Wasze marzenia

Wszystko nie na temat. Wypowiedzi nie związane z psami.

Moderator: Moderatorzy

Wasze marzenia

Postprzez Ewka 14 paź 2007, o 18:36

O czym teraz najbardziej marzycie? Ja o tym, żeby mieć psa, i o tym, żeby pojechać do Szwajcarii, mojego kochanego państwa.
Pies jedynym stworzeniem na ziemi, które kocha cię więcej niż siebie samego.
Josh B.


Obrazek
Ewka
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 2726
Dołączył(a): 20 wrz 2007, o 15:23
Lokalizacja: Sprzed monitora

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez Julinia 14 paź 2007, o 18:39

Ja marze zeby miec beagla.Kocham je.
Julinia
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 1862
Dołączył(a): 23 wrz 2007, o 10:31

Postprzez Marysia 14 paź 2007, o 18:59

Ja marze o zmianie pracy(aktualna strasznie mnie wkurza) i mieszkania(wtedy bede mogla miec psa;)
Nastepnie marze o tym by jak najszybciej kupic mieszkanie w Polsce(dwa lata temu sprzedalam swoje M4 .Nieruchomosci poszly do gory ,wiec sporo stracilam :? )
Oczywiscie mam tez bardziej odlegle marzenia :D
Po powrocie do Polski chcialabym isc na studia ,znalezc dobra prace,dorobic sie domu z ogrodem,zalozyc rodzine ,miec kilka psow, w ogole dom pelen zwierzet ;) .
Ale najwazniejsze jest dla mnie zdrowie i szczescie moich bliskich.
Avatar użytkownika
Marysia
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 928
Dołączył(a): 24 lip 2007, o 10:06

Postprzez Ewka 14 paź 2007, o 19:02

To ty nie mieszkasz w Polsce?
Pies jedynym stworzeniem na ziemi, które kocha cię więcej niż siebie samego.
Josh B.


Obrazek
Ewka
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 2726
Dołączył(a): 20 wrz 2007, o 15:23
Lokalizacja: Sprzed monitora

Postprzez Marysia 14 paź 2007, o 19:04

Mieszkam w Irlandii,a dokladniej w Dublinie.
Avatar użytkownika
Marysia
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 928
Dołączył(a): 24 lip 2007, o 10:06

Postprzez Ewka 14 paź 2007, o 19:13

Acha. Zazdroszczę Ci, Polska to taki "chram" jak to się mówi. To czemu jesteś ze Skoczowa? Stamtąd pochodzisz?
Pies jedynym stworzeniem na ziemi, które kocha cię więcej niż siebie samego.
Josh B.


Obrazek
Ewka
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 2726
Dołączył(a): 20 wrz 2007, o 15:23
Lokalizacja: Sprzed monitora

Postprzez Marysia 14 paź 2007, o 19:28

Ewka napisał(a):Acha. Zazdroszczę Ci, Polska to taki "chram" jak to się mówi. To czemu jesteś ze Skoczowa? Stamtąd pochodzisz?

Tak ,Skoczow to moje rodzinne miasto.
W sumie jest kilka miejsc w Polsce,ktore sa bliskie mojemu sercu.
Z pewnoscia jest to Lancut i Nowy Targ ,chyba bez problemu moglabym tam zamieszkac(tak mi sie przynajmniej wydaje:)

A Ty masz Ewa jekies ulubione miasta w Polsce?
Avatar użytkownika
Marysia
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 928
Dołączył(a): 24 lip 2007, o 10:06

Postprzez Ewka 14 paź 2007, o 19:41

Poznań i Białowieża (właściwie Dubicze Cerkiewne). W Poznaniu mam dużą rodzinkę, w ogóle bardzo się łapię w tym mieście i je bardzo lubię. A Białowieża, bo byłam tam na wakacjach w środku lasu, w leśniczówce, nad jeziorkiem, leśniczówka dwupiętrowa, na parterze kominek, stół na śniadanko, telewizja, na górze zadbany pokój z łazienką. Wakacje jak z bajki!

W Białowieży jest fajny rezerwat pokazowy zwierząt, polecam do zwiedzania! Jest w tych rejonach dużo cerkwii, wiadomo, granica z Rosją, państwem prawosławnym. Są bardzo urocze.

W przyszłe wakacje jadę w Góry Słonne, pasmo od Bieszczad, gęsto zalesione. Tam też jest dużo cerkwii. Jak mnie stąd do tego czasu nikt nie wywali (przypuszczam, że sobie na to nie zasłużę ;)), to wkleję zdjęcia, bo będzie pięknie.

Tak poza tym, to bardzo podoba mi się Kazimierz Dolny. Te ślepe uliczki mnie urzekły.

Podsumowując, najładniejsze wakacje były w Białowieży i w Kazimierzu D., a znajome miasto Poznań i tak jest na przedzie w moim małym rankingu ;)
Pies jedynym stworzeniem na ziemi, które kocha cię więcej niż siebie samego.
Josh B.


Obrazek
Ewka
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 2726
Dołączył(a): 20 wrz 2007, o 15:23
Lokalizacja: Sprzed monitora

Postprzez Diana S 16 paź 2007, o 09:47

Ewka napisał(a):Poznań i Białowieża (właściwie Dubicze Cerkiewne). W Poznaniu mam dużą rodzinkę, w ogóle bardzo się łapię w tym mieście i je bardzo lubię.
Ja również mam w Poznaniu rodzinkę :D .
Bardzo lubie odwiedzać Poznań :wink: .
Avatar użytkownika
Diana S
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 3047
Dołączył(a): 30 lip 2007, o 00:16

Postprzez Anashar 16 paź 2007, o 13:29

Ja bym chciał wyjechać do Irlandii, kupić dom w ładnej okolicy z dużym ogrodzonym terenem (np. mały lasek z jeziorkiem) i mieć całe stadko psów, kotów i innych przybłąkanych zwierzaków. I tak w ciszy i spokoju przeżyć resztę dni :wink:
Obrazek
Avatar użytkownika
Anashar
Mistrz Foto
Mistrz Foto
 
Posty: 809
Dołączył(a): 5 lip 2007, o 00:53
Lokalizacja: Kraków
Imię psa: Rocky (*), Pchełka, Aza, Ciapek
Rasa psa: DONek (*) i 3 piękne kundelki

Postprzez Ewka 16 paź 2007, o 17:41

Anashar napisał(a):Ja bym chciał wyjechać do Irlandii, kupić dom w ładnej okolicy z dużym ogrodzonym terenem (np. mały lasek z jeziorkiem) i mieć całe stadko psów, kotów i innych przybłąkanych zwierzaków. I tak w ciszy i spokoju przeżyć resztę dni :wink:


Też bym tak chciała, tylko w chłodnym klimacie Szwajcarskim. Lubię być samotna, ale psiaki zaspokoiłyby dużą potrzebę towarzystwa i nawiązania więzi.

Fajnie jest poznawać wasze marzenia! ;) Może w niektórych wypadkach dałoby się wam pomóc w ich realizowaniu? :)
Pies jedynym stworzeniem na ziemi, które kocha cię więcej niż siebie samego.
Josh B.


Obrazek
Ewka
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 2726
Dołączył(a): 20 wrz 2007, o 15:23
Lokalizacja: Sprzed monitora

Postprzez Psiarka 16 paź 2007, o 18:03

Moje marzenia...skończyć dobre liceum, znaleźć dobrą pracę i w czasie wczesnej dorosłości zamieszkać z prezyjacióką :) Skromnie ;)
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Psiarka
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 1976
Dołączył(a): 10 sie 2005, o 11:15
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Ewka 16 paź 2007, o 18:44

Psiarka napisał(a):Moje marzenia...skończyć dobre liceum, znaleźć dobrą pracę i w czasie wczesnej dorosłości zamieszkać z prezyjacióką :) Skromnie ;)


Może dlatego, że większość marzeń już spełniłaś? A mnie się ciągle zbiera nowych :( i to jeszcze nierealnych :ojej:
Pies jedynym stworzeniem na ziemi, które kocha cię więcej niż siebie samego.
Josh B.


Obrazek
Ewka
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 2726
Dołączył(a): 20 wrz 2007, o 15:23
Lokalizacja: Sprzed monitora

Postprzez Julinia 17 paź 2007, o 15:22

Ewka napisał(a): A mnie się ciągle zbiera nowych :( i to jeszcze nierealnych :ojej:

Mi też :(
Julinia
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 1862
Dołączył(a): 23 wrz 2007, o 10:31

Postprzez Psiarka 17 paź 2007, o 15:45

Ewka napisał(a):
Psiarka napisał(a):Moje marzenia...skończyć dobre liceum, znaleźć dobrą pracę i w czasie wczesnej dorosłości zamieszkać z prezyjacióką :) Skromnie ;)


Może dlatego, że większość marzeń już spełniłaś? A mnie się ciągle zbiera nowych :( i to jeszcze nierealnych :ojej:


Najczęściej spełniam bardzo drobne marzenia, które można bardziej nazwać "zachciankami" np. wywaliłam połowę niepotrzebnych rzeczy w pokoju, uzyskałam dobre oceny z kilku przedmiotów, wymyśliłam jak pomaluję swój pokój ;) i wiele więcej :)
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Psiarka
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 1976
Dołączył(a): 10 sie 2005, o 11:15
Lokalizacja: Gdańsk

Następna strona

Powrót do Café (Off-topic)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 20 gości

paw prints
cron