prezenty

Wszystko nie na temat. Wypowiedzi nie związane z psami.

Moderator: Moderatorzy

prezenty

Postprzez takasobieja 25 lis 2007, o 19:55

Nie wiem czy zauwazyliscie, ale za miesiac są już świetą. Stąd ten temat.
Nigdy nie wiem co kupić....
Mamusie, jestescie mamusiami, co was by cieszylo?
Z czego cieszyliby się wasi męzowie ?:)
Młodzieży... co Wy kupujecie rodzicom, rodzeństu... ?
Posiadaczka Goldena Retrievera.
Obrazek
rasowy=rodowodowy
Avatar użytkownika
takasobieja
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 2259
Dołączył(a): 3 lip 2006, o 15:19
Lokalizacja: Tuchola
Imię psa: Shakira
Rasa psa: Golden Retriever - pseudo xD

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez MojaSaba 25 lis 2007, o 20:15

Heh, sama zadaję sobie pytanie - co kupić?Babci kupiłam już ładny kwiecisty obrazek, do tego dołożę może jakiś krem do rąk, albo coś słodkiego; mamie planuję kupić zestaw nivea lub reksony (albo inny) kulkę pod pachę i spray; tacie może płyn po goleniu, albo żel nivea do golenia; sioże nic nie kupię, bo nie zasłużyła, zresztą już wyzbędę się całej kasy.
Obrazek
Obrazek
MojaSaba
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 99
Dołączył(a): 18 paź 2007, o 16:58
Lokalizacja: Bydgoszcz-Błonie

Postprzez Saw 25 lis 2007, o 22:10

Emm........... Właśnie, w chwili obecnej mam zaplanowanych sporo wydatków, kasy nie mam, a jeszcze święta idą... Oj będzie ciężko..... :roll:

Ale...
Prawdopodobnie Wigilię będę spędzała tylko z mamą, wiec tylko jej coś kupię :D no i psu (bo jak nie ja, to nikt jej nic nie kupi :lol: ale tak serio, to tylko bieżące, potrzebne rzeczy....święta to przykrywka)

Bratu nic nie kupię, on też nie wysila się z prezentami, a pracuje. Więc gdzie ja smarkacz, który nie ma środków, no jak ja mu mam coś kupić? :twisted: no i jak bratu to i jego dziewczynie wypadałoby coś kupić......

Ale mamie kupię jakiś kosmetyk, albo coś... Poszukam okazji na Allegro :wink:


A sama co bym chciała dostać?
- gitarę elektryczną (najlepiej różową :lol: albo czarną 8) )

Ale wiem, że nic z tego nie dostanę.. Dlatego nastawiam się na płytę ulubionego zespołu plus jakąś koszulkę :)


(tak na marginesie, to ja nie lubię SWOICH świąt. Zazwyczaj jesteśmy w okrojonym składzie (ja, mama, babcia, dziadek, brat, dziewczyna brata (jeden rok Daniel z Anką są u nas, inny u Anki)). Najbardziej boli to, że nie ma taty, że jest blisko, ale jednocześnie daleko. Nienawidzę jego pracy, nigdy go nie ma na swięta :?
W ogóle...... ze świąt najbardziej mnie cieszy przerwa świąteczna, odpoczynek od szkoły.
Wiem, że w tej chwili zrobiłam z siebie ofiarę losu, ale ja zawsze staram się mówić o sobie wszystko. Taki ze mnie dziwny człowiek...)
Obrazek
Saw
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 312
Dołączył(a): 19 mar 2007, o 17:46

Postprzez Panibee 26 lis 2007, o 13:01

Saw, ja Cię rozumiem, ja też nie przepadam za świętami.
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Panibee
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 1510
Dołączył(a): 19 sie 2006, o 16:49
Lokalizacja: Koszalin

Postprzez takasobieja 26 lis 2007, o 15:28

Ja lubię gwiazdkę, ze wzgledu na to ze wszyscy są razem. Mamy rodzinną tradycję, ze po kolacji wigilijnej jedziemy do babci na wies, gdzie zjezdza sie cała nasza rodzina (ciocie, wujkowie, kuzyni itp) i tam ktoś przebiera sie za ggwiazdora i wzamian za zaśpiewanie czegos dostajemy prezent, lub rózgą po dupie :P (ale zawsze tylko ja dostaje, bo gwiazdorem najczesciej jest moj straszy kuzyn). Shakira oczywiscie tez dostaje prezencik... rok temu dostala misia, ale woli starego, któremu juz zjadła twarz.
Nie lubie tego, że jest zimno, i trzeba sprzatac :?
Posiadaczka Goldena Retrievera.
Obrazek
rasowy=rodowodowy
Avatar użytkownika
takasobieja
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 2259
Dołączył(a): 3 lip 2006, o 15:19
Lokalizacja: Tuchola
Imię psa: Shakira
Rasa psa: Golden Retriever - pseudo xD

Postprzez Saw 26 lis 2007, o 16:19

panibee, a już bałam się, że jestem sama ;)

takasobieja, ja pewnie tez bym lubiła święta gdybyśmy właśnie byli wszyscy razem.... a ostatnie święta kiedy był tato, to były 5 lat temu... czyli miałam 10 lat, ale były to moje najwspanialsze święta, cudownie wtedy było... Czuć było tą atmosferę, takie ciepło rodzinne, a bez taty to lipa... Chociaż on mi ciągle powtarza, że atmosferę budujemy sobie sami........

Dobra, dość tych smutków, teraz proszę o radę: co mogę kupić mamie na święta?
Budżet mam niewielki, ale myślę, że z 4 dychy uskrobię ;)
Obrazek
Saw
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 312
Dołączył(a): 19 mar 2007, o 17:46

Postprzez takasobieja 27 lis 2007, o 21:25

kup mamie moze jakies kolczyki, czy obrus :) ksiązkę jesli lubi czytac.
Posiadaczka Goldena Retrievera.
Obrazek
rasowy=rodowodowy
Avatar użytkownika
takasobieja
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 2259
Dołączył(a): 3 lip 2006, o 15:19
Lokalizacja: Tuchola
Imię psa: Shakira
Rasa psa: Golden Retriever - pseudo xD

Postprzez Alia 28 lis 2007, o 20:37

Kocham święta, a powodów jest mnóstwo - np. całe dnie wolne, robię co chce i nie uczę się :P atmosfera i prezenty! W święta to nawet sprzątac lubię :lol: W tym roku spędzimy razem święta tzn. ja z rodzicami i bratem, dziadkowie i prababcia, ale przede wszystkim Argo! Dla ludków zawsze coś znajdę, ale naprawde nie wiem co tak naprawde zadowoliłoby Argusia... Raczej nie nowa smycz (więc kupię ją przed świętami)... Możecie mi coś poradzic? Upiec ciastka, kupic kośc, zabawkę? Naprawde niewiem. Ktoś mi podpowie? =)
Avatar użytkownika
Alia
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 100
Dołączył(a): 9 lut 2007, o 18:07
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez czarny_motyl 28 lis 2007, o 21:05

ja ulatwilam zadanie mojemu chlopakowi
zrobiłam listę kilkunastu rzeczy które chciałabym mieć a on sobie wybiera jedną rzecz i kupuje i wie że będę zadowolona :D
czarny_motyl
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 662
Dołączył(a): 20 lip 2006, o 14:02
Lokalizacja: Lublin

Postprzez takasobieja 28 lis 2007, o 21:20

Ja nie mam czego chciec... telewizor mam, ubrania mam, mp4 mam, kompa mam...Aparat z tatą na spólkę mamy, jakies inne pierdołki tez mam... a rodzice wziąż pytają co chce :? i nie wiem...
Tacie kupie laczki :D to tradycja od kiedy pamietam...zaczelam je kupowac w wieku 7lat. A mamie... nie wiem... chyba jakis obrus
Posiadaczka Goldena Retrievera.
Obrazek
rasowy=rodowodowy
Avatar użytkownika
takasobieja
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 2259
Dołączył(a): 3 lip 2006, o 15:19
Lokalizacja: Tuchola
Imię psa: Shakira
Rasa psa: Golden Retriever - pseudo xD

Postprzez Alia 29 lis 2007, o 13:42

czarny_motyl napisał(a):ja ulatwilam zadanie mojemu chlopakowi
zrobiłam listę kilkunastu rzeczy które chciałabym mieć a on sobie wybiera jedną rzecz i kupuje i wie że będę zadowolona :D

Fajny sposób. :) Szkoda, że pies czegośtakiego nie napisze.
takasobieja to straszne, miec wszystko xD mi zawsze brakuje czegoś... Możesz powiedziec rodzicom, że chcesz jechac w Alpy na narty(albo troche bliżej) To też prezent. 8)
Avatar użytkownika
Alia
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 100
Dołączył(a): 9 lut 2007, o 18:07
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez takasobieja 30 lis 2007, o 14:29

Hmm... chce jechac w góry, ale rodzice nie chcą... bo mama ma chore nogi i nie moze za bardzo chodzic a góry=chodzenie :?
A ja bylam na obozie matemat. to sie w górach od tamtej pory zakochalam! I morza mam dosc.
Posiadaczka Goldena Retrievera.
Obrazek
rasowy=rodowodowy
Avatar użytkownika
takasobieja
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 2259
Dołączył(a): 3 lip 2006, o 15:19
Lokalizacja: Tuchola
Imię psa: Shakira
Rasa psa: Golden Retriever - pseudo xD

Postprzez Anashar 30 lis 2007, o 15:08

A u nas święta to poprostu spędzona w rodzinie kolacja. Prezenty jak już będą to tylko symboliczne, krem, książka czy dezodorant. I tak dużo pieniędzy idzie na samo przygotowanie wigilii więc na prezenty prawie nic nie zostaje :wink: Ale przecież nie o prezenty chodzi, prawda? :wink:
Obrazek
Avatar użytkownika
Anashar
Mistrz Foto
Mistrz Foto
 
Posty: 809
Dołączył(a): 5 lip 2007, o 00:53
Lokalizacja: Kraków
Imię psa: Rocky (*), Pchełka, Aza, Ciapek
Rasa psa: DONek (*) i 3 piękne kundelki

Postprzez Psiarka 10 gru 2007, o 22:10

Niby hestem niewierząca, a święta to chrześcijańskie święto...ale ja aż czuję to ciepło :D Nie wiem, dlaczego, skąd itd. ale czuję :D Uwielbiam święta właśnie dlatego.

Z prezentami zawsze mam problem :? Mamie kupiłam lakier do paznokci i jeszcze jakiś drobiazg dorzucę, ale z bratem (8 lat) i tatą (ile lat to już nie napiszę ;p) mam straszny problem! Brat za stary na dziecinne zabawki, za młody na np. komputerowe gry strategiczne. A tata? Portfel ma, plecak ma, czapkę ma, ramki na zdjęcia ma, walki-talki ma. I co tu kupić ... ?
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Psiarka
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 1976
Dołączył(a): 10 sie 2005, o 11:15
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez ValdeQ 10 gru 2007, o 23:52

Rękawiczki zimowe takie: wewnątrz polar, na zewnątrz nieprzemakalny materiał (można śniegiem się bawić), mają wentylki, przez które wdmuchujesz do środka powietrze z płuc i robi się w ręce cieplutko.

W sklepach sportowych, ok. 50 złotych.
Chcesz żeby inni wiedzieli o Twoich urodzinach? Wpisz swoją datę urodzenia w profilu.
Twoje konto -> zakładka Profil -> Urodziny (na dole)
Avatar użytkownika
ValdeQ
Administrator
Administrator
 
Posty: 4592
Dołączył(a): 23 lut 2005, o 14:05
Lokalizacja: Józefów

Następna strona

Powrót do Café (Off-topic)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 14 gości

paw prints