kubeczki :D

Wszystko nie na temat. Wypowiedzi nie związane z psami.

Moderator: Moderatorzy

Postprzez mwijatak 2 lut 2009, o 18:44

Anashar napisał(a):Więc rezygnuje. Internet moge mieć jeszcze długi czas z doskoku, więc to też nie jest dla mnie sprzyjająca sytuacja bo nie mogłem czasowo wyrobić ze wszystkim. A nie ma co zwlekać z kubkami. Pytałemkilka razy o kolrystykę, staneło, że mam zrobić projekt w kilku do wyboru teraz czytałem, że lepiej jak będzie jeden dla wszystkich. Co innego gdybym odrazu miał konkretne wytyczne co do wyglądu, a tak wyszło jak wyszło :wink: Przepraszam, jeśli Was zawiodłem.


Nie zawiodłeś tylko wkleiłeś projekt, który nie wszystkim przypadł do gustu ;) Zdarza się. Ciężko wszystkim równocześnie dogodzić.
Jeden chce motylka, drugi łapkę a trzeci nic, więc chyba najlepiej zrobić jeden jednolity kubek dla wszystkich.
Pozdrawiam
Marta

Kaja / Lalka [*]
15.04.2005 - 19.08.2016
Demon [*]
07.05.1997 - 13.08.2009
Na zawsze w moim sercu...


...outsiderka... :roll:

Jeżeli jesteśmy tym co jemy, to ja jestem łatwa, szybka i tania...
Avatar użytkownika
mwijatak
Moderator
Moderator
 
Posty: 3158
Dołączył(a): 1 cze 2005, o 11:01
Lokalizacja: Warszawa

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez m.m 2 lut 2009, o 18:50

Anashar napisał(a):Więc rezygnuje. Internet moge mieć jeszcze długi czas z doskoku, więc to też nie jest dla mnie sprzyjająca sytuacja bo nie mogłem czasowo wyrobić ze wszystkim. A nie ma co zwlekać z kubkami. Pytałem kilka razy o kolrystykę, staneło, że mam zrobić projekt w kilku do wyboru teraz czytałem, że lepiej jak będzie jeden dla wszystkich. Co innego gdybym odrazu miał konkretne wytyczne co do wyglądu, a tak wyszło jak wyszło :wink: Przepraszam, jeśli Was zawiodłem.


Maciek...

Atena napisał(a):ale nie może być tak, że każdy z nas będzie miał inny kolor :wink: Każdy kubek będzie identyczny, oczywiście oprócz nicka/imienia i fotki psa, no i koloru wnętrza kubka, który można sobie wybrać z podanych wcześniej przeze mnie.

Maćku, wybierz sam jakieś kolory, inwencję twórczą pozostawiam Tobie. No i czekamy na projekt :D


Z resztą mnie i dziewczynom nie o kolor chodziło, a o kwiaty i motyle. Napisałeś:
Anashar napisał(a):Ale wklejam, bo gdybyście mieli ew. sugestie to będe je uzwględniać.

no to napisałyśmy o swoich sugestiach. I ju.

Tyle z mojej strony :wink:
Marta&Kama
Obrazek
Obrazek
Obrazek - Zobacz mnie na GoldenLine
Avatar użytkownika
m.m
Moderator
Moderator
 
Posty: 857
Dołączył(a): 13 sie 2006, o 13:45
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Basia_sz 13 mar 2009, o 18:37

Niestety, ja z kubeczka rezygnuję :(
"Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać." A. de Saint-Exupery
Avatar użytkownika
Basia_sz
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 4804
Dołączył(a): 18 wrz 2005, o 11:50
Lokalizacja: Jejkowice

Postprzez Atena 14 mar 2009, o 11:35

Basia_sz napisał(a):Niestety, ja z kubeczka rezygnuję :(

Basiu, temacik zrobił się nieaktualny :lol:
Nitimur in vetitum semper cupimusque negata :twisted:
Avatar użytkownika
Atena
Moderator
Moderator
 
Posty: 6026
Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 10:54
Lokalizacja: Ruda Śląska
Rasa psa: morświn i dzikoświn

Poprzednia strona

Powrót do Café (Off-topic)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 27 gości

paw prints