego formatu, jakieś punkty, streszczenie, recenzja... Czyli wykonujesz pracę dwukrotnie.
Chcesz żeby inni wiedzieli o Twoich urodzinach? Wpisz swoją datę urodzenia w profilu.
Twoje konto -> zakładka Profil -> Urodziny (na dole)
Avatar użytkownika
ValdeQ
Administrator
Administrator
 
Posty: 4592
Dołączył(a): 23 lut 2005, o 14:05
Lokalizacja: Józefów

Postprzez Ewka 16 sty 2008, o 20:47

To nie jest tak, że wszystko poznaje się od razu. Kurs składa się z 40 godzin lekcyjnych. Mapa myśli pojawiła się mniej więcej w połowie, więc zdążyłam już to wypróbować. Jakie tam parę lat? To JUŻ się przydaje.
Pies jedynym stworzeniem na ziemi, które kocha cię więcej niż siebie samego.
Josh B.


Obrazek
Ewka
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 2726
Dołączył(a): 20 wrz 2007, o 15:23
Lokalizacja: Sprzed monitora

Postprzez szczotek 16 sty 2008, o 21:56

Ja powiem tylko, że kurs jest skuteczny i nie da się o tym przekonać jeżeli się nie spróbuje ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
szczotek
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1398
Dołączył(a): 28 sie 2006, o 16:30
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Poprzednia strona

Powrót do Café (Off-topic)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: mistle i 7 gości

paw prints