Mundurki-za i przeciw!

Wszystko nie na temat. Wypowiedzi nie związane z psami.

Moderator: Moderatorzy

Postprzez bjossa 5 kwi 2008, o 19:54

nie narzekajcie... mundurki to bardzo fajna sprawa :)

wiekszosc protestuje tylko aby protestować.. ot taki objaw młodzieńczego buntu :lol:
Zwycięzca nigdy się nie poddaje, poddający się nigdy nie zwycięża.
Obrazek
Avatar użytkownika
bjossa
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 2019
Dołączył(a): 15 cze 2007, o 22:47
Lokalizacja: Gdańsk

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez Ewka 5 kwi 2008, o 20:09

ale jak się ma przez to niewolę... pod nasze mundurki można ubierać tylko niebieskie lub białe bluzki, gładkie, nie w żadne plamki. i wszyscy dostają "brak stroju szkolnego" (tak samo jak dostaje się np. brak zadania), bo nie mogą nigdzie kupić gładkich bluzek... mają najczęściej tylko jedną, odświętną... co za durne wymysły... i do tego nic nie dające... wszyscy chodzą w krótkich bluzkach z rozwiązanymi mundurkami... no i wtedy brzuch na wierzchu, tyłek prawie też...
Pies jedynym stworzeniem na ziemi, które kocha cię więcej niż siebie samego.
Josh B.


Obrazek
Ewka
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 2726
Dołączył(a): 20 wrz 2007, o 15:23
Lokalizacja: Sprzed monitora

Postprzez Spanielu$Koczka 5 kwi 2008, o 20:12

Ewka u Was to dopiero terroryzm. U nas czasami przymykają oko na mundurki, bo taka jest prawda że połowa uczniów nosi je tylko na lekcje a na przerwach zdejmuje :? alee i tak stanowczo mundurkom mówie NIE :!:
"Jesteś odpowiedzialny za to co oswoiłeś"

MaRta i ...
Obrazek
Avatar użytkownika
Spanielu$Koczka
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1088
Dołączył(a): 5 mar 2008, o 19:37
Lokalizacja: Piła

Postprzez bjossa 5 kwi 2008, o 20:12

biała bluzke mozna kupic prawie w kazdym sklepie z ciuchami :roll:

ale jak się ma przez to niewolę... pod nasze mundurki można ubierać tylko niebieskie lub białe bluzki, gładkie, nie w żadne plamki. i wszyscy dostają "brak stroju szkolnego"


jaka niewola... przeicez macie wolną wole tylko, ze sa zasady którym trzeba sie podporządkować, i nie ma w tym nic dziwnego. Wyrażać siebie czlowiek moze przez swoje zachowanie a nie przez ciuchy... bo jak ktos nie ma kasy na fajne ciuchy to juz przeciez nie móglby 'wyrażać'.
Zwycięzca nigdy się nie poddaje, poddający się nigdy nie zwycięża.
Obrazek
Avatar użytkownika
bjossa
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 2019
Dołączył(a): 15 cze 2007, o 22:47
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Ewka 5 kwi 2008, o 20:21

WSZYSTKIE najwygodniejsze moje bluzki, zielone, różowe... leżą w szafie a ja chodzę w 2 na zmianę! innych nie było, 1 niebieska, 1 biała + koszulowa na specjalne okazje. a koszulowe to już się spotyka tylko w sezonie na rozpoczęcie i zakończenie roku! moja mama nie mogła znaleźć gładkiej bez wzorów przez miesiąc aż nie sprowadzili na życzenie! Było więcej, ale w paski, kropki. A takich nosić nie pozwalają...

Nie mówię że trzeba kupować ciuchy markowe... zresztą czasem ciuchy nie mogą wyrażać charakteru, bo przecież ktoś, kto ma kasę, chce sobie kupić porządny ciuch, to co? nie może? bo ktoś biedniejszy zazdrości? to normalne, że ktoś sobie może na coś pozwolić, a ktoś nie. Nie ma w tym nic złego. A ktoś biedniejszy wcale nie musi odkładać na markowe. Ja sama nie przywiązuję wagi, czy to, co kupuję, jest markowe, czy też nie. Jak coś jest ładne, wygodne, to wtedy biorę. Ktoś biedniejszy wtedy patrzy też na cenę, ale te niemarkowe to nie kosztują zbyt dużo.
Pies jedynym stworzeniem na ziemi, które kocha cię więcej niż siebie samego.
Josh B.


Obrazek
Ewka
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 2726
Dołączył(a): 20 wrz 2007, o 15:23
Lokalizacja: Sprzed monitora

Postprzez bjossa 5 kwi 2008, o 20:24

bez przesady, gdyby mundurki były zielone, rózwoe to był by płacz, ze to niemodne, że brzydkie, że obciach itp itd :wink:
Zwycięzca nigdy się nie poddaje, poddający się nigdy nie zwycięża.
Obrazek
Avatar użytkownika
bjossa
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 2019
Dołączył(a): 15 cze 2007, o 22:47
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Ewka 5 kwi 2008, o 20:28

bjossa napisał(a):bez przesady, gdyby mundurki były zielone, rózwoe to był by płacz, ze to niemodne, że brzydkie, że obciach itp itd :wink:


Nie o to chodzi. Tylko zieleń z granatem np. się nie gryzie, więc można (chociaż nie można w szkolnych murach) założyć.
Acha, no i chociaż gdyby były to w ogóle mundurki. Bo my mamy kawałek poliestru z dziurą na ręce (bezrękawnik) i kieszeniami. Mundur to w moim wyobrażeniu: biała bluzka koszulowa, plisowana spódniczka i granatowy sweter. A ten mundurek to nawet nie rozwiązuje problemu, a tylko je robi...
Pies jedynym stworzeniem na ziemi, które kocha cię więcej niż siebie samego.
Josh B.


Obrazek
Ewka
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 2726
Dołączył(a): 20 wrz 2007, o 15:23
Lokalizacja: Sprzed monitora

Postprzez Julinia 5 kwi 2008, o 20:34

Ewka napisał(a):WSZYSTKIE najwygodniejsze moje bluzki, zielone, różowe... leżą w szafie a ja chodzę w 2 na zmianę! innych nie było, 1 niebieska, 1 biała + koszulowa na specjalne okazje.

Ze mną jest dokładnie to samo :roll: Mam pełną szafę ubrań a chodzę w 2 czy 3 na zmianę :roll:
Julinia
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 1862
Dołączył(a): 23 wrz 2007, o 10:31

Postprzez Pucka 5 kwi 2008, o 21:08

Ja nie noszę mundurka, bo dyrekcja stwierdziła, że ostatni rok się nie opłaca :P .Ale od września będę miała :P .Nic strasznego :wink: .Mi się marzy mieć tylko kamizelkę, a nie spódnicę, nawet na ważniejsze uroczystości szkolne spódnic nie zakładam :P .Poprostu czuję się nieswojo.
A firmowych ciuchów w mojej szafie prawie nie ma :P .Ja nie patrzę na metkę, tylko czy mi się to podoba :wink: .
Jeśli czujesz się czasem mały, smutny, bezużyteczny i w depresji, to pomyśl o tym, że kiedyś byłeś najszybszym i najbardziej farciarskim plemnikiem w grupie!
Avatar użytkownika
Pucka
Młodszy Miskowy
Młodszy Miskowy
 
Posty: 8
Dołączył(a): 6 sty 2008, o 21:42
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez olwo 6 kwi 2008, o 16:51

bjossa napisał(a):nie narzekajcie... mundurki to bardzo fajna sprawa :)


Gdyby nie to, że mój już się cały pruje, zamek się rozlatuje, a jego granatowy kolor sporo różni się od tego początkowego, bo po każdym praniu się trochę "wybiela".
I te same problemy ma większość uczniów.
Coś takiego jest warte prawie 50 złotych? nie sądzę...

A jak się zapomni mundurka dostaje się uwagę, co prowadzi do obniżenia zachowania :roll:


Chociaż tyle, że nasz mundurek to tylko wielki worek... o, przepraszam, kamizelka (baaardzo luźna, bo przecież urośniemy :roll: ), pod którą możemy mieć ubrane co chcemy :)
Avatar użytkownika
olwo
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1475
Dołączył(a): 26 sie 2005, o 08:21
Lokalizacja: okolice Krakowa

Postprzez Pani X 8 kwi 2008, o 12:19

Ha, jakieś normalne mundurki to bym zniosła. A u nas są kamizelki z materiału jak te policjantów w kolorze fioletowym, na który mówią granatowy. Jak na bluzkę założę bluzę i oczywiście mundurek to się duszę normalnie, a jak samą bluzkę pod spód to dostaję gęsiej skórki. U mojej anglistki w szkole są tuniki takie elegancko - sportowe, wszystkim się podobają i choć mają taki charakter luźny to jak wszyscy są tak samo to jest ok. A dla chłopców to chyba jakieś koszule... No bo nie będą przecież w tunikach :wink:

Ha i jeszcze dodam że anglistce tuniki się podobają bo zakrywają tyłek....HaHa :lol:
Pani X
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 19
Dołączył(a): 16 mar 2008, o 16:22

Poprzednia strona

Powrót do Café (Off-topic)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 7 gości

paw prints