Perfumy

Wszystko nie na temat. Wypowiedzi nie związane z psami.

Moderator: Moderatorzy

Postprzez Paulinka... 17 sty 2009, o 14:02

Ja dostałam na Święta Fabio Verso My Life i pachną cudnie ( dopiero teraz mi katar przeszedł i mogłam je "niuchnąć")
Paulinka...
 

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez Marysia 17 sty 2009, o 15:11

Ja juz bardzo dlugo mam Lasoste dream of pink ,ale juz sie konczy i zamierzam kupic Ralph Cool lub Ralph :)
Avatar użytkownika
Marysia
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 928
Dołączył(a): 24 lip 2007, o 10:06

Re: Perfumy

Postprzez monikabert90 29 kwi 2018, o 18:34

Ja już od dłuższego czasu używam Code for Women Giorgio Armani i nie mogę przestać ;) Tak ogólnie to perfumy armani zamawiam na https://tagomago.pl/collections/giorgio-armani, zarówno dla siebie, jak i dla mojego mężczyzny. Mają tam całkiem dobre ceny, niższe niż w stacjonarnych perfumeriach, więc naprawdę warto skorzystać ;) Perfumy te są bardzo trwałe, czasami czuję je na sobie jeszcze na drugi dzień, mimo wzięcia dwa razy prysznica ;) Więc jesli szukacie jakiegoś naprawdę trwałego zapachu, to polecam ;)
monikabert90
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 549
Dołączył(a): 31 gru 2016, o 10:19

Re: Perfumy

Postprzez mistle 6 cze 2018, o 11:05

Ciekawy temat :) Sama mam kilka swoich ulubionych rodzajów

Miss Dior
Chanel Chance
niektore perfumy z avonu ( wiele z nich wbrew pozorom bardzo dobrze sie trzyma)

No i ostatnio wypróbowałam tych: https://intymnosc.pl/pl/feromony/671-lo ... mskie.html - tak tak, jest to zapach z feromonami i powiem Wam, że nie spodziewałam sie jego działanie ale okazało się,że jednak coś w tym jest ponieważ jak miałam na sobie ten zapach to bardzo wiele osob zwrócilo na niego uwagę. Zarówno wśród kobiet , jak i wśród mężczyzn :)
mistle
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 174
Dołączył(a): 27 kwi 2017, o 11:19
Lokalizacja: Warszawa
Imię psa: roksi
Rasa psa: kundelek

Poprzednia strona

Powrót do Café (Off-topic)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 14 gości

paw prints