Ile macie lat ??

Wszystko nie na temat. Wypowiedzi nie związane z psami.

Moderator: Moderatorzy

Postprzez Diana S 23 cze 2008, o 18:04

A ja jestem chuchro, jak powiedziała Ewka i mi z tym dobrze.... ja mówię, że mam wagę kogucią i git, baby....

Ja z moją siostrą, Marcelą zawsze chudziny byłyśmy.... :D.
Avatar użytkownika
Diana S
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 3047
Dołączył(a): 30 lip 2007, o 00:16

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez Olusi@ 10 lip 2008, o 20:30

ala_molko napisał(a):Wzrost: 169


Jesteś o 2 cm niższa od mojej siostry ;) [16 l., kocha siatkę :P]
Pozdrawiam, Ola z owczarkami
Nero 1997-2011
Obrazek
Avatar użytkownika
Olusi@
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1059
Dołączył(a): 9 kwi 2008, o 20:59
Lokalizacja: Izabelin / Warszawa
Imię psa: Nero (*), Roy
Rasa psa: Owczarek Niemiecki

Postprzez takasobieja 11 lip 2008, o 10:28

ala_molko napisał(a):Zajęcie: studiuję filologię polską


I powiedz mi kochana, co Ty z tego będziesz miała? :) Politykiem chcesz być? Pytam, bo kolega to studiował i żałuje, bo prócz tego, że ma "wyższe" nie ma nic. Nie chodzi mi o to, żeby Ci teraz dokuczyć, broń boże, czy może zdyskryminować.
Sama nie wiem na jakie pójde studia, bo chciałabym tam gdzie się uczyć nie musze za dużo, a kaska będzie :P czyli nie ma takiej opcji. A studia już za rok :shock:
Posiadaczka Goldena Retrievera.
Obrazek
rasowy=rodowodowy
Avatar użytkownika
takasobieja
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 2259
Dołączył(a): 3 lip 2006, o 15:19
Lokalizacja: Tuchola
Imię psa: Shakira
Rasa psa: Golden Retriever - pseudo xD

Postprzez Ewka 11 lip 2008, o 21:12

Można być polonistą chciałabym chociaż kasy z tego wielkiej nie ma.
Pies jedynym stworzeniem na ziemi, które kocha cię więcej niż siebie samego.
Josh B.


Obrazek
Ewka
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 2726
Dołączył(a): 20 wrz 2007, o 15:23
Lokalizacja: Sprzed monitora

Postprzez takasobieja 11 lip 2008, o 21:22

Ojej, przepraszam! Ja wyczytałam politologie! :D ale ze mnie głupek :P gdzie ja to widziałam :o :shock: :lol: nie chodziło mi o filologię.
Posiadaczka Goldena Retrievera.
Obrazek
rasowy=rodowodowy
Avatar użytkownika
takasobieja
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 2259
Dołączył(a): 3 lip 2006, o 15:19
Lokalizacja: Tuchola
Imię psa: Shakira
Rasa psa: Golden Retriever - pseudo xD

Postprzez Diana S 12 lip 2008, o 14:29

Jak ja bym była polonistką, to bym te dzieciaki chyba zatłukła :lol: . Mam bardzo bliskiego znajomego polonistę. Nasłuchałam się co nieco od niego. Zawód nauczyciela, niewdzięczny strasznie.
Avatar użytkownika
Diana S
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 3047
Dołączył(a): 30 lip 2007, o 00:16

Postprzez takasobieja 14 lip 2008, o 21:53

Ja zawsze mialam klasy "ulozone" :) i u nas sie nie dzialo, ale wiem, ze niektorzy dostali popalic.
Posiadaczka Goldena Retrievera.
Obrazek
rasowy=rodowodowy
Avatar użytkownika
takasobieja
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 2259
Dołączył(a): 3 lip 2006, o 15:19
Lokalizacja: Tuchola
Imię psa: Shakira
Rasa psa: Golden Retriever - pseudo xD

Postprzez Anxa 16 lip 2008, o 00:32

15.
Anxa
Młodszy Miskowy
Młodszy Miskowy
 
Posty: 5
Dołączył(a): 15 lip 2008, o 22:46

Postprzez ala_molko 20 lip 2008, o 11:44

Albo zostanę dziennikarką, bądź coś innego w mediach znajdę (robię specjalność komunikacja społeczna) albo zostanę na studiach doktoranckich i zajmę się pracą naukową. Na pewno nie mam zamiaru uczyć dzieci w szkole, bo się do tego nie nadaję :) A poza tym w przyszłym roku biorę drugi kierunek, więc myślę, że nie będzie tak źle z tą pracą :P

A ja już się tyle nasłuchałam od różnych ludzi jaka to polonistyka jest nieopłacalna, że nie dziwią mnie już różne komentarze na ten temat :) Ale to właśnie chciałam studiować, bo to kocham. Dostałabym się spokojnie na bardziej opłacalne studia, ale nie chciałam... Najwyżej się przekwalifikuję :)
Avatar użytkownika
ala_molko
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 110
Dołączył(a): 7 cze 2008, o 14:22
Lokalizacja: Rybnik
Imię psa: Homer
Rasa psa: Flat coated retriever

Postprzez mojaulijanka 28 lip 2008, o 19:30

takasobieja napisał(a):
ala_molko napisał(a):Zajęcie: studiuję filologię polską


I powiedz mi kochana, co Ty z tego będziesz miała? :)


Ja za rok kończę i co mam? Satysfakcję, bo od zawsze kochałam literaturę i inne sprawki filologiczne? I co jeszcze będę miała? Dyplom filologa. Mam wlasną działalność gospodarczą, dyplom mi do tego niepotzrebny; i nie jest to chwalipięctwo, tylko udowodnienie, że można - na swoje wychodzę, nie jestem krezusem, aczkolwiek do Irlandii wyjeżdżać, żeby gary myc - nie muszę. Pacodawcy poza kierunkami stricte technicznymi, tak naprawdę nie patrzą na rodzaj papieru - jakie studia ukończyłeś, tylko raczej interesuje ich to, jak umiesz się sprzedać, zaprezentować i jaką masz osobowość. Bardziej nie ma co robić na rynku pracy osoba po socjologii, pedagogice (niż demo) i tego typu trendy kierunki. Poloniści ( bez falszywej skromności) to najczęściej wariaci-pasjonaci z dużą wyobraźnią i pomysłami nie z tej ziemi.
mojaulijanka
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 24
Dołączył(a): 22 cze 2008, o 18:25

Postprzez Ewka 28 lip 2008, o 21:52

mojaulijanka napisał(a): Ja za rok kończę i co mam? Satysfakcję, bo od zawsze kochałam literaturę i inne sprawki filologiczne? I co jeszcze będę miała? Dyplom filologa. Mam wlasną działalność gospodarczą, dyplom mi do tego niepotzrebny; i nie jest to chwalipięctwo, tylko udowodnienie, że można - na swoje wychodzę, nie jestem krezusem, aczkolwiek do Irlandii wyjeżdżać, żeby gary myc - nie muszę. Pacodawcy poza kierunkami stricte technicznymi, tak naprawdę nie patrzą na rodzaj papieru - jakie studia ukończyłeś, tylko raczej interesuje ich to, jak umiesz się sprzedać, zaprezentować i jaką masz osobowość. Bardziej nie ma co robić na rynku pracy osoba po socjologii, pedagogice (niż demo) i tego typu trendy kierunki. Poloniści ( bez falszywej skromności) to najczęściej wariaci-pasjonaci z dużą wyobraźnią i pomysłami nie z tej ziemi.


:roll:

takasobieja napisał(a):Ojej, przepraszam! Ja wyczytałam politologie! :D ale ze mnie głupek :P gdzie ja to widziałam :o :shock: :lol: nie chodziło mi o filologię.
Pies jedynym stworzeniem na ziemi, które kocha cię więcej niż siebie samego.
Josh B.


Obrazek
Ewka
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 2726
Dołączył(a): 20 wrz 2007, o 15:23
Lokalizacja: Sprzed monitora

Postprzez ala_molko 29 lip 2008, o 09:48

Ewko, ja oczywiście zrozumiałam pomyłkę takiejsobieja, ale i tak chciałam coś o sobie napisać, bo wielu ludzi nie zdaje sobie sprawy, że polonista, to niekoniecznie ktoś, kto ma zamiar uczyć w szkole :) Myślę, że mojaulijanka kierowała się podobnymi pobudkami.

Pozdrawiam wszystkich polonistów :D
Avatar użytkownika
ala_molko
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 110
Dołączył(a): 7 cze 2008, o 14:22
Lokalizacja: Rybnik
Imię psa: Homer
Rasa psa: Flat coated retriever

Postprzez mojaulijanka 29 lip 2008, o 17:47

Ewka napisał(a):
mojaulijanka napisał(a): Ja za rok kończę i co mam? Satysfakcję, bo od zawsze kochałam literaturę i inne sprawki filologiczne? I co jeszcze będę miała? Dyplom filologa. Mam wlasną działalność gospodarczą, dyplom mi do tego niepotzrebny; i nie jest to chwalipięctwo, tylko udowodnienie, że można - na swoje wychodzę, nie jestem krezusem, aczkolwiek do Irlandii wyjeżdżać, żeby gary myc - nie muszę. Pacodawcy poza kierunkami stricte technicznymi, tak naprawdę nie patrzą na rodzaj papieru - jakie studia ukończyłeś, tylko raczej interesuje ich to, jak umiesz się sprzedać, zaprezentować i jaką masz osobowość. Bardziej nie ma co robić na rynku pracy osoba po socjologii, pedagogice (niż demo) i tego typu trendy kierunki. Poloniści ( bez falszywej skromności) to najczęściej wariaci-pasjonaci z dużą wyobraźnią i pomysłami nie z tej ziemi.


:roll:

takasobieja napisał(a):Ojej, przepraszam! Ja wyczytałam politologie! :D ale ze mnie głupek :P gdzie ja to widziałam :o :shock: :lol: nie chodziło mi o filologię.



slepota starcza już dosiega oczy me :lol:
mojaulijanka
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 24
Dołączył(a): 22 cze 2008, o 18:25

Postprzez Diana S 29 lip 2008, o 17:52

mojaulijanka napisał(a):
Ewka napisał(a):
mojaulijanka napisał(a): Ja za rok kończę i co mam? Satysfakcję, bo od zawsze kochałam literaturę i inne sprawki filologiczne? I co jeszcze będę miała? Dyplom filologa. Mam wlasną działalność gospodarczą, dyplom mi do tego niepotzrebny; i nie jest to chwalipięctwo, tylko udowodnienie, że można - na swoje wychodzę, nie jestem krezusem, aczkolwiek do Irlandii wyjeżdżać, żeby gary myc - nie muszę. Pacodawcy poza kierunkami stricte technicznymi, tak naprawdę nie patrzą na rodzaj papieru - jakie studia ukończyłeś, tylko raczej interesuje ich to, jak umiesz się sprzedać, zaprezentować i jaką masz osobowość. Bardziej nie ma co robić na rynku pracy osoba po socjologii, pedagogice (niż demo) i tego typu trendy kierunki. Poloniści ( bez falszywej skromności) to najczęściej wariaci-pasjonaci z dużą wyobraźnią i pomysłami nie z tej ziemi.


:roll:

takasobieja napisał(a):Ojej, przepraszam! Ja wyczytałam politologie! :D ale ze mnie głupek :P gdzie ja to widziałam :o :shock: :lol: nie chodziło mi o filologię.



slepota starcza już dosiega oczy me :lol:



to było dobre :lol: :lol: :lol: :lol: . Znam polonistę, z którym kiedyś byłam.... wiem jacy są ..... :wink:
Avatar użytkownika
Diana S
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 3047
Dołączył(a): 30 lip 2007, o 00:16

Postprzez dusikon 10 gru 2008, o 20:12

ja mam 11lat ale konto mam wraz z tata
Avatar użytkownika
dusikon
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 275
Dołączył(a): 25 paź 2008, o 10:39
Lokalizacja: warszawa
Imię psa: Lexus Baron i Porshe
Rasa psa: pies Yorkshire terrier kot perski i żółw żółtobrzuchy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Café (Off-topic)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 52 gości

paw prints