Problemy

Wszystko nie na temat. Wypowiedzi nie związane z psami.

Moderator: Moderatorzy

Problemy

Postprzez mariakulas123 26 lut 2014, o 15:39

Czy w razie problemów w rodzinie poszlibyście do psychologa?
Polecamy usługę psycholog Gdańsk. Warto sprawdzić.
mariakulas123
Kandydat
Kandydat
 
Posty: 1
Dołączył(a): 25 lut 2014, o 14:39

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Re: Problemy

Postprzez Caramel 26 mar 2014, o 13:33

To zależy od tego jak duże byłby te problemy.
Caramel
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 15
Dołączył(a): 21 mar 2014, o 14:46

Re: Problemy

Postprzez godis 31 mar 2017, o 20:52

Uczę się o tym na studiach https://notatek.pl/pomoc-psychologiczna ... -spoleczne Niestety w Polsce wiele osób unika psychologa. To nic strasznego, czasem nawet z drobnymi problemami warto iść i zasięgnąć porady, żeby nie zmieniły się w większe problemy
godis
Kandydat
Kandydat
 
Posty: 4
Dołączył(a): 6 gru 2016, o 20:30

Re: Problemy

Postprzez monikabert90 29 maja 2018, o 12:16

Tak jak już zostało wspomniane, to zależy,jakiego by to były rodzaju problemy. Jednak zazwyczaj warto odwiedzić specjalistę. Moja koleżanka bardzo długo męczyła się z CFS, czyli zespołem przewlekłego zmęczenia, i nawet nie wiedziała, że to ma. Dopiero właśnie wizyta u specjalisty jej to uświadomiła. A było z nią coraz gorzej - od samego rana była już zmęczona,bolały ją mięśnie i nic jej się nie chciało. Na szczęście teraz jest już dobrze :) Koleżance powróciła chęć do życia i działania i znowu jest sobą :)
monikabert90
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 548
Dołączył(a): 31 gru 2016, o 10:19

Re: Problemy

Postprzez Benia4 9 gru 2019, o 10:42

Myślę, że tak. W razie problemów warto szukać pomocy. Wiem to z rodzinnego doświadczenia - gdyby nie taka terapia uzależnień w małżeństwie mojej cioci i wujka - byłoby bardzo źle.
Benia4
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 159
Dołączył(a): 14 kwi 2017, o 08:14
Imię psa: Ramzes
Rasa psa: jamnik

Re: Problemy

Postprzez rogo 23 kwi 2022, o 16:35

Oczywiście, nie ma co się męczyć jeśli samemu sobie nie dajemy rady. Jak chorujesz idziesz do lekarza, to dlaczego nie zgłosić się do specjalisty jak ma się inne problemy. Sama jestem po terapii, korzystałam z pomocy psychologa wetalk i bardzo się cieszę, że się zdecydowała.
rogo
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 47
Dołączył(a): 20 maja 2021, o 11:16
Imię psa: Basket
Rasa psa: Owczarek niemiecki

Re: Problemy

Postprzez jamnik 12 gru 2022, o 16:00

Jak najbardziej każdy z nas przecież może mieć problemy jeżeli chodzi o swoje zdrowie i ja także jestem zdania, że na pewno fajnie jest wiedzieć do którego centrum medycznego w Warszawie dobrze jest się udać. Zdecydowanie dobrą opcją jest zaglądanie do https://g.page/pzu-zdrowie-pulawska?share i myślę, że właśnie tam na pewno każdy z nas będzie miał właściwą opiekę.
jamnik
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 725
Dołączył(a): 22 lis 2021, o 21:07
Imię psa: Koka
Rasa psa: Hovawart

Re: Problemy

Postprzez jamnik 5 mar 2023, o 11:32

Wracając jeszcze do tematu zdrowia to ja chcę powiedzieć, iż bardzo istotną sprawą jest na pewno to aby również wiedzieć jakie przenośne urządzenie do EKG jest godne uwagi. Jak dla mnie bardzo fajnie w takiej sytuacji sprawdza się to z firmy http://arytmiaserca.pl/produkt/kardia-mobile-6l/ i jak najbardziej ja również skłaniam się ku niemu.
jamnik
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 725
Dołączył(a): 22 lis 2021, o 21:07
Imię psa: Koka
Rasa psa: Hovawart


Powrót do Café (Off-topic)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 8 gości

paw prints