Filmy, które warto obejrzec

Wszystko nie na temat. Wypowiedzi nie związane z psami.

Moderator: Moderatorzy

Postprzez Saw 1 maja 2009, o 20:25

Mi się 'Harry Pottery' podobały.... bo w sumie dobrze zrobione. Ale piątej części już nie widziałam, tylko pierwsze 4.
Fantastyki ogólnie też nie lubię... .no może czasami (tak jak 'Edward Nożycoręki', uwiodła mnie postać Edwarda xD)...
Obrazek
Saw
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 312
Dołączył(a): 19 mar 2007, o 17:46

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez Sissy 6 maja 2009, o 14:41

Saw napisał(a):Marley&Me

Świetny film. Zabierając się za niego myślałam, że będzie to jakaś prosta komedyjka na miarę 'Beethovenów' (chociaż do serii tych filmów mam sentyment). Ale jednak nie. Film miał wątki komediowe, bo cała postać psa - Labradora Marleya przynosiła uśmiech na twarzy, ale również niepokój (jak boga kocham, nie wiem jakbym sobie poradziła z takim psem).
Jednak to nie pies był głównym bohaterem tego filmu. Głównymi bohaterami byli jego właściciele, którzy zmagali się z problemami, jak mogłoby się wydawać - spowodowanymi przez Marleya. Ale tak wcale nie było. To pies był ich perełką, czymś co ubarwiało ich życie i pociągnęło do takich a nie innych czynów.
I faktycznie, nie jest to typowa komedia. Ten film pokazuje bezgraniczną miłość psa do człowieka oraz człowieka do psa. Właściciele Marleya chcieli się go pozbyć, ale wiedzieli, że usunięcie psa nie zmieni nic w ich życiu. Nie naprawi problemów. Nastałaby pustka. Więc Marley został.
Zakończenia nie zdradzę, ale warto uzbroić się w paczkę chusteczek lub chociaż kawałek miękkiego papieru toaletowego.

Peace&Love.

Oglądałam. Niestety,nie zastosowałam się do rady(chusteczki). A szkoda. Film świetny,rewelacyjny. Saw masz rację-to nie zwykła komedia,to niezwykle ciepła i wzruszająca opowieść. Dodam-zakończenie wzruszające,bardzo. Płakałam jak bóbr... Po stokroć razy polecam ;)
Avatar użytkownika
Sissy
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 1897
Dołączył(a): 18 cze 2008, o 08:29
Lokalizacja: Ossów
Imię psa: Fido
Rasa psa: Yorkshire terrier

Postprzez mrowka456 6 maja 2009, o 19:38

wlasnie sciagnelam bedziemy ogladac jak mezus wroci

edit: (00:53)
dawno mnie nic tak nie rozczulilo :(
ObrazekObrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
mrowka456
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 274
Dołączył(a): 14 kwi 2009, o 15:08
Lokalizacja: olsztyn
Imię psa: Drumla
Rasa psa: posokowiec hanowerski

Postprzez Tęczova 8 maja 2009, o 12:53

Ja chciałam oglądać, ale zobaczyłam Aniston i wyłączyłam.
Nie lubię jej, brr .
Ale postaram się pooglądać, jak tak zachwalacie.
Obrazek
Karolina i Daisy :)
Obrazek
-
Saba, o Tobie nigdy nie zapomnę.. [*]
Avatar użytkownika
Tęczova
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1269
Dołączył(a): 12 sie 2008, o 15:47
Lokalizacja: się tutaj wzięłam? :)

Postprzez Saw 8 maja 2009, o 23:07

Ja do Aniston nic nie mam (hm.. chyba ma u mnie plus za 'Przyajaciół'), a Owena bardzo lubię...

Ale film warto obejrzeć ze względu na samą historię... Genialny jest. Przymierzam się do ponownego obejrzenia, ale nie wiem...

No i zamówiłam książkę, na podstawie której powstał film :D
Obrazek
Saw
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 312
Dołączył(a): 19 mar 2007, o 17:46

Postprzez Weronika-<retriever> 14 maja 2009, o 20:47

Marley & Me
super film - naprawdę
jak ktoś chce oglądnąć w j. ang to proszę wysyłać wiadomość na priva - mam link :D
Pozdrawiam
Weronika & Diana

Obrazek
Avatar użytkownika
Weronika-<retriever>
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 496
Dołączył(a): 2 sty 2009, o 08:43
Lokalizacja: Zamość

Poprzednia strona

Powrót do Café (Off-topic)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google Adsense [Bot] i 13 gości

paw prints