Mundurki-za i przeciw!

Wszystko nie na temat. Wypowiedzi nie związane z psami.

Moderator: Moderatorzy

Postprzez Saw 4 wrz 2007, o 14:06

Właśnie, również czekam na zdjęcie ;)

Hm... pierwszy dzień w szkole. Z mojej klasy tylko jedna osoba wzięła ze sobą kamizelkę, bo miała ją w plecaku, "na wszelki wypadek".....

W ogóle w szkole może z 5% uczniów miało kamizelkę... Co innego w podstawówce, tam około 50% dzieciaków miało.

Zobaczymy jakie nam dadzą kary za nie noszenie... :roll:
Obrazek
Saw
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 312
Dołączył(a): 19 mar 2007, o 17:46

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez Ermest 4 wrz 2007, o 18:38

To także przez dziwczyny któte chodziły "jak osobniszki z domu publicznego", ale także ze względu na to, ze obcych łatwo wyłapać i w razie problemów wyprowadzić czy zaragować jakos inaczej.
Tylko, że wszyscy wyglądają jak "klony" i nie tak łatwo byc soba w takim otoczeniu i to zwłaszcza przez to jestem przeciw.
Witam wszystkich i pozdrawiam razem z moim psem
Avatar użytkownika
Ermest
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 333
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 09:57
Lokalizacja: Siedlce
Imię psa: Mały
Rasa psa: Mix

Postprzez bjossa 4 wrz 2007, o 19:06

Tylko, że wszyscy wyglądają jak "klony" i nie tak łatwo byc soba w takim otoczeniu i to zwłaszcza przez to jestem przeciw.


oj nie chce mi się wierzyć, że mlodzież ma taką słabą psychikę :lol: "Bycie sobą" to nie ubrania ale poglądy.
Zwycięzca nigdy się nie poddaje, poddający się nigdy nie zwycięża.
Obrazek
Avatar użytkownika
bjossa
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 2019
Dołączył(a): 15 cze 2007, o 22:47
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Gość 5 wrz 2007, o 16:07

Ech... Ten nasz giertych miał pomysł godny uznania - monitoring, ale reszta to bardziewie... dzielić historie na dwa przedmioty? czy to będzie czy nie, to i tak najbliżej w przyszlym roku, więc mnie to minie, bo idę do gim.
Gość
 

Postprzez Psiarka 6 wrz 2007, o 12:32

Sorry, że nie dałam, ale wyjechałam i dam pewnie dziś albo jutro ;)
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Psiarka
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 1976
Dołączył(a): 10 sie 2005, o 11:15
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Gość 6 wrz 2007, o 16:12

U mnie coś dyrektor gada że nie widaomo czy będą... dizsiaj mama na zebraniu to wszstko się wyjaśni... no czekam tylko na to!! ogólnie yte pomysły Giertycha były beznadziejne...
Gość
 

Postprzez Saw 6 wrz 2007, o 18:35

A ja doszłam do wniosku, że gdyby wszyscy w mojej szkole nosili te kamizelki, a pod to białe bluzki, to wyglądalibyśmy naprawdę bardzo ładnie :)
Heh, no... w statucie szkoły pisze, że za nienoszenie mundurka grozi nam nawet wywalenie ze szkoły. Jak na razie więcej osób je nosi.... jakieś 10% uczniów..
Obrazek
Saw
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 312
Dołączył(a): 19 mar 2007, o 17:46

Postprzez Psiarka 15 wrz 2007, o 08:20

I oto mój mundurek:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Psiarka
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 1976
Dołączył(a): 10 sie 2005, o 11:15
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Panibee 15 wrz 2007, o 09:22

Marysia, a co zimą będziecie zakładać? Kolorek niezły :shock:
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Panibee
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 1510
Dołączył(a): 19 sie 2006, o 16:49
Lokalizacja: Koszalin

Postprzez Psiarka 15 wrz 2007, o 09:24

Cała nasza szkoła przyjęła system zakładania tych bluzek na bluzki z długim rękawem, albo na...bluzy. Tak, te koszulki są tak wielkie, że da się je nałożyć na bluzy! Ta na zdjęciu to S...
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Psiarka
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 1976
Dołączył(a): 10 sie 2005, o 11:15
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez takasobieja 15 wrz 2007, o 10:15

Mundurek niby reprezentuje szkole...u nas w gimn do którego chodzilam 2 lata temu mają podobne bluzki do Marysi, tylko niebieskie i z logo szkoly Gimn. A teraz gdzie chodze do LO gdzie jest tez gimn powiatowe mają faceci siwe marynarki a dziewczyne siwe zakiety.
Posiadaczka Goldena Retrievera.
Obrazek
rasowy=rodowodowy
Avatar użytkownika
takasobieja
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 2259
Dołączył(a): 3 lip 2006, o 15:19
Lokalizacja: Tuchola
Imię psa: Shakira
Rasa psa: Golden Retriever - pseudo xD

Postprzez Ewka 15 wrz 2007, o 18:33

Nie spotkałam się z kimś takim, który pragnął by nosić mundurki. Prócz mojej siostry i mnie. To dzielenie historii na dwa przedmioty to przegięcie, ale mundurki to dobry pomysł. Wszystkie prestiżowe szkoły w USA i Anglii mają mundurki. To jest po prostu KLASA. Nie jakieś tam kamizelki, tylko po prostu prawdziwe mundurki. Oczywiście dostosowane do pogody i pory roku. Bo u nas w innych szkołach gminy dzieci mówią, że im... gorąco :roll:
wczoraj na same ćwiczenia dla mnie i moich 2 braci mama wydała 500 zł, a tu jeszcze 150 zł na kamizelki dla nas, i ponad 100 zł na ubezpoieczenie

U nas 50 złotych będzie na mundurek (i prawdopodobnie nie będzie to kamizelka), 30 - 35 zł za ubezpieczenie (nie wiem od czego to zależy, ale płaciliśmy różnie, ja miałam do zapłaty 33 zł), ćwiczenia przyroda matematyka ponad 50 zł, książki za darmo od znajomej. My płacimy za zajęcia na basenie (ale tylko za przejazdy) 10 zł, 21 zł na ćwiczenia od polskiego (dostajemy w szkole). Ach, ty masz jeszcze 2 braci. To by było hmmm... max. 105 ubezpieczenie, na ćwiczenia z matematyki polskiego i przyrody to ok. 71 zł, mundurki 150. Nie wiem co z ćwiczeniami do angielskiego i czy macie ćwiczenia do innych przedmiotów, ale na pewno z ćwiczeniami do angielskiego u nas nie byłoby dużo drożej. Nie mamy innych ćwiczeń. Oszacowałam i porównałam koszty dla 3 osób w naszej szkole.
Ewka
 

Postprzez Paulinka 15 wrz 2007, o 19:48

Nie mamy.... :P jeszcze :cry:
Swoją drogą - nosić nie zamierzam, tyle że będzie w plecaku.
Avatar użytkownika
Paulinka
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 477
Dołączył(a): 21 maja 2006, o 13:36
Lokalizacja: Jestem z okolic wawy bo temu głupiemu bocianowi nie chciało się lecieć na Ibizę!!! Nieznosze drobiu!

Postprzez bjossa 15 wrz 2007, o 20:27

Nie spotkałam się z kimś takim, który pragnął by nosić mundurki


ja zawsze chciałam nosić mundurek ale jakoś nigdy nie miałam tej szansy... 8)
Zwycięzca nigdy się nie poddaje, poddający się nigdy nie zwycięża.
Obrazek
Avatar użytkownika
bjossa
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 2019
Dołączył(a): 15 cze 2007, o 22:47
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez takasobieja 15 wrz 2007, o 23:01

hmm :) tylko ze nie kazdego stac na to wszystko, nie mam siebie na mysli, ale są ludzie naprawdę biedni
Posiadaczka Goldena Retrievera.
Obrazek
rasowy=rodowodowy
Avatar użytkownika
takasobieja
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 2259
Dołączył(a): 3 lip 2006, o 15:19
Lokalizacja: Tuchola
Imię psa: Shakira
Rasa psa: Golden Retriever - pseudo xD

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Café (Off-topic)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 8 gości

paw prints