Filmy, które warto obejrzec

Wszystko nie na temat. Wypowiedzi nie związane z psami.

Moderator: Moderatorzy

Postprzez Paulinka... 25 lip 2008, o 08:57

A macie jakieś fajne filmy z psiakami , bo już kilka polecanych na tym forum obejrzałam i mi się podobały :D
Paulinka...
 

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez takasobieja 25 lip 2008, o 17:25

Psiarka napisał(a):Nie, od początku zbierania 'gazetowych' filmów robię ich spis w Wordzie, gdy dokupuję niwy, wpisuję 8) Czasem się powtarzają i wolę wiedzieć, czy mam czy nie mam :)

Dobry pomysł. Tyle, że ja płytki gubię i u mnie czy mam, czy nie.. by się nie sprawdziło :)
Posiadaczka Goldena Retrievera.
Obrazek
rasowy=rodowodowy
Avatar użytkownika
takasobieja
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 2259
Dołączył(a): 3 lip 2006, o 15:19
Lokalizacja: Tuchola
Imię psa: Shakira
Rasa psa: Golden Retriever - pseudo xD

Postprzez bjossa 29 lip 2008, o 17:59

Paulinka... napisał(a):A macie jakieś fajne filmy z psiakami , bo już kilka polecanych na tym forum obejrzałam i mi się podobały :D

obejrzyj sobie serial Due South czyli po polsku Na Południe. Masz tam husky'ego który robi za głuchego wilka arktycznego. Jest to serial mojego dzieciństwa i teraz go sobie sciągnelam i oglądam :D jeden z fajniejszych seriali jakie znam :)
Zwycięzca nigdy się nie poddaje, poddający się nigdy nie zwycięża.
Obrazek
Avatar użytkownika
bjossa
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 2019
Dołączył(a): 15 cze 2007, o 22:47
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Magda* 30 lip 2008, o 15:25

Wiem , że to temat nie o serialach :P ale są tu na forum jacyś fani Mcleod Daughters ? :P
Pozdrawiamy Magda & Atena


Obrazek
Magda*
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 1527
Dołączył(a): 2 sty 2006, o 16:02
Imię psa: Atena ( zwana Tolą ;))
Rasa psa: Labrador retriever

Postprzez Veroonica 30 lip 2008, o 15:55

Magda* napisał(a):Wiem , że to temat nie o serialach :P ale są tu na forum jacyś fani Mcleod Daughters ? :P

Ja bardzo lubię ten film 8)
Rasowy = Rodowodowy!
www.stoppseudohodowcom.org


Kto jest okrutny w stosunku do zwierząt, ten nie może być dobrym człowiekiem! - Arthur Schopenhauer
Avatar użytkownika
Veroonica
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1002
Dołączył(a): 24 mar 2008, o 16:30
Lokalizacja: NibyLandia
Rasa psa: Jamnik

Postprzez Ania_Ś 8 sie 2008, o 12:13

Polecam film: " Nie zadzieraj z fryzjerem" :lol: .
Avatar użytkownika
Ania_Ś
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1172
Dołączył(a): 16 sie 2006, o 16:24
Lokalizacja: Rydułtowy
Rasa psa: Chow Chow

Postprzez takasobieja 8 sie 2008, o 15:07

A ja ogladałam film "Potępiony" i chooolernie mi się podobał :)
Posiadaczka Goldena Retrievera.
Obrazek
rasowy=rodowodowy
Avatar użytkownika
takasobieja
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 2259
Dołączył(a): 3 lip 2006, o 15:19
Lokalizacja: Tuchola
Imię psa: Shakira
Rasa psa: Golden Retriever - pseudo xD

Postprzez Psiarka 28 sie 2008, o 08:43

Ja przed chwilą oglądałam na HBO2 "Deja vu" i podobało mi się strrrasznie. Polecam.
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Psiarka
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 1976
Dołączył(a): 10 sie 2005, o 11:15
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Noriko 28 sie 2008, o 19:04

też oglądałam Xd
albo "NEXT" jest fajny
Avatar użytkownika
Noriko
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 599
Dołączył(a): 10 sty 2008, o 19:59
Lokalizacja: Żary

Postprzez takasobieja 14 wrz 2008, o 12:00

Mam przebudzenie z J.Albą jakby ktoś chciał :)
Posiadaczka Goldena Retrievera.
Obrazek
rasowy=rodowodowy
Avatar użytkownika
takasobieja
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 2259
Dołączył(a): 3 lip 2006, o 15:19
Lokalizacja: Tuchola
Imię psa: Shakira
Rasa psa: Golden Retriever - pseudo xD

Postprzez Saw 18 paź 2008, o 22:26

Brat wczoraj opowiadał mi o tym przebudzeniu. Ponoć dobry film. Tak, warto go obejrzeć?

W zeszłym tygodniu oglądałam 'Requiem dla snu'
Film o narkomanach, pokazuje jak narkotyki mogą zniszczyć zycie człowiekowi.
W sumie.... film ukazuje losy czterech osób. Pewnego chłopaka, jego matki, dziewczyny i kolegi...
Oglądałam film z koleżankami, do końca napisów żadna z nas się nie odezwała. Na mnie wywarł duże wrażenie, na serio. Dawno nie oglądałam tak dobrego filmu. Polecam.

Dzisiaj.... Od premiery Amityville zabierałam się by to obejrzeć... dzisiaj w końcu wygrzebałam płytę i odpaliłam. Też mi się podobał, uważam, że to dobry film. W jednym momencie nawet się wystraszyłam, a myślałam, że żaden film już mnie nie wystraszy :lol:
Również polecam. Bo film od początku daje mały dreszczyk... nie nudził mnie. Ale koniec był z góry wiadomy, przynajmniej dla mnie.
Ale ogólnie, polecam.


Dzisiaj jeszcze puściłam Hostel
Zdecydowanie jestem na NIE.
Film jest nuuudny. Niby pisze, że horror. Hm... ciekawe, w którym momencie? Nie było ani jednej sceny, która by mnie przestraszyła. Obrzydzić też nie miało co, bo cała rzeź była pokazywana po ciemku. Jak dla mnie ten film to wielka pomyłka.
Nie polecam...
Obrazek
Saw
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 312
Dołączył(a): 19 mar 2007, o 17:46

Postprzez takasobieja 19 paź 2008, o 17:57

Hostele to baje :)
Hmm... mi sie podobały z horrorów klątwy, the ring, widmo itp. Japońce jednym slowem :) żaden amerykanski nie robi na mnie wrażenia.. Od samego początku czuć kto na końcu przeżyje, i o co w nim chodzi.

Ale podoba mi się film "łowcy umysłów" to nie jest horror chyba, ale ciekawy, dopiero na końcu dowiadujemy sie prawdy :)
Posiadaczka Goldena Retrievera.
Obrazek
rasowy=rodowodowy
Avatar użytkownika
takasobieja
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 2259
Dołączył(a): 3 lip 2006, o 15:19
Lokalizacja: Tuchola
Imię psa: Shakira
Rasa psa: Golden Retriever - pseudo xD

Postprzez Saw 8 sty 2009, o 21:35

Aviator
O nie.... ten film był przesadzony, genialny! Jak dla mnie... Dzięki niemu polubiłam Leonarda Dicapria. Znaczy wcześniej go lubiłam, ale nie tak jak teraz.
Co do samego filmu... film jest biograficzny, opowiada kilkanaście lat z życia Howarda Hudgensa(? jakoś tak...), pilota, ktory również kręcił filmy oraz posiadał kupę forsy (za sprawą spadku po ojcu).
Całokształt bohatera bardzo mi się podobał. To zaparcie, dążenie do celu... Ale.. późniejsze przedstawienie choroby psychicznej tez było dobre. Jedynym problemem jest to, że film trwa blisko 3 godziny i dla niecierpliwych może sie wydac nudny. Nie ma tam jakiś szczególnych skoków akcji, ale film warto obejrzecdla samego filmu, no i dla Dicapria. Dla mnie kilka spraw było niejsanych, ale po głębszym zastanowieniu wszystko zrozumiałam, a braki - doczytałam. Uważni widzowie na pewno wszsytko zrozumieją.

W akcie fascynacji Leonardem, poszperałam w swoich zbiorach filmowych i znalazlam film noszący tytuł Infiltracja, w którym gra Leo.
Hm..... Powiem,że film miał bodajże trzy większe zwroty akcji, a całośc oglądałam z wielkim zaangażowaniem i ciekawościa jak sie wszystko potoczy. Jest to film o policjantach i złodziejach, jednak nie zawsze wiadomo kto jest dobry a kto zły. I przedstawia niesprawiedliwości z powodu pochodzenia.
Koniec był dla mnie szokujący... A raczej pewna scena z udziałem bohatera Leonarda. A.... no i bohatera którego odgrywał zdażyłam polubić. Był prawdziwy i okazywał uczucia, takie jak strach....
Również bohater odgrywany przez Nicholsona bardzo mi podpasował.Prawdopodobnie z powodu swojej szczerosci... albo nawet niestabilności psychicznej, bądź po prostu charakteru typowego bandziora z humorem.
Jednak dla niecierpliwych film też nie znajdzie rozwiazania, bo trwa blisko 2,5 godziny.


Iluzjonista z Edwardem Nortonem i Jessicą Biel.
Liczyłam na coś lepszego.... zakończenie jako tako może szokować, ale na mnie nie wywarło żadnego wrażenia.
Chociaż film niby ciekawy,ale chwilami nudnawy... JEżeli komuśzależy na dobrym kinie, to odradzam. Ale obejrzecmożna, czemu nie.

Edward Nożycoręki
Nie udało mi się obejrzeć dokładnie (z powodu świąt), ale jak dla mnie - GENIALNY. Dość dziwny, ale jdnak ciekawy.
Postac Edwarda również wywarła na mnie pozytywne wrażenie. Widząc go czułam mase emocji. I nie przeszkadzało mi to, że Johnny Depp czylui odtwórca tytułowego bohatera powiedział w filmie niecałe 170 słów... Generalnie nie lubię filmów tego typu,ale ten zdobył u mnie uznanie.


Widzę, ze moje 'recenzje' nieco się nie kleją, przepraszam, ae choroba wzięla górę...
Obrazek
Saw
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 312
Dołączył(a): 19 mar 2007, o 17:46

Postprzez takasobieja 8 sty 2009, o 21:49

Wyścig smierci :) nie wiem czy pisałam, ale bylam kiedys tam w kinie, i bardzo mi sie podobał :)
Posiadaczka Goldena Retrievera.
Obrazek
rasowy=rodowodowy
Avatar użytkownika
takasobieja
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 2259
Dołączył(a): 3 lip 2006, o 15:19
Lokalizacja: Tuchola
Imię psa: Shakira
Rasa psa: Golden Retriever - pseudo xD

Postprzez Psiarka 9 sty 2009, o 07:20

A ja wam polecę film z innej beczki, ale świetny. "pod lodem". Leci na HBO.
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Psiarka
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 1976
Dołączył(a): 10 sie 2005, o 11:15
Lokalizacja: Gdańsk

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Café (Off-topic)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 44 gości

paw prints